Ovashape pro zvětšení prsou: přidejte plus dvě velikosti v krátkém čase!

Ovashape pro zvětšení prsou: přidejte plus dvě velikosti v krátkém čase!

  • Stimuluje růst žlázové tkáně – > to znamená, že podporuje tvorbu nových buněk uvnitř této tkáně, což vede k jejímu dynamickému růstu
  • Zlepšuje průtok krve – > to znamená, že urychluje metabolismus pokožky a ovlivňuje její posilování a napnutí
  • 2násobně zvyšuje produkci estrogenu – > tj. naše prsa budou mít více hormonu, který je zodpovědný za jejich velikost
OBJEDNAT

Změny, změny, změny

Ovashape pro zvětšení prsou: přidejte plus dvě velikosti v krátkém čase!

Ovashape jsem začala používat před více než měsícem. Každý den jsem jemně, kruhovými pohyby připomínajícími masáž, hladila krémovou texturu do kůže na hrudi. Okamžitě se nasákla a zanechala po sobě nezvykle příjemnou vůni.

První, čeho jsem si po několika dnech všimla, bylo, že se má prsa stala taková … modelovaná a pružná. A v podprsence i bez ní vypadaly lépe. Lepší ve smyslu uložení. Další věc, které jsem si všiml prakticky okamžitě, je hydratovaná a hustá kůže. Uplynulo ještě nějakých 8-9 dní, když jsem se začala znovu dívat na svá prsa. Začala se dostávat do formy. Viděla jsem to jasně. Více zaoblené, plné, pozvednuté. Začínala se mi líbit.

V následujících dnech jsem se budila a ani jsem se nemusela moc dívat, abych viděla rozdíl. Úsměv mi nescházel z tváře.

Ovashape umožňuje neinvazivní cestu:

  • Zvětšit velikost poprsí – až o 3 velikosti
  • Získat přirozený push-up efekt tím, že zvednete, zpevníte a zaokrouhlíte prsa
  • Zlepšit mikrocirkulaci prsou
  • Zdržet stárnutí prsu
  • Vyhladit a hydratovat pokožku prsou
  • Odstranit nepříjemné vrásky a otoky
OBJEDNAT

V čem spočívá působení složení Ovashape?

Ovashape pro zvětšení prsou: přidejte plus dvě velikosti v krátkém čase!

Především, Ovashape stimuluje růst žlázové tkáně v hrudi! Proniknutím hluboko do pokožky aktivní složky stimulují dělení buněk v žlázové tkáni, což ovlivňuje skutečné zvětšení objemu prsu. Uvidíte, jak se vaše prsa každým dnem zvětšují a zvedají.

Za druhé, spolu s masáží, která dělá společnost aplikaci, má složení Ovashape vliv na správné prokrvení prsou a hladký průtok lymfy, čímž zajišťuje dostatečnou “dodávku” cenného estrogenu v tkáních. To dělá poprsí plnějším, pružnějším a pevnějším již v prvním týdnu aplikace složení!

Nevím, jestli víte, ale estrogen je zodpovědný za velikost a vzhled prsou. Nové složení zvyšuje množství tohoto hormonu, což umožňuje dosáhnout podobného účinku během těhotenství, kdy se prsa zvětšují a zpevňují. Ovashape navíc obsahuje bezpečné rostlinné sloučeniny, které se chovají stejně jako estrogeny a stimulují růst mléčných žláz.

Recenze odborníků

“Tato metoda aktivně působí jak na oběhový systém, tak na práci cév, takže velikost prsou se zvyšuje po prvních 7 dnech aplikace. Ovashape je směs složek bezpečných pro celé tělo-podporuje endokrinní systém a vývoj mléčných žláz. Je důležité poznamenat, že obsahuje fytoestrogeny-rostlinné hormony, které působí stejně jako přirozené ženské hormony. Proto plně doporučuji tento produkt svým zákazníkům.”

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: