Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

Veniselle KRÉM NA ŘEZNÉ RÁNY

 1. PRO LÉČBU
 2. PRO PREVENCI
 3. PRO ZMÍRNĚNÍ PŘÍZNAKŮ ÚNAVY
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Po absolvování kurzu terapie Veniselle klienti pozorují:

 • 93% Snížení množství zánětlivých markerů v krvi
 • 89% Redukce žil o
 • 97% Zmírnění bolesti únavy a otoků

Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Zdraví a krása nohou, to je Veniselle

Krém Veniselle byl vyvinut na základě výzkumů předních flebologů Atockholsmké Akademie Zdraví. Výrobek prošel všemi potřebnými stupni testování, což potvrzují i patenty a certifikáty mezinárodních asociací pro kontrolu kvality léčivých přípravků.

 

V roce 2019 se WHO připojila k výzkumu revolučního složení krému. Veniselle byl uznán jako jediný funkční produkt s lokálním účinkem při léčbě žilních onemocnění. Aplikace krému uzdravuje žíly, což bylo dříve možné pouze při využití chirurgickýchg postupů.

100% AKTIVNÍCH SLOŽEK

 • TROXERUTIN. Má silné absorbční a hojivé účinky. Působí jako booster – urychluje pronikání účinných látek na místo určení. VSTŘEBÁVÁNÍM HEMATOMŮ, HRBOLKŮ A VŘEDŮ SE ŽÍLY VRACÍ DO PŮVODNÍHO STAVU.
 • Kaštan koňský. Posiluje cévní stěny a chlopně, snižuje viskozitu krve a riziko vzniku krevních sraženin
 • Výtažek z květu heřmánku. Zmírňuje záněty, svědění, otoky, deodoruje a zjemňuje pokožku
 • Výtažek z kopřiv. Posiluje a tonizuje stěny cév, redukuje křečové žíly, zlepšuje krevní oběh a odstraňuje žilní kongesci
 • Mentol. Chladí a zklidňuje pokožku, ulevuje od bolesti a ulevuje těžkým a unaveným nohám
 • Kofein. Přírodní venotonikum, činí pokožku pružnější a zlepšuje její barvu
 • Pantenol. Zklidňuje, zjemňuje a vyživuje pokožku, hojí mikrotrhlinky, normalizuje buněčný metabolismus, zvyšuje pevnost kolagenových vláken
 • Extrakt z červené papriky. Podporuje lepší pronikání účinných látek kůží, zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje žilní tonus a snižuje propustnost kapilár
 • Extrakt z pelyňku. Posiluje krevní cévy, pomáhá předcházet tvorbě krevních sraženin a žilek na kůži

Názor odborníka

Žilní insuficience je klinický syndrom způsobený poruchou odtoku krve. Při křečových žilách nedochází k těsnému uzavření ventilů cév. V důsledku toho krev stéká žilami do dolních končetin, stagnuje, tvoří se bolestivé boule a vředy. To se pak dále zhoršuje. Infekce krve může vést k amputaci končetiny a výsledná krevní sraženina může vést ke smrti.
Aby bylo možné vyhnout se takovým následkům, doporučuji Veniselle svým pacientům. Tento krém působí na všechny známky žilního refluxu a zlepšuje stav žil již od prvních dnů používání.

Irina Vereshagina. Expert v oblasti flebologie

Veniselle proti křečovým žilám: regenerace žil až do jejich úplného uzdravení

PRINCIP ÚČINKU VENISELLE

 1. ZMÍRŇUJE ZÁNĚT. Zastavuje tvorbu prostaglandinů v těle – látek, které vyvolávají zánětlivé procesy s křečovými žilami
 2. ULEVUJE OD BOLESTI. Zvýšením průchodnosti žil krém zmírňuje příznaky doprovázející křečové žíly – spasmy a křeče
 3. POSILUJE. Aktivní složky krému posilují cévní stěny žil. To zvyšuje jejich celkový tonus a zabraňuje spojení ztenčených žil s kůží, blokádám a trombóze
 4. UVOLŇUJE. Ztenčení lymfy a zrychlení průtoku krve působí dekongestantně. Zmírňuje únavu a syndrom těžkých nohou

REFERENCE KLIENTŮ:

Lituji, že jsem se o tomto krému dozvěděla tak pozdě, protože jsem žila 8 let v neustálých bolestech.
Pracovala jsem jako manažerka hotelového řetězce 12-16 hodin denně, někdy jsem si za celý den ani nesedla. Zpočátku se mi tento způsob života líbil, ale po letech se objevily problémy. Začaly mě bolet nohy a stala jsem se závislou na prášcích proti bolesti. Později se mi z ničeho nic na nohou objevily modré boule. To celé bylo navíc provázeno pekelnou bolestí, kterou někdy dokázala zmírnit pouze injekce diclofenacu nitržilně. Tak ale i žíla trpěla. Lékaři jen pokrčili rameny a nabídli mi operaci. Díky bohu, že nesouhlasila a dozvěděla se o Veniselle! Neříkám hned, ale za tři měsíce jsem si žíly úplně vyléčila. Je to zázrak Páně.

Irena, 52 let

Poslední tři generace žen v naší rodině trpěly křečovými žilami. Maminka, která se po pracovním dni vracela domů, vždy hodila nohy na stůl a tak několik hodin odpočívala.
Jako dítě jsem se tomu vždy divila. Ve svých 25 letech jsem zažívala to samé. Nejprve mě zachránily koupele, obklady, masáže. Sledovala jsem svou matku a babičku a nechtěl jsem žít stejně jako ony. Absolvovala jsem 2 sezení laserového ošetření, efekt se projevil. Těžkost v nohou, otoky zmizely. Nohy vypadají štíhlejší. Ale pak se mi to celé vrátilo zpět. A bylo to ještě horší: žíly se staly konvexními, ačkoli dříve byly vidět pouze krevní cévy. Prostě, kdybych se o Veniselle nedozvěděla, souhlasila bych s provedením operace. Krém jsem používala 30 dní ráno a večer. Nyní 2x týdně preventivně 1x denně. Nohy vypadají skvěle a není problém ani po dni stráveném na vysokých podpatcích. Moje rada pro vás zní – berte to! Je lepší problému předcházet, než řešit jeho následky.

Alena, 29 let

Všechno to začalo v mých 30 letech. Nejprve se mi z cévní síťky, která mi vůbec nevadila, vytvořila hnědá a na nohách velmi nápadná síťka.
Po těhotenství se mi objevily vředy, které čas od času krvácely. Vypadalo to hrozně a velmi mě to omezovalo. Musela jsem si obvázat nohy a schovat je pod kalhoty. Dlouho jsem nevydržela stát, ven s dětmi jsem chodila jen zřídka a když už tak maximálně na 30 – 40 minut. Cítila jsem se jako méněcenná matka. Veniselle se stala mou spásou poté, co jsem vyzkoušela už snad všechny druhy pilulek a mastí. Tento krém mi manžel přivezl ze služební cesty. Ve vší upřímnosti přiznávám, že je to nejlepší dárek, jaký jsem v životě dostala. Od té doby co ho používám, jsem úplně zapomněla, co jsou bolavé žíly, a začala jsem se svými dětmi nový, aktivní život. Pravidelně jezdíme na kolečkových bruslích, na kole a nebo chodíme na dlouhé procházky do parku.

Katka, 36 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: