WELLTONE z hypertenze: vítězí nad hypertenzí a všemi jejími příznaky!

WELLTONE z hypertenze: vítězí nad hypertenzí a všemi jejími příznaky!

 • Normalizuje tlak přirozeným způsobem
 • Obnovuje elasticitu cév
 • Snižuje úroveň cholesterolu v krvi
 • Chrání před infarkty a mrtvicemi
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

3 stupně účinku

WELLTONE z hypertenze: vítězí nad hypertenzí a všemi jejími příznaky!

 1. OBNOVENÍ
  Stabilizuje arteriální tlak do individuálních fyziologických ukazatelů
 2. NORMALIZACE
  Obnovuje srdeční rytmus a viskozitu krve, snižuje hypertrofii srdce a cév.
 3. OCHRANA
  Předchází aterosklerotickým změnám krevních cév a chrání před infarkty a mrtvicemi.

Výsledky testování

 • 98% testovaných — Stabilizace tlaku v mezích 130/80 během prvních hodin po užití
 • 97% testovaných — Se zbavilo všech příznaků hypertenze po prvních dvou týdnech užívání formou kúry
 • 82% testovaných — Zaznamenalo absenci záchvatů hypertenze již po prvních třech dnech užívání
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Přírodní a vysoce účinné složení

WELLTONE z hypertenze: vítězí nad hypertenzí a všemi jejími příznaky!

 1. Hloh
  má vazodilatační účinek, tonizuje srdeční sval, zajišťuje dostatečné zásobení kyslíkem. Snižuje se frekvence, ustavuje se rytmus, zvyšuje se síla srdečních kontrakcí. V důsledku toho se snižuje vzrušivost srdce, odstraňuje se jeho únava, zlepšuje se koronární prokrvení a mozková cirkulace.
 2. Kyselina askorbová
  pomáhá posilovat imunitní systém, je faktorem ochrany organismu před účinky stresu. Nezbytný pro zrání a pevnost kolagenu, nejhojnější bílkoviny v těle a zejména tvořící kostru cév. Je důležitým antioxidantem. Podporuje odstraňování cholesterolu z těla.
 3. L-Arginin
  aminokyselina, spouští v těle produkci oxidu dusnatého (NO), který rozšiřuje cévy. Pravidelná expozice L-argininu zlepšuje krevní oběh, obnovuje správné fungování cév.
 4. Vitamin B1
  příznivě působí na kardiovaskulární a nervový systém. Hraje zvláště důležitou roli v metabolismu sacharidů a souvisejícím metabolismu energie, tuků, bílkovin a vody a soli.
 5. Melissa
  posiluje stěny cév, Pomáhá snižovat krevní tlak. Má sedativní a antiarytmický účinek. Je to antioxidant a podporuje obnovu buněk.
 6. Extrakt z bobkového listu
  přispívá k normalizaci krevního tlaku, rozšiřuje cévy, čímž snižuje jejich periferní odpor k průtoku krve. Působí močopudně a odvádí z těla přebytečnou tekutinu, což usnadňuje práci srdce.
 7. Extrakt z kořene kozlíku lékařského
  má sedativní a antispasmodický účinek. Zpomaluje srdeční frekvenci a rozšiřuje koronární cévy. Normalizuje spánek, uklidňuje a uvolňuje nervové napětí. Normalizuje činnost kardiovaskulárního systému.

Názor specialisty

„Hypertenze — metla současné doby. Jedná se o mimořádně nebezpečný stav, který může vést k nenapravitelným následkům v jakémkoli okamžiku. Proto je zvlášť důležité zahájit v pravý čas správnou léčbu.

 

Drtivá většina preparátů proti hypertenzi účinkují na hypertenzi jen symptomaticky, což způsobuje potřebu neustálého užívání léku. Welltone ale působí na příčinu, zesiluje cévy a zvyšuje jejich elasticitu.

 

Má rychlý účinek hned po užití, odstraňuje záchvat, a účinkuje „na vzdálenost“, kdy obnovuje cévní buňky.Tento preparát ukazuje vysokou účinnost při jakékoli formě hypertenze“.

Viktor Petrovský, lékař kardiolog

Ohlasy našich klientů

«Od 30 let jsem trpěla nadváhou, potom mi našli cukrovku, pak přišla hypertenze. Všechno u mně bylo dědičné, proto jsem se se svou nemocí smířila. Nežila jsem, jen existovala. Tabletky jsem polykala po hrstech – byla jsem na nich zcela závislá. Na kamarádčinu radu, bývalého hypertonika, jsem absolvovala kúru Welltone. Od té doby začala nová etapa mého života! Problémy s tlakem zmizely, nyní jsem absolutně zdravý člověk. Všem, kdo se setkali s takovým neštěstím doporučuji tento preparát a přeji co nejrychlejší uzdravení.»

Pavlína, 55 let

«Skvělý preparát. Po téměř 4 roky se mi zvyšoval tlak. Někdy bylo možné žít, jindy jsem se i bál, že mi praskne nějaká céva. Přirozeně jsem chodila po doktorech a užívala různé tablety. Ale když jsem je přestala užívat — vše se vrátilo. Poté, co jsem začala užívat Welltone, tlak mě přestal obtěžovat úplně. Kúru jsem absolvovala na jaře, za celé léto a podzim se tlak nezvýšil ani jednou.»

Anna, 42 let

«Tlak mi skákal několikrát denně — už jsem nevěděl, jak ho stabilizovat. Otestoval jsem na sobě, snad celý sortiment lékáren. Nakonec jsem si našel Welltone, již nepociťuji žádné skoky tlaku. Nakonec jsem si mohl volně vydechnout a žít plnohodnotný život.»

Lukáš, 57 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: