Denta Seal pro bělení zubů: už nemusíte chodit k zubnímu lékaři!

Denta Seal pro bělení zubů: už nemusíte chodit k zubnímu lékaři!

Problémy se zuby mi začaly už v dětství. První výlet k zubnímu lékaři byl osudový: měl jsem to “štěstí”, že jsemse dostal k doktorovi, který právě absolvoval. Držel vrták v třesoucí se ruce, vyvrtal mi zdravý zub namísto nemocného, provrtal mi dáseň, no bylo to dost krvavé. Od toho dne jsem odmítl chodit k zubaři.

OBJEDNAT

Zuby mi začaly černat, byly na nich kazy a tmavé skvrny

Denta Seal pro bělení zubů: už nemusíte chodit k zubnímu lékaři!

Do 17 let jsem měl štěstí, a zuby mě až tak netrápily. Pak jsem začal kouřit a sladké mám rád celý život – to vše se mi projevilo na zubech. Zubní kaz napadal jeden zub za druhým, ale vždycky jsem si vzpomněl na tu hrůzu v dětství a k zubaři jsem nechvátal: “Je snadnější a bezpečnější brát léky proti bolesti.”

Dostalo se to do takové fáze, že jsem se styděl otevírat ústa na veřejnosti, aby nikdo neviděl mé šedožluté zuby. Studené ani horké jsem nemohl – zuby reagovaly, jako kdyby mnou procházel proud. A samozřejmě zápach byl problém číslo jedna.

Zbytky jídla, které se dostaly do děr v zubech – umíte si představit ten hnus. Vždycky jsem si musel zakrývat ústa rukou.

V této situaci jsem se víc než jindy za svoje zuby styděl

Jednou jsem se se svým starým známým šel na kafe. Vypadal výborně: módní oblek, drahé hodinky, ale hlavně mou pozornost přitahovaly jeho sněhobílé zuby. Přímo hollywoodský úsměv. Okamžitě zafungoval zákon schválnosti. Když jsem jedl salát, ulomila se mi část předního zubu.

Známý si toho okamžitě všiml, ale k mému překvapení reagoval velmi adekvátně. Řekl mi, že má problémy se zuby celý svůj život, že byl u zubaře prakticky pořád. A nedávno mu jeho zubař doporučil novou pastu – Denta Seal.

Denta Seal Podstatou je to, že ve složení této pasty je jedinečná složka, nanočástice hydroxyapatitu,které dokážou:

  • proniknout do zubní skloviny a opravovat praskliny a poškozené oblasti;
  • vyplnit sklovinu minerály, čímž zabraňuje vzniku kazu;
  • bělí zuby a spojují se se sklovinou, čímž ji chrání před žlutou barvou.
OBJEDNAT

Všechny tmavé skvrny, velké praskliny a kazy zmizely

Denta Seal pro bělení zubů: už nemusíte chodit k zubnímu lékaři!

Takové argumenty mě přesvědčily, že to stojí za to. Objednal jsem si Denta Seal z oficiálních stránek, nezdá se, že by se to prodávalo někde jinde. Zuby jsem si čistil obvyklým způsobem dvakrát denně. Okamžitě mě překvapila její konzistence, je hustší, ne jako běžné pasty, dobře pění a příjemně chutná.

O týden později jsem si všiml, že zuby jsou mnohem světlejší, malé trhliny zmizely, jako by samy zatáhly. Klidně jsem mohl sníst zmrzlinu nebo jablko, aniž bych měl u jídla nepříjemné pocity. Z úst už mi nepáchlo. Nakonec jsem začal běžně komunikovat s lidmi, aniž bych si zakrýval ústa.

Cítila jsem se jako úplně jiný člověk. Za měsíc jsem měl bílé zuby bez jediného kazu. Všechny tmavé skvrny, velké kazy a praskliny zmizely. Ale nakonec podívejte se sami.

KOMENTÁŘE

Vyzkoušela jsem a teď používám pouze tuto pastu. Zuby jako po bělení. Žádné praskliny, ani jedna skvrna. Doporučuji všem

Věra

Také se bojím zubních lékařů od dětství, bolesti zubů jsou ty nejhorší. Odládám to vždycky až na poslední chvíli. Tu pastu musím vyzkoušet.

Natálie

A to jako vyplní všechny kazy? Dobrý, to je třeba vyzkoušet Andrej19.02.2020 Brzy bude tato pasta známá po celém světě a jistě cena stoupne, takže je lepší objednat si ji teď.

Martina

Zeptala jsem se svého zubního lékaře, o té pastě nic neví.

Vika

Někde jsem četl, že tato pasta byla vytvořena vědci již před několika lety. Nejdřív to nefungovalo, protože to obsahuje strašně moc věcí. A v loňském roce to konečně dokázali. Já sám Denta Seal používám už šest měsíců, nikdy jsem neměl tak zdravé zuby.

Viktor

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: