Black Latte: pro milovníky sladkého, kteří sní o zhubnutí

Black Latte: pro milovníky sladkého, kteří sní o zhubnutí

 • Absorbuje tuk a přeměňuje ho na energii
 • Odstraní toxiny z těla
 • Potlačuje chuť k jídlu a dodává energii
 • Odstraňuje přebytečnou vodu z těla
 • Produkuje dopamin (hormon štěstí)

Nejpopulárnější způsoby snižování hmotnosti mezi světovými hvězdami!

 

Výživářka Cynthia Pascalová, váživová poradkyně Charlize Theronové a Sandry Bullockové doporučuje pro rychlé hubnutí pít Black Latte místo svačin nebo jednoho hlavního jídla Stimuluje metabolismus, dodává sílu a energii pro plný život s výhodami pro formování postavy. Nahrazení jídla by nemělo trvat déle než měsíc. Během této doby můžete dosáhnout působivých výsledků.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

VIDITELNÝ VÝSLEDEK UŽ OD PRVNÍHO DNE!

Američtí vědci nakonec našli jednoduchý a pohodlný způsob, jak zhubnout, aniž byste změnili svůj obvyklý způsob života. Vyvinuli vzorec Black Latte drink , chuť se neliší od běžného latte, ale s obsahem aktivního uhlí, který aktivně absorbuje tuky a rozštěpí je, odstraní z těla všechny nečistoty a toxiny. Nadváha je pryč, ale prsa vám zůstanou. Black Latte urychluje metabolismus a snižuje chuť k jídlu , a to vám umožní trvale hubnout 3-4 kilogramy týdně bez další fyzické námahy nebo dietních omezení.

Black Latte: pro milovníky sladkého, kteří sní o zhubnutí

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

100% funkční složení, díky němuž rychle a bezpečně ztratíte váhu!

AKTIVNÍ UHLÍ
Zabraňuje absorpci až 80% tuku z jídla a jeho akumulaci v těle; zajišťuje bezpečné dělení, zpracování a odstraňování chronických tukových zásob a toxických látek.

KOKOSOVÉ MLÉKO
Přímo ovlivňuje zrychlení metabolismu o 3-4 krát. Zahajuje proces “samočistění” v těle – aktivní zpracování starého vnitřního tuku nahromaděného na bocích a břiše.

L-KARNITIN
Rozštěpí a odstraní přebytečný podkožní tuk, a tím i projevy zanedbané celulitidy; bojuje proti uvolnění pokožky a pomáhá získat zformované tělo po silné ztrátě hmotnosti.

OMEGA-3
Zvyšuje hladinu leptinu, což je hormon zodpovědný za míru rozpadu tuku v těle.Naše tělo není schopno produkovat Omega-3 mastné kyseliny a přijímá je pouze zvenčí.

Jak užívat Black Latte?

 • Rozmíchejte 2 lžičky nebo jednu lžíci Black Latte ve sklenici nebo šálku vařící vody.
 • Užívejte jednou denně. Pro maximální absorpci se doporučuje podávat během snídaně.
 • Doporučená kúra – 1 měsíc

Black Latte: pro milovníky sladkého, kteří sní o zhubnutí

JAK SE BUDE MĚNIT VAŠE TĚLO, KDYŽ ZAČNETE UŽÍVAT BLACK LATTE

 • 1 den. Všimnete si, jak se ráno probouzíte odpočatí a plní energie
 • 5 dní. Tělo už pracuje v režimu ztráty hmotnosti, zhubli jste 2-3 kg
 • 10 dní. Jste energičtí, zhubli jste 5-6 kg a nosíte menší šaty
 • 21 dní. Vaše tělo se omladilo, váš objem se snížil o 6-7 cm a zhubli jste 10 kg
 • 28 dní. Zhubli jste 15-20 kg a nosíte sexy oblečení o 3 velikosti menší, všichni z vás šílí!

ÚČINNOST BLACK LATTE BYLA POTVRZENA KLINICKÝMI TESTY NA KLINIKÁCH V USA, ĆR A IZRAELI

STUDIE ZAHRNOVALA 900 LIDÍ, KTEŘÍ MĚLI 10 AŽ 40 KG NADVÁHY

 • Snížení objemu o 11-16 cm – 91%
 • Ztráta hmotnosti 8-16 kg – 99%
 • Zmizení pálení žáhy a těžkosti v žaludku – 100%
 • Normalizace spánku a zvýšení efektivity – 97%
 • Snížení otoků a projevů celulitidy – 94%

S BLACK LATTE OD SNU K VÝSLEDKU ZBÝVÁ JEN JEDEN KROK! NĚKTERÉ Z 2350 PŘÍBĚHŮ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Je mi jen 30 let, ale v poslední době jsem vážila více než 80 kg. Současně mám spoustu problémů se žaludkem, takže držet diety není pro mně. A snažte se najít zdravou výživu v našem malém městě. Nikdy jsem se navíc moc nakamarádila se sportem, už od dětství. Nějak jsme neměli žádný vztah. Ale všechno se změnilo, když jsem se dozvěděla o Black Latte. Jedná se o instantní nápoj s chutí mého milovaného

latte, který musíte pít jednou denně. Výrobce k tomu doporučuje pít 1,5 litru vody denně. Během měsíce jsem dělala vše podle pokynů a mé naděje nebyly marné! Zhubla jsem 16 kg za pouhé 4 týdny! To je prostě neuvěřitelné. Během této doby jsem úplně obměnila svůj šatník, ale nejdůležitější je, že mám přítele! Květiny, rande, procházky za svitu měsíce! Myslela jsem, že semi to v životě nikdy nestane! Radši si objednám jetště jednu kúru. A po určité době to zopakuji pro zachování výsledku. Dostanu se do džínů, které jsem nosila před svým prvním těhotenstvím!

Natálie Větrovská , 30 let, Pardubice

Po narození třetího dítěte se mi nedařilo zhubnout. Zústal mi tuk na bocích, na stehnech a hlavě strašlivé břicho. Tahle situace mě velmi trápila, ale nevěděla jsem, co dělat. Faktem je, že času na sportování se třemi malými dětmi moc nemám… A také s dietou mám problémy – jsem alergická snad na všechno! A kojím. Proto není tak snadné vybrat to správné jídlo. Sousedka mi řekla, že její neteři po porodu pomohlo Black Latte s aktivním uhlím, díky kterému zhubla. Údajně by vás tento zázračný nápoj měl zbavit tuku jen za jeden měsíc. Přiznávám, nevěřila jsem tomu. Jak by to bylo možné? Jeden šálek denně, bez úsilí a mínus 15 kg? Ale přesto jsem si prostudovala složení – samé přírodní složky, přečtěte si recenze. Rozhodla jsem se, že horší to stejně být nemůže. A začala jsem ho pít. Po týdnu jsem začala cítit první změny. Zvýšená energie, lepší spánek. Ačkoli to samozřejmě může být jen náhoda – počasí se zlepšilo, mladší dítě se přestěhovalo do svého pokoje. Po dvou týdnech jsem se zvážila a nemohla uvěřit svým očím! Mínus 7 kg !! A po dalším měsíci se dostanu do džínů, které jsem nosila před prvním těhotenstvím! Manžel o mně zase projevuje zájem, takže možná brzy bude čtvrté. Teď už vím, jak se po porodu dostat do formy, tak se toho nebojím.

Lily , 30 let, Poděbrady

Až do věku 27 let jsem aktivně posilovala, vypadala jsem celkem dobře. Ale přibývající roky a hormonální změny se přeci jen projevily. Neměla jsem sílu na cvičení a jedla jsem automaticky bez přemýšelní úplně cokoli. Musela jsem si koupit oblečení o jednu velikost větší. Pak ještě o jednu… Ale pak mi kamarádka přinesla instantní nápoj Black Latte a řekla mi, abych to pila jednou denně. Navrhla mi také pít více vody. Nevěřila jsem, že by to pomohlo. Takže jaké bylo moje překvapení, když jsem se za měsíc začal dostávat do svých starých věcí! Navíc se cítím energicky, jsem plná síly! Moje pleť vypadá mnohem mladší. Nevím, jestli se jedná o Black Latte, sebevědomí nebo jen náhodu, ale váha nelže: minus 18 kg!

Jitka , 34 let, Most

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: