Yenki Derm – přírodní a bezpečný způsob, jak se zbavit lupénky

Yenki Derm - přírodní a bezpečný způsob, jak se zbavit lupénky

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Co je Yenki Derm

Yenki Derm je přípravek speciálně vyvinutý k léčbě lupénky. Je stoprocentně přírodní, bez obsahu hormonů a syntetických chemikálií. Skládá se výhradně z rostlinných extraktů a vaječného oleje.

Jaký problém Yenki Derm řeší

Lupénka je chronické kožní onemocnění, které se dosud nedařilo účinně vyléčit. Většina produktů na trhu působí pouze na příznaky a jejich účinek je krátkodobý. Yenki Derm přináší odpověď na tuto frustrující situaci – neřeší jen symptomy, ale samotnou příčinu lupénky.

Yenki Derm - přírodní a bezpečný způsob, jak se zbavit lupénky

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Výhody a účinky Yenki Derm

Největší předností Yenki Derm je, že nemaskuje pouhou příznaky, ale skutečně léčí lupénku. Děje se tak proto, že tento přípravek:

Neutralizuje a odstraňuje toxiny z těla. Ty jsou původcem bolesti, svědění a olupování kůže.
Eliminuje faktory vyvolávající autoimunitní reakce, které jsou příčinou zánětlivých procesů provázejících lupénku.
Stimuluje regeneraci kůže, díky čemuž může opět získat zdravý vzhled.

Yenki Derm - přírodní a bezpečný způsob, jak se zbavit lupénky

Složení Yenki Derm

Yenki Derm obsahuje výhradně přírodní rostlinné složky, které se po staletí používají k léčbě různých kožních onemocnění. Mezi nejdůležitější patří:

Kurkuma, sophora a heřmánek pravý – silné antioxidanty a antibakteriální činidla, která zmírňují svědění a záněty.
Kyselina salicylová, centela asijská a ovesný extrakt – usnadňují průnik léčivých složek a urychlují regeneraci kůže.
Vaječný olej – vyživuje, hydratuje a obnovuje bariérové funkce kůže.

Jak používat Yenki Derm

Krém nanášejte několikrát denně na postižená místa a jemně vmasírujte. Nechte 30 minut působit, poté opláchněte vodou.

Kontraindikace Yenki Derm

Yenki Derm je plně přírodní přípravek, nemá tedy žádné kontraindikace. Neobsahuje návykové látky, lze jej proto bezpečně používat dlouhodobě.

Odborný názor na Yenki Derm

Cheng Linji, odborník na fytoterapii:
Yenki Derm boří mýtus o nevyléčitelnosti lupénky. Je to první stoprocentně přírodní přípravek, který toto onemocnění skutečně léčí. Moderní věda a pradávná moudrost čínského lékařství se spojily a zrodila se unikátní formule. Po mnoha letech výzkumu vznikl produkt, jenž už pomohl tisícům lupénkou trpících lidí.

Názory zákazníků na Yenki Derm

Karolína M., 35 let
Před 7 lety mi diagnostikovali lupénku. Zkoušela jsem krémy s hormony, ale po prvotním zlepšení se mi lupénka vracela. Přítel mi doporučil Yenki Derm a já konečně našla účinný produkt. Budu ho preventivně používat i nadále.

Yenki Derm - přírodní a bezpečný způsob, jak se zbavit lupénky

Ondřej K., 42 let
Jako většina jsem užíval léky a hormony, ale bez valných výsledků. Vždy jsem se vracel do bolestivého výchozího stavu. Díky Yenki Derm problém zmizel, doufám natrvalo.

Alžběta S., 57 let
U mužů hrozí při léčbě lupénky hromaděním hormonů v těle impotence. Je tu i riziko závislosti a abstinenčního syndromu. Já si tím prošel. Od té doby užíváme pouze Yenki Derm namísto hormonálních preparátů.

Jan N., 29 let
Lupénku mi diagnostikovali před 10 lety, tedy v nejlepších letech života. Díky Yenki Derm jsem se konečně zbavil problému. Je to velmi účinný lék na toto onemocnění. Už se nemusím bát příchodu podzimu.

Je to podvod?

Vyjádření odborníků i spokojených zákazníků jasně ukazují, že Yenki Derm je plně legální a účinný produkt. Jeho přírodní složení a absence nežádoucích účinků z něj dělají bezpečný a důvěryhodný způsob léčby lupénky.

Kde koupit Yenki Derm se slevou

Yenki Derm lze zakoupit výhradně přes oficiální stránky výrobce. V současnosti probíhá akce, díky níž lze krém pořídit za 27,18 € místo původních 54,36 €. Nabídka je však časově omezená, doporučuje se proto neváhat s objednávkou.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: