Moist Control: zbavíte se vlhkosti z domu nebo bytu za 14 dnů

Moist Control: zbavíte se vlhkosti z domu nebo bytu za 14 dnů

Při jasné vlhkosti lze snadno:

 • zlikvidovat neestetické skvrny od vody a vlhkosti za 5 dnů
 • zbavit se nepříjemného zápachu vlhkosti za 6 dnů
 • zastavit odpadávání omítky a barvy ze zdí a stropů za 7 dnů
 • zlikvidovat zárodky plísní za 10 dnů
 • zcela zlikvidovat vlhkost bytu za 14 dnů
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Tyto efekty jsou možné díky tomu, že objev působí na 3 hlavních úrovních:

 1. LIKVIDUJE TEPELNÉ MOSTY. Nikdy, absolutně nikdy se nezbavíte vlhkosti, pokud nezlikvidujete tepelné mosty. Jsou to místa, na nichž je tepelná izolace budovy nedostatečná. To vede k tepelným ztrátám a ve výsledku k hromadění se vlhkosti. Tepelné mosty zničí každý pokus o vysušení budovy, dříve nebo později. Tento způsob navždy zničí tepelné mosty. Nebudou už nikdy přitahovat vlhkost. Budou zlikvidovány na úrovni molekulární struktury stavebních materiálů.
 2. IZOLUJE STAVEBNÍ MATERIÁLY OD CHLADU A VLHKOSTI. Po několika hodinách začne úroveň termoizolace, která je při vysoušení budov klíčová, náhle růst. Bude tomu tak každý den, více méně do desátého dne. Ta vysoká úroveň izolace se ustálí a bude až o 80 % vyšší než v současnosti.
 3. AUTOMATICKY VYSOUŠÍ ZDI A STROPY. Od okamžiku, kdy zahájíte používání této metody, bude vysoušení vašeho domu nebo bytu automatické. Nebude zapotřebí, abyste na to bez přestávky mysleli. Nebudete muset zasahovat do struktury budovy, takže pravděpodobně zapomenete, že se váš dům právě vysouší.

Moist Control: zbavíte se vlhkosti z domu nebo bytu za 14 dnů

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Co je ten objev?

Nejde ovšem o běžnou látku dostupnou v mnoha obchodech se stavebninami. Je to hygroskopická molekulární kapalina, jejíž molekuly pronikají hluboko do struktury materiálu, vysoušejí ho a chrání před tím, aby se vlhkost objevila v budoucnu.

 

Takové výsledky při vysušování budov (potvrzené zkouškami prof. Cardigana ve zprávě NCMI) jsou dosahovány tím, že je na zdi nebo stropy nanesena hygroskopická molekulární kapalina ve správně vysoké koncentraci.

Díky tomu je vysušování budov s Moist Control:

 • JEDNODUCHÉ. Nemusíte seškrabávat omítku. Nemusíte vrtat otvory do zdí. Jediné, co musíte, je nezapomenout nanést na zeď hygroskopickou kapalinu 2krát s odstupem 7 dnů – a později pozorovat výsledky.
 • EFEKTIVNÍ A TRVALÉ. Moist Control nejen vysušuje strukturu budovy. Jeho částice se také spojují s částicemi stavebních materiálů, díky čemuž je chrání před vlhkostí a před ztrátou tepla a prodlužují jejich životnost.

Moist Control: zbavíte se vlhkosti z domu nebo bytu za 14 dnů

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – Moist Control je první kapalina k vysoušení budov, v níž byla použita 100% koncentrace hygroskopických sloučenin. Díky této unikátní technologii Moist Control působí na molekulární úrovni, kde likviduje tepelné mosty a aktivuje automatický proces vysoušení zdí v budoucnu. Jen při objednání prostřednictvím těchto stránek máte záruku, že se k vám dostane originální prostředek.
 2. Záruka kvality – s ohledem na pokročilý proces výroby a vysoký obsah hygroskopických sloučenin se Moist Control shoduje s nejvyššími kvalitativními normami. Jeho částice působí na molekulární úrovni, díky čemuž chrání zdi a prodlužuje jejich životnost o mnoho let. To vše proto, aby 100% splnil vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – účinnost této metody potvrzuje skutečnost, že se všichni její uživatelé úspěšně zbavili vlhkosti ve svých domech maximálně za 14 dnů. Všichni, v čele se mnou, si jsou jisti, že se i vy osvobodíte od neestetických skvrn na zdech a s pýchou začnete do svého opraveného bytu zase zvát hosty.

Recenze

Moist Control jednoduše musíte mít. Funguje fantasticky! Po 2 týdnech jsem zlikvidoval vlhkost, navrátil dům do ideálního stavu a konečně můžu spát klidně bez dělání si starostí, že se v bytě usadí plíseň.

Hynek Sláma, Cheb

Vlhký byt = stud před známými a absence společenského života. Zbavila jsem se doma vlhkosti a všechno se změnilo. Společně s krásným bydlením jsem získala přátele a sebejistotu.

Patricie Studničková, Kadaň

Jednoduše pokrýváte zdi tekutinou, po týdnu to zopakujete a o nic se nestaráte. Později se jen díváte, jak skvrny od vody, nepříjemný zápach a plíseň mizí.

Ludvík Ploc, Plzeň

Po prvním týdnu se vlhkost v bytě snížila o 65 %. Po dalším – nebylo po navlhnutí ani stopy. Řeknu to přímo – je to nejlepší způsob, jak vysušit dům, který existuje.

Cyril Patera, Olomouc

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: