Vivese Senso Duo Oil: konec vypadávání, rychlý růst a silné prameny

Vivese Senso Duo Oil: konec vypadávání, rychlý růst a silné prameny

  • Získáte zpět husté, silné a lesklé prameny
  • Zastavíte vypadávání vlasů
  • Znovu se budete cítit atraktivně
  • Obnovíte poškozenou strukturu vlasů
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Celá pravda o ztrátě vlasů

Pokud jsou vlasy náhle tenčí a slabší, je to známka, že vlasové váčky začínají ztrácet regenerační schopnosti. A nakonec, přestávají zcela tvořit nové vlasy. Vede to ke spánku vlasových váčků ve fázi telogenní – k odumírání vlasů. Začíná proces plešatění, který probíhá u každého jiným způsobem: někdy se vyvíjí velmi rychle a ztráta vlasů je výjimečně drastická, jindy to trvá dlouhá léta. Ale výsledek je v obou případech stejný – nevýrazné, matné, tenké prameny, a nakonec skoro celková ztráta vlasů.

Odborníci se shodují:ke zbavení se problémů s řídkými a slabými vlasy, je potřeba velká síla vůle, čas a trpělivost. Je to nevěrohodná námaha.

Z tohoto důvodu, v reakci na potřeby tisíců žen a mužů, kteří se potýkají s plešatěním a řídnutím vlasů, byl vytvořený speciální olejíček Vivese Senso Duo Oil.

Fenomén tohoto řešení spočívá v tom, že působí až ve třech úrovních:

  1. POMÁHÁ ZADRŽET VYPADÁVÁNÍ VLASŮ. Nikdy, ale nikdy nepovzbudíte vlasové váčky při používání obvyklých pečujících zákroků nebo, když eliminujete nedostatek vitamínů. To znamená, že dokonce nestačí nejlepší kondicionéry. Vlasy začnou vypadávat z různých důvodů dříve nebo později. Tento způsob usnadní usazení vlasu v cibulce tak silně, aby vlasový sval udržel vlas. Ve výsledku dokonce i při mytí a česání zůstane na svém místě a váš účes se stává stále více bujnější, dokonce pokud máte velmi dlouhé vlasy.
  2. STIMULUJE RŮST VLASŮ. V momentě, kdy začnete s kúrou, fáze aktivního růstu vlasů (anagenní fáze) bude prodloužená, a fáze vypadávání (telogenní) bude zkrácená. Díky tomu vlasy vejdou do svého správného cyklu rozvoje: váčky se budou moci zvětšovat a rozšiřovat, a cibulky se stanou zdravější. Zakrátko snáze zjistíte, že vlasů je více, že jsou tlustší, silnější a lépe vyživené a řídká místa jsou méně viditelná. Vlasy naberou lesk, vitalitu a objem.
  3. ZJEDNODUŠUJE STAVBU A POSÍLENÍ VLASŮ. Společně se začátkem kúry dojde k procesu regenerace a posílení vlasů (dříve oslabených, z důvodu nesprávné péče nebo hormonálních poruch a jiných faktorů). V této době se zvýší produkce stavební hmoty vlasu na buněčné úrovni – dosud prázdný váček se začne vyplňovat látkou, ze které vznikne nový vlas. Ve výsledku budou prameny vypadat značně silnější než dosud. Vlasy budou hustší, tlustší a lesklejší než kdykoliv předtím.

Vivese Senso Duo Oil: konec vypadávání, rychlý růst a silné prameny

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Čím je Vivese Senso Duo Oil?

Je to unikátní a 100% bezpečný preparát ve formě olejíčku, s účinky směřujícími k regeneraci vlasových váčků.

 

Tvůrci receptury do olejíčku umístili 30 aktivních látek, mj. biotin, květ kamélie a olej z rakytníku. Tajemství tohoto řešení ale ještě doplňuje inovativní kompozice 3 přísad. V olejíčku Vivese Senso Duo Oil byla použita poprvé v takovémto rozsahu.

 

Jde o patentované spojení 3 aktivních složek: šišáku bajkalského s klíčky sóji a pšenice. Látky v nich obsažené, vykazují pozitivní účinky na regeneraci vlasů a na prodlužování anagenní fáze růstu, při současném zkracování fáze telogenní.

 

Co to znamená? Ve výsledku vlasy náchylné k rozpadu a pozvolné smrti, mohou obdržet druhý život a Vy můžete získat dlouhé, skvěle vyživené a husté prameny.

POUŽÍVÁNÍ VIVESE SENSO DUO OIL JE:

  • Nemusíte používat nákladné zákroky na zhoustnutí vlasů. Nemusíte se omezovat při barvení vlasů, ani měnit způsob jejich česání. Jediné, co musíte, je pamatovat o aplikaci preparátu a jeho důkladném vmasírování do pokožky hlavy, až do úplného vstřebání, 3 krát týdně – později se budete radovat z výsledků.
  • Spojení až 30 aktivních látek, včetně šišáku bajkalského s klíčky sóji a pšenice, umožňuje nejen povzbuzování růstu vlasů. Díky svým přírodním kosmetickým vlastnostem preparát navrací vlasům zdravý vzhled, vitalitu a hladkost.

Vivese Senso Duo Oil: konec vypadávání, rychlý růst a silné prameny

SEZNAMTE SE S HODNOCENÍM OSOB, KTERÉ POUŽÍVAJÍ VIVESE SENSO DUO OIL

Komplexy z důvodu škaredých vlasů začaly na základce. Strašně jsem záviděla kamarádkám s bujnými kšticemi, já sama jsem měla tzv. myší ocásek… Zkoušela jsem nějaké kapsle, zákroky u kadeřníka, séra na vtírání do pokožky, ale vlasy se staly jenom těžší, a kvůli tomu vypadaly hůře. Myslela jsem si, že jsem se už taková narodila a musím s tím žít… Do momentu, kdy jsem dostala k narozeninám od sestry kúru Vivese Senso Duo Oil. To bylo nadpozemské! Už po několika dnech jsem začala vidět tzv. baby hair, a o několik týdnů později jsem už měla viditelně silnější, hustší a lesklejší vlasy! Cítím, že jsem se ze šedé myšky změnila na krásnou ženu – a to všechno za pouhých 6 týdnů! Nemohu se dočkat, jaké budou efekty po 3 měsících kúry!

Natálie, 43 let, Jablunkov

Od doby co si pamatuji, byly mým snem husté, krásné, imponující vlasy po pas. Používala jsem samozřejmě různé strategie, abych toho dosáhla, to víte – čaje, masky, séra apod. Ale když se vlasy staly dlouhé, okamžitě vypadaly. Hledala jsem zlaté způsoby na fórech, ale nic z toho nebylo. Nakonec jsem dostala odvahu – zeptala jsem se kamarádky z vysoké, která se po prázdninách vrátila s oslňujícími, bujnými, neskutečně dlouhými vlasy – jaké je její tajemství? Byla jsem přesvědčená, že si je musela implantovat nebo, že jsou umělé! Ona propukla do smíchu a řekla – to je prostě nová kúra Vivese Senso Duo Oil! Okamžitě jsem se rozhodla ji vyzkoušet a to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vlasy se ze dne na den stávaly hustší a silnější, a k tomu rostly jako šílené! Díky Vivese Senso Duo Oil jsem si konečně splnila můj sen, děkuji!

Monika, 22 let, České Budějovice

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: