ArthroNEO pro klouby: eliminuje bolest a otoky kloubů po jednom použití

ArthroNEO pro klouby: eliminuje bolest a otoky kloubů po jednom použití

 • Snadné použití
 • Pomáhá zlepšit flexibilitu kloubů
 • Působí rychle
 • Na vnější použití
 • Cenově dostupný

Kolagen je nejhojnějším proteinem v lidském těle, který se nachází v kostech, svalech, kůži a šlachách. Je to látka, která drží tělo pohromadě. Kolagen vytváří pevný zaklad, který poskytuje sílu a strukturu. Užívání kolagenu je spojeno s řadou zdravotních výhod a existuje jen velmi malé množství známých rizik. Doplňky můžou zlepšit zdraví pokožky a taky zredukují vrásky a suchost. Mohou také pomoci zvýšit svalovou hmotu, zabránit ztrátě kostí a zmírnit bolest kloubů.

 • Naše klouby jsou každodenně vystaveny velkému zatížení
  ArthroNEO obsahuje složku, která zvyšuje produkci kolagenu v těle. Tento protein regeneruje a obnovuje pojivové tkáně náchylné k opotřebení.
 • Zachování vápníku v těle
  Jak lidé stárnou, dochází ke ztrátě kostní hmoty, která způsobuje nižší hustotu kostí. ArthroNEO neextrahuje vápník z těla, ale používá jej k posílení kloubů a šlach páteře, chrupavek tvaru písmene C, a taky malých a velkých kostí.
 • Prevence
  I v případě, že nemáte žádné vážné problémy, může to ještě posílit vaše tělo a zásobit vás živinami.
OBJEDNAT

ArthroNEO pro klouby: eliminuje bolest a otoky kloubů po jednom použití

Používání ArthroNEO je bezbolestné a jednoduché. Stačí jen:

 1. Před použitím protřepat.
 2. Nastříkejte na postiženou oblast 2 až 3-krát přibližně z 15 cm vzdálenosti.
 3. Po použití si důkladně umyjte ruce!
 4. Zopakujte 3-krát během dne!
OBJEDNAT

Složeni ArthroNEO je zcela přírodní

 • PRHA ARNIKA. Bohatá na mangan – základní prvek potřebný pro zdravé kosti.
 • LEVANDULE LÉKAŘSKÁ. Obnovuje a posiluje klouby v případech zánětu (artritida) a degenerativních změn (artróza).
 • RICÍNOVÝ OLEJ. Silný bylinný lék na bolesti kloubů, ricinový olej byl používán jako přírodní lék na artritidu už od dávných let.
 • KAFROVNÍK LÉKAŘSKÝ. Zmírňuje zánět a bolest, pokud se rozšíří onemocnění až do kloubů, chrupavek a šlach.

ArthroNEO pro klouby: eliminuje bolest a otoky kloubů po jednom použití

Skuteční lidé – skutečné výsledky!

I když jsem se úplně od bolesti neosvobodila, chtěla bych se s vámi podělit o své pozitivní zkušenosti s ArthroNEO. Musela jsem opustit svou práci kvůli progresivní artritidě v malých kloubech a dnové artritidě. Třikrát denně jsem si musela stříkat injekce a brát různé prášky proti bolesti. Vyzkoušela jsem velké množství léků od bolesti během tohoto roku v agonii, ani tady nechci uvádět, co všechno jsem musela brát za léky. Kromě bolesti se zesilovalo i moje zoufalství. Nevěřila jsem, že můj stav se někdy zlepší, tak jsem si koupila ArthroNEO, po tom co jsem si přečetla různé názory na tenhle přípravek.

Hanka Kafková

Jako malý vlastník IT společnosti a bývalý programátor jsem většinu svého času strávil u stolu za počítačem. I když se to nezdá jako fyzicky náročná práce, zničilo mi to záda. Celé roky jsem nebyl schopen spát bez speciální podpory zad. Pořád dokola jsem si bral léky na bolest, ale nic mi nepomáhalo. Do té doby než jsem našel ArthroNEO asi před rokem. Narazil jsem na to online a jsem rád, že jsem nehledal jiné řešení na bolest zad.

MICHAEL GRAHAM (55)

Nehledě na to, co jste četli o „zdravém životním stylu“, i on si bere daň na vašem zdraví. Jako tenisový trenér pracuji od té doby, co jsem přestal hrát turnaje. A cítil jsem se dobře, dokud jsem nedosáhl čtyřicítky. Pak po kouscích – nejprve moje lokty, pak kolena, pak záda – všechno mi začalo dělat potíže, dokud nebylo jasné, že jsem nemohl pokračovat v pohybu bez neustálé bolesti. Můj dávný kamarád z časů mé profesionální kariery mi doporučil, abych si vyzkoušel ArthroNEO a musím se přiznat, že to funguje skvěle. Od té doby, co jsem tohle začal používat – všechny bolesti v kloubech ustoupili, což mi umožnilo pokračovat v mé práci.

MICHAL HAVRAN (53)

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: