VaryForte proti křečovým žilám: zdravé a krásné nohy

VaryForte proti křečovým žilám: zdravé a krásné nohy

 • Zbavuje viditelných příznaků křečových žil
 • Zabraňuje progresi křečových žil
 • Odstraňuje bolest a tíže v nohou
 • Obsahuje bezpečné a přírodní ingredience
OBJEDNAT

VARYFORTE – ŘEŠENÍ NOVÉ GENERACE

Většina produktů dosud dokázala odstraňovat příznaky křečových žil, odstraňovat otoky a zmírňovat bolest. NA ROZDÍL OD TOHO VARYFORTE MÁ ŠIROKOU ŠKÁLU ÚČINKŮ

 1. Pomáhá rozštěpení krevních sraženin, odstranění souvisejících příznaků.
 2. Podporuje stimulaci krevního oběhu a zpevnění stěn cév.

VaryForte proti křečovým žilám: zdravé a krásné nohy

OBJEDNAT

VĚDITELNÝ ÚČINEK VARYFORTE

 • Normalizuje objem krvinek a průtok krve. VaryForte ovlivňuje mikrocirkulaci v těle, pomáhá posilovat kapiláry a snížit jejich propustnost.
 • Krevní cévy se zlepšují a cévní uzliny zmizí. Díky tomu dochází k obnovení krevního oběhu a tím dochází ke stimulaci funkce srdce, mozku a střeva.

ULNĚ PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

 1. Extrakt ze zlatobýlu: zpevňuje žilní stěny, stimuluje krevní oběh, aktivuje mikrocirkulaci živin, má antioxidační účinek
 2. Extrakt z citrónové slupky: povzbuzuje a posiluje krevní cévy, odstraňuje otoky, snižuje otok žíl
 3. Kořen Ruscus aculeatus (listnatec pichlavý): bohatý zdroj flavonoidů, má protizánětlivý účinek, oslabuje účinek volných radikálů na tělo
 4. Extrakt z arniky horské: Podporuje vstřebávání hematomů, pomáhá odstranit otoky, podporuje hojení krevních cév, podporuje hojení kůže

Aplikujte malé množství na problémovou oblast nohy a počkejte, až se krém úplně vstřebá. Přípravek by měl být užíván pravidelně 1-2 krát denně.

Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být krém aplikován masážními pohyby.

VaryForte proti křečovým žilám: zdravé a krásné nohy

CELKOVÝ ÚČINEK VÝROBKU KROK ZA KROKEM:

 1. OBNOVA NORMÁLNÍ FUNGOVÁNÍ CÉVNÍCH VENTILŮ
  Vývoj křečových žil je způsoben abnormálním zúžením žil, což vede k tvorbě trombů. V podstatě se krevní oběh pohybuje směrem nahoru ze dna od nohou k hrudi. Při stagnaci zůstává většina krve v dolních končetinách. VaryForte posiluje cévní ventily, normalizuje krevní oběh a poskytuje výživu krevních cév.
 2. UPEVNĚNÍ STRUKTURY ŽILNÝCH STĚN
  Při onemocnění cév, buňky vnitřní vrstvy cév se stávají slabšími, stěny stávají tenčí. Komponenty krému zpevňují endoteliální vrstvu a dělají cévy odolnějšími a pružnějšími. Krém má pozitivní účinek na stěny žil.
 3. ODSTRANĚNÍ SYNDROMU BOLESTI A NEPOHODLÍ
  Oteklé a zanícené žíly, ve kterých zůstávají krev a trombotické sraženiny, jistě způsobují nepohodlí, které narušují kvalitu života. Krém nejen ovlivňuje příčiny bolesti, což má pozitivní dlouhodobý účinek, ale také přináší rychlou úlevu kvůli obsahu mentolu, který ochlazuje kůži..

TI, KDO UŽ VARYFORTE VYZKOUŠELI

Vždycky jsem milovala vysoké podpatky, protože si myslím, že ony dokonale zdůrazňují ženskou krásu. Když jsem objevila křečové žíly, musela jsem takové boty vzdát. Zkoušela jsem různé krémy a dokonce jsem souhlasila s injekcemi, ale nic mi pomáhalo. Díky VaryForteovi se můj problém vyřešíl. Moje nohy jsou nyní stejné jako v mládí, ale pro úplnou jistotu teď jsem opatrnější s vysokými podpatky.

KATEŘINA NOVAKOVÁ

Už křečových žil mám dost! Vyzkoušela jsem všechno možné, nic mi nepomáhalo.Dokonce jsem souhlasila nosit antivarikózní punčocháče, přičemž v letní horko. Jednou mi dcera dala krém VaryForte. Začala jsem používat ten výrobek, ale upřímně řečeno, jeho účinek nebyl skutečně vypočten. Opravdu jsem se nespoléhala na jeho účinek. Dnes však užívání tohoto krému je běžnou praxí pro mě. A takové výsledky stojí za to!

EVA DOBROVSKÁ

Při těhotenství se mi objevily rozšířené žíly, navíc mám dediční náchylnost. Začala jsem používat VaryForte s velkými naději. Po několika dnech otok začala klesat a přes krátkou dobu se bolest zastavila. . Křečové žíly jsou v minulosti. Není lepší způsob, jak toho se zbavit za takové peníze! Odvážně doporučuju to všem!

OLGA BRUSSOVÁ

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: