Formatic Form pro hubnutí: zhubnete 14 kg a zpevníte a vytvarujete si postavu bez diety a cvičení za 1 měsíc

Formatic Form pro hubnutí: zhubnete 14 kg a zpevníte a vytvarujete si postavu bez diety a cvičení za 1 měsíc

 • zhubnout 14 kg za 1 měsíc – i pokud hladovění a intenzivní tréninky dříve neměly žádné efekty
 • zbavit se 80% nadbytečného tuku – získat ploché břicho a štíhlá hýždě, stehna, lýtka a ruce
 • zpevnit si tělo – zbavit se cellulitidy a povadlé, želé připomínající kůže
 • vytvarovat si svaly – zeštíhlit tělo, získat ploché břicho a pevná hýždě a při dlouhodobém používání receptury moci získat svalnatou postavu kulturisty!
 • zbavit se komplexů způsobených vzhledem – vypadat skvěle v každém oblečení a bez ostudy ukázat tělo na pláží nebo u bazénu
 • zlepšit si zdraví – díky redukce tukové tkáně snížit hladinu špatného cholesterolu a omezit riziko aterosklerózy o 82%, snížit hladinu cukru ve krvi a účinně zabránit rozvoji cukrovky, omezit riziko mozkové mrtvice, infarktu, výronu a artrózy o 91%
 • získat 3krát více energie, cítit se lehce a zdravě…

Můžete to všechno získat bez návštěvy odborníka na výživu, tréninků, hladovění, odříkání a frustrace. A zároveň ušetřit desítky tisíc korun.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Zhubnout 14 kg a zpevnit a vytvarovat si postavu za 1 měsíc bez námahy – rychle a bezpečně může nyní každý

2fázová formule modelování těla prof. Domaslavského je už dostupná v maloobchodním prodeji s názvem Formatic Form. Je ve formě bioelektrostimulátoru svalů s inovativní technologií EMS vln. Stačí nasadit bioelektrostimulační nástavce na svaly a dovolit jim pracovat 30 minut denně, abyste dosáhli garantovaných úspěchů ničení tuku, celulitidy a povislé kůže a současně automaticky procvičovali svaly. Nemusíte hledat speciálně čas na používání Formatic Form, protože ho můžete používat během provádění každodenních povinností nebo při odpočinku.

 

Jeho používání je zcela bezpečné pro svaly a organismus, což dokázaly dodatečné výzkumy japonského výzkumného centra v Tokiu. Tyto výzkumy také prokázaly, že bioelektrostimulátor svalů s technologií EMS vln má více než 98% účinnost. Díky němu testované osoby ve věku 21-76 let, za pouhý 1 měsíc zhubly průměrně 14 kg a vytvarovaly si atraktivní postavu. Bez ohledu na věk a délku a příčinu nadváhy.

Formatic Form pro hubnutí: zhubnete 14 kg a zpevníte a vytvarujete si postavu bez diety a cvičení za 1 měsíc

I. fáze – AUTOMATICKÉ SPALOVÁNÍ TUKU 24 HODINY DENNĚ

Bioelektrostimulační nástavce Formatic Formpůsobí na svaly, čímž automaticky spalují tuk, to ale není všechno. Přepínají organismus na nový režim spalování kalorií, a to proto, že maximálně zrychlují metabolismus. Spalování tuku díky tomu neprobíhá výhradně během “tréninků” s Formatic Form, ale 24 hodiny denně!

II. fáze – AUTOMATICKÉ ZPEVŇOVÁNÍ TĚLA A TVAROVÁNÍ SVALŮ

30-minutový “trénink” s Formatic Form přináší lepší efekty než 2 hodiny intenzivního tréninku v posilovně. Právě díky tomu lze jednou provždy a bez námahy odstranit cellulitidu a povadlou a povislou kůži. Ta se promění v pevnou a napjatou kůži s hezky vytvarovanými svaly. Zatímco dlouhodobé (delší než 2 měsíce) používání Formatic Formumožní získat velké, tvrdé jako kámen svaly jako u kulturisty!

Jak se Formatic Formpoužívá? Je to jednoduché – každý to zvládne!

Stačí, když si naložíte bioelektrostimulační nástavec určený pro konkrétní oblast těla, zmáčknete tlačítko a hotovo. Trénink se provádí sám. Necítíte bolest ani nepohodlí. Automaticky spalujete tuk, zrychlujete metabolismus a zpevňujete a tvarujete své tělo. Můžete se u toho dívat na televizi, dělat každodenní úkoly nebo se věnovat svému koníčku.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – v bioelektrostimulačních nástavcíchFormatic Form byly poprvé použity tak silné a zároveň bezpečné EMS vlny. Jejich účinnost rozbíjení tuku, zpevňování těla a posilňování svalů potvrzují lékařské testy. Takovou technologii nenajdete v jiných, dostupných na trhu výrobcích. Proto si můžete být jist, že obdržíte originální produkt, který se dá získat pouze prostřednictvím těchto stránek.
 2. Záruka kvality – díky pokročilému procesu výroby je použitá technologie Formatic Form v souladu s nejvyššími standardy kvality. V zájmu Vašeho zdraví byla použitá síla EMS vln stanovena tak, aby se dal dosáhnout maximální efekt při 100% bezpečí. To vše proto, aby používání Formatic Formbylo zcela bezpečné a efekty 100% splnily Vaše očekávání.
 3.  Záruka spokojenosti – řada spotřebitelských testů potvrzuje nejvyšší účinnost Formatic Form. Na základě těchto výsledků získala metoda uznání kulturistů, sportovců a personálních trenérů z celé Evropy, kteří ji doporučují svým klientům. Jsou přesvědčení, že zhubnete 14 kg za 1 měsíc a hrdě se pochlubíte svou perfektně vytvarovanou postavou.

Formatic Form pro hubnutí: zhubnete 14 kg a zpevníte a vytvarujete si postavu bez diety a cvičení za 1 měsíc

Zdokumentované efekty používání Formatic Form hovoří samy za sebe:

 • 1. týden – povzbuzení metabolismu o 250 %, eliminování celulitidy ze stehen a hýždí, cca 3,5 kg méně
 • 2. týden – spálení 30 % nadbytečného tuku z břicha, hýždí, stehen, lýtek a rukou, cca 3,5 kg méně
 • 3. týden – spálení 80 % tuku, intenzivní zpevnění těla, zeštíhlení a posílení svalů břicha, hýždí a nohou, cca 3,5 kg méně
 • 4. týden – snížení rizika chorob vyplývajících z nadváhy: riziko infarktu a mrtvice menší o 85 %, 5násobně nižší hladina špatného cholesterolu a ochrana před aterosklerózou, cca 3,5 kg méně, celkem 14 kg méně

Komentáře

Děti ve škole se smály mé dceři, že „její máma je tlustá jako hroch“. No, měly pravdu… Nevěděla jsem, co mám dělat. Chtěla jsem být radostná matka plná života, ale byla jsem pořád unavená a udýchaná, sotva jsem udělala pár kroků. Naštěstí jsem se dozvěděla o stimulačních nástavcích. Používala jsem je, když jsem se starala o domácnost, anebo si četla knížku. Intenzivní tréninky se prováděly automaticky a díky tomu jsem zhubla. Cítím se lehce a navíc mám pevné, sexy tělo!

Marta Tumová, 42 let, Třinec

Neuvěřitelné, že takhle jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Prostě si nalepíte ty stimulační nástavce a okamžitě začnete spalovat tuk. Úžasné. Už jsem to vyzkoušela já, mé sestry a sestřenice. Doporučuju všem! Je to fakt revoluční objev v hubnutí.

Jolana Krtková, 51 let, Liberec

Díky Formatic Formjsem se zbavil tuku během 5 týdnů. Měl jsem pocit, jako by mi někdo sundal těžký batoh. Manželka si konečně přestala stěžovat, že jsem obézní a umřu na infarkt. Vyměnil jsem tuk za silné svaly a teď ve mně vidí mužského!

Marek Bučík, 44 let, Sedlčany

Roky sedavé práce v kanceláři, protože jsem úředník, udělaly své. Víte, jak to je, sedíte na zadku celý den a po práci už nemáte sílu se hnout. Byl jsem dost tlustý a věčně unavený. Dokud mě moje dcera nedala ten Formatic Form. To bylo něco! Hned jsem cítil změnu. Shodil jsem už 18 kg. Rozloučil jsem se s velkým břichem. Mám více energie a cítím se mladší o dobrých 20 let.

Marián Beran, 58 let, Březnice

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: