VitaHair Max: оdhalte tajemství hustějších, zesílených a zdravých vlasů

VitaHair Max: оdhalte tajemství hustějších, zesílených a zdravých vlasů

  • OBNOVUJE POŠKOZENÉ VLASY
  • SNIŽUJE ZTRÁTU VLASŮ
  • ZESILUJE A ZHUŠŤUJE
  • PODPORUJE RŮST NOVÝCH VLASŮ
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Máte starosti s vypadáváním vlasů?

Všimli jste si několika dodatečných vlasů na polštáři nebo plešatých skvrn, které se vytvořili na temeni hlavy? Možná vás to teď ještě netrápí, ale je důležité vědět, že ztráta vlasů u žen nebo dědičné plešatení může postupovat. A pokud proti tomu nezakročíte, budete v budoucnu ztrácet více a více vlasů.

“Jedna z nejznepokojivějších skutečností při opadávání vlasů je ta, že když ztráta vlasů bude viditelná, teprve tehdy ženy začínají věnovat pozornost ztenčujícím vlasům”.

Mudr. Zuzanna Kratochvílová
Odborníčka na vypadávání vlasů

VitaHair Max: оdhalte tajemství hustějších, zesílených a zdravých vlasů

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Věda o VitalHair Max

To není kouzlo. Tajemství se kryje v síle přírody ve spojenectví s vědou.

  • Procapil. Pomáhá zpevnit vlasy zvýšením metabolismu a folikulární struktury. Posiluje a omlazuje vlasový folikul, čímž zabraňuje vypadávání vlasů u žen. Kombinací biotinyl-GHK, apigeninu a kyseliny oleanolové.
  • Keratin. Přírodní protein, který přispívá k vylepšení přirozené struktury vlasů a horní vrstvy lidské pokožky. Má speciální vlastnosti pro ochranu epiteliálních buněk před poruchami a stresem a revitalizuje vlasové folikuly.
  • Magnesium .Zabraňuje hromadění vápníku na pokožce hlavy a tím i ucpávání folikul, snižuje tak zánět pokožky způsobený vápníkem. Stimuluje krevní oběh. Zlepšuje syntézu proteinů a normální růst vlasů.
  • Kofein. Proniká ke kořínkům vlasů a stimuluje jejich růst. Blokuje účinek mužského hormonu dihydrotestosteronu (DHT), který ruší folikuly a způsobuje plešatost u mužů. Vlasy pak jsou měkké a lesklé.

Vše nutné bylo v přírodě od samého počátku.
Tajemství VitaMaxHair jsou jeho aktivní složky z přírodních prvků, bílkovin a stimulantů. Účinné látky pronikají do kořenů a délky vlasů, aby je uzdravily, obnovily folikuly a podporovaly růst nových vlasů.

VitaHair Max: оdhalte tajemství hustějších, zesílených a zdravých vlasů

Co můžete očekávat?

Je důležité si uvědomit, že jste neztratili vlasy za jednu noc – je to proces, který trval déle. Totéž platí o obnově vlasů. Ačkoli VitaHair Max začne pracovat okamžitě, může trvat nejméně 2 měsíce, než si všimnete viditelných výsledků při růstu vlasů. Poté je důležité pokračovat v užívání přípravku VitaHair Max každý den, abyste zlepšili a udržovali výsledky.

Zde je stručný přehled toho, co můžete očekávat během prvních 2 měsíců používání VitaHair Max.

Během prvních několika týdnů používání
může dojít k dočasnému mírnému zvýšení padání vlasů. To je dobré znamení, které poukazuje na to, že je zahájen nový cyklus růstu.

Staré vlasy, o které jste přišli,
uvolňují místo novým, zdravým vlasům. Obvykle se po 1 měsíci každodenního užívání objeví nové vlasy.

První příznaky růstu nových vlásků
se často objevují za méně než 1 měsíc. Nově porostlé vlásky mohou být někdy měkké a bezbarvé, jako broskvový mech.

Při dlouhodobějším používání
se nové vlasy stanou stejné barvy a hustoty jako normální, zdravé vlasy. Nepřestávejte používat VitaHair Max, abyste zlepšili a udržovali výsledky.

Skuteční lidé, skutečné výsledky

Ztrácela jsem už veškeré naděje. Všimla jsem si, že jsem každým dnem stále plešatější. Dokud jsem se česala, mé prameny vlasů padaly rychleji, než jejich přirozený nárůst. Byla jsem zničena skutečností, že moje vlasy padaly a nemohla jsem to zastavit. Děkuji ti VitaHair Max – změnils můj život!

– Lucie K., 37

Přirozená plešatost nebyla v mé rodině problémem, ale moje vlasy asi tak před rokem začaly padat. Zkoušela jsem různé stylingové výrobky a měnila jsem různé šampóny, ale nic nefungovalo. Nevěděla jsem, co mám dělat, dokud mi kamarádka nedoporučila vyzkoušet VitaHair Max. Po té, co jsem jej začala užívat jsem ještě první měsíc viděl kardinální změnu.

– Helena G., 41

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: