Neomagnet Band: je nejúčinnější způsob na nespavost

Neomagnet Band: je nejúčinnější způsob na nespavost

 • osvobozuje od problémů se spánkem
 • zlepšuje schopnost soustředění
 • pomáhá vstoupit do stavu relaxace
 • redukuje stres
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SPÁNEK JE PŘÍRODNÍ TERAPIE

Průměrný člověk prospí asi 25 let svého života. Můžete se ptát: „K čemu mi je tolik spánku?”. Když spíte, váš mozek vstupuje do stavu hluboké relaxace, která mu umožňuje zregenerovat se po celém dni práce. Ale to není všechno. Spánek je přírodní stabilizátor, který reguluje vaši náladu a psychický stav, a nepřímo také kondici celého těla. Spánek je přírodní terapie těla a mysli, která jim umožňuje úplnou regeneraci a připravuje na další den plný výzev.

Ne bez důvodu je odpírání spánku jedním z nejhorších mučení. Několik dnů beze spánku může v lidském mozku způsobit nevratné změny. Nedovolte, aby nespavost ovládala váš život a okrádala vás o radost!

Neomagnet Band: je nejúčinnější způsob na nespavost

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PORAZTE NESPAVOST JEDNOU PROVŽDY S NEOMAGNET BAND

NeoMagnet Band je metoda, díky níž už tisíce lidí vyhrálo svůj boj s nespavostí. Za své působení NeoMagnet Band vděčí přítomnosti 12 magnetů se silou 250 gaussů každý. Každý z magnetů zefektivňuje žilní mikrooběh pokožky hlavy, díky čemuž usnadňuje relaxaci a vstup do aktivní fáze spánku.

 

Ale to není vše. Aktivní magnety vydávají také infračervené záření. To jsou pro vaše oči neviditelné vlny, které pomáhají přivést mozek do stavu hluboké relaxace a zmírňují škodlivé působení moderních technologií. Díky infračervenému záření mozek automaticky vstupuje do stavu hluboké relaxace, a vy prospíte celou noc bez jakýchkoliv překvapení.

 • 12 aktivních magnetů
 • Konec s nespavostí
 • Úplná relaxace mozku
 • 100 % energie a psychické výkonnosti
 • 100% bezpečná metoda

NeoMagnet Band je ideální řešení pro vás, pokud:

 1. Máte problémy s usínáním
 2. Často se v noci budíte
 3. Pracujete u počítače
 4. Často sledujete televizi
 5. Plánujete dlouhou cestu letadlem
 6. Často používáte mobilní telefon

Neomagnet Band: je nejúčinnější způsob na nespavost

DOPORUČOVANÝ ODBORNÍKY

„Už 22 let pomáhám lidem s poruchami spánku. Řeknu to upřímně – nespavost ještě nikdy problém v takovém měřítku! Rychlost života, všudypřítomné technologie a zařízení, která každý den používáme, narušují přirozený rytmus práce mozku. Nahlas se o tom nemluví – ale používání mobilu před spaním nebo usínání u televize ve většině případů končí problémy se spánkem.

 

Lidé, kteří se na mě obracejí s prosbou o pomoc, často vyvolávají spánek s pomocí chemických prostředků. Jde o chvilkové řešení, které navíc velmi snadno vytváří závislost. Pro uvedení mozku do stavu hluboké relaxace je zapotřebí silná metoda – a právě taková je moje páska NeoMagnet Band. Je to jediné mi známé řešení, které odstraňuje příčiny nespavosti, jako je příliš velké vybuzení mozku. Stačí si na chvíli nasadit pásku a upadneme do blahodárného, klidného spánku. Sama ji používám a doporučuji ji všem, kdo si ke mě přicházejí pro pomoc. Protože to je jednoduše nejlepší známé řešení problémů s nespavostí!

Alžběta Sovová, specialistka s 22 lety praxe

CO ZÍSKÁTE VÝBĚREM NEOMAGNET BAND?

Páska NeoMagnet Band je tak spolehlivá, že jsme se na ni rozhodli vztáhnout záruku trojí satisfakce. Díky tomu nic neriskujete a můžete mít jistotu, že dostanete výrobek nejvyšší kvality. Co je součástí této prestižní záruky?

 1. Záruka originality. NeoMagnet Band je založena na přítomnosti nejsilnějších a zároveň pro organismus bezpečných magnetů, díky nimž je možný boj s nespavostí a uvedení mozku do stavu 100% relaxace. Je to jediná na českém trhu dostupná tak inovativní metoda. Proto si můžete být jisti, že se k vám dostane originální výrobek dostupný jen prostřednictvím této stránky.
 2. Záruka kvality. S ohledem na pokročilý výrobní proces splňuje NeoMagnet Band nejvyšší standardy kvality. Pro vaše zdraví a pohodu byla síla magnetického pole vybrána tak, aby byla kúra bezpečná. To vše proto, aby její účinky plně splnily vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti. Četné laboratorní a spotřebitelské testy potvrzují účinnost působení NeoMagnet Band. Na základě těchto výsledků si metoda získala uznání odborníků z celého světa, kteří ji doporučují všem, kdo si k nim přicházejí pro pomoc.

ONI UŽ SPÍ KLIDNĚ DÍKY NEOMAGNET BAND

„Když jsem odešla do důchodu, začaly mé problémy se spánkem. Je známo, že když se člověk během dne pořádně neunaví, tak je pro něj potom v noci těžké usnout. Nejčastěji jsem se dlouho dívala na televizi a usínala jen na chvilku. Když ke mě na Vánoce přijela dcera, provalilo se to. Dostala jsem kázání, že je to nezdravé, ale to problém nevyřešilo. Ale dcera s sebou přivezla tu pásku na spaní, která údajně super funguje. Jednou mi ji půjčila – a přišel šok! Opravdu jsem usnula jako miminko. Teď už mám samozřejmě vlastní a všem ji doporučuji!”

Iva z Aše, 65 let

„V práci non-stop sedím u počítače, pak se vracím domů a sedím s mobilem. Co nadělám, teď je taková doba. Ale kvůli tomu jsem nemohla usnout do 2-3 ráno. Myšlenky mi lítaly, nedokázala jsem se úplně zklidnit. Jednou jsem dala řeč s kolegyní z práce o tom, že máme úplně stejný problém. Ona mi hodně doporučovala PARAM. Říkala, že na ni zabralo lépe než týdenní wellness mysli (které také vyzkoušela). Nechala jsme se přemluvit a teď spím jako zabitá. Lehnu si do postele, nasadím pásku a hned se cítím klidnější. A spánek pak přichází jakoby automaticky. Super řešení pro pracovně vytížené!”

Jana z Mostu, 35 let

„Bez toho NeoMagnet Band bych už asi zešílel z nedostatku spánku! Nikomu jsem se nesvěřil, protože co bych se já, chlap, vykecával, že nemůžu spát. Ale už jsem chodil jako živá mrtvola, nevěděl jsem, co se děje kolem. Jednou jsem zapomněl zamknout, manželka se navztekala. Rozhodl jsem se vzít věci do vlastních rukou a pustil se do pátrání na internetu. Tak jsem našel tu pásku. Měla velmi dobrá hodnocení a já jsem nechtěl brát žádné prášky, hledal jsem přírodní metodu. A povedlo se! Teď prospím klidně celou noc. A co je nejdůležitější, mám tolik energie, jako před 20 lety. Doporučuji to všem! Rychlá a efektivní metoda boje s nespavostí!”

Albert z Jablůnkova, 63 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: