Vanefist Neo pro hubnutí: spalujte tuk bez námahy a stresu

Vanefist Neo pro hubnutí: spalujte tuk bez námahy a stresu

 • Zrychluje metabolismus
 • Zastavuje chuť k jídlu
 • Zrychluje trávení
 • Zvyšuje tempo buněčného spalování
 • Odstraňuje toxiny
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak to funguje?

FÁZE I. Totální očista. Je to fáze, která zahajuje celý proces hubnutí. Abyste organismu nechali prostor k působení, musíte nejdřív odstranit veškeré překážky. Bez TOXINŮ a škodlivin může vaše tělo konečně zahájit aktivní proces spalování tuku 24 hod denně a vaše hmotnost začne klesat průměrně o 5 kg / týden.

FÁZE II. Spalování tuků. Po odstranění toxinů metabolismus výrazně zrychluje – díky čemu organismus SAM začíná spalovat tuk na úrovni každé buňky. Je to cesta přímo k vytoužené, štíhlé postavě.

FÁZE III. Stabilizace metabolismu. Je to HODNĚ důležitá fáze, na kterou mnozí lidé zapomínají. Po fázi aktivního spalování se musí metabolismus stabilizovat na pro vás bezpečné úrovni. Až dosáhnete ty pro vás nejlepší váhy, začne organismus pomalu zastavovat aktivní spalování, až získáte nejlepší pro vás výsledek.

Vanefist Neo pro hubnutí: spalujte tuk bez námahy a stresu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Proč potřebujete přesně 3 etapy hubnutí?

V této chvíli se možná zeptáte: “No tak dobře, ale k čemu mi budou až 3 etapy? Nestačí tento tuk jednoduše spálit?”. Tedy ne! Na receptuře Vanefist Neopracovaly 2 nezávislé výzkumné týmy na 2 kontinentech (ve Švýcarsku a USA). Vědci přišli na to, že aby se dalo JEDNOU PROVŽDY zhubnout, nestačí se zbavit nadbytečného tuku z těla.Aby se zbytečné kilogramy už nikdy nevrátily, jsou potřeba přesně 3 fáze: očista, spalování a stabilizace.

A právě to odlišuje Vanefist Neood ostatních přípravků. Je to jediná dostupná na trhu kúra, která nejen umožní zhubnout 14 kg za 1 měsíc, ale zároveň organismus přeladí na zcela jiný způsob fungování. Díky tomu vaše tělo může SAMO, bez jakékoliv pomoci, hubnout a spalovat zbytečný tuk.Vanefist Neose váš metabolismus hne z místa, a zbytečné kilogramy se nevrátí – už nikdy.

Díky čemu je Vanefist Neonatolik účinný?

V procesu hubnutí není prostor ani pro šťastné náhody, ani na pracovní chyby. Každá činnost musí být naplánována s matematickou přesností. Proto žádná složka Vanefist Neose k ní nedostala náhodou. Přípravek obsahuje výhradně aktivní rostlinné výtažky a vitamíny s ověřeným účinkem. Z tohoto důvodu můžete mu plně důvěřovat. Vanefist Neoje nejúčinnější prostředek na trhu, který spaluje tuk BEZPEČNĚ, RYCHLE a PŘIROZENĚ.

 1. Thiamin. Podporuje správnou činnost trávicí soustavy
 2. Niacin. Snižuje hladinu cholesterolu
 3. Vitamín C. Zastavuje výrobu tuku
 4. Yerba mate. Očišťuje organismus z toxinů
 5. Zelená káva. Podporuje aktivní spalování tuku
 6. Bacopa monnieri. Spouští samoočistu organismu
 7. Garcinia cambogia. Stimuluje metabolické procesy

Doporučovaný odborníky

Vanefist Neo pro hubnutí: spalujte tuk bez námahy a stresu

 

“V profesním životě není prostor pro kompromisy. Vím, jak je těžké zhubnout, protože jsem si tím prošla – nekonečná můra! Proto nikdy, v žádném případě nedoporučím svým klientkám neověřenou látku. Nejhorší je falešná naděje. Podle mě, bylo objevení směsi aktivních látek spalujících tuk, která byla použita v Vanefist Neo, skutečnou revolucí! Ostatní přípravky fungují pouze na jedné rovině – povzbuzují organismus pouze ke spalování tuku. Ono to funguje – ale jen krátkodobě. Navíc většina přípravků na hubnutí obsahuje škodlivou chemii.

 

Vanefist Neoje úplně jiný! Co ho odlišuje od ostatních přípravků, je přírodní složení a trojfázové působení. Ve skutečnosti je přípravek pouze spouštěč – po odstranění toxických látek organismus sám spaluje zbytečné kalorie. A toto je obrovský vědecký úspěch! Jsem šťastná, že ho mohu nabízet svým klientkám, protože vím, že příště ke mě přijdou s úsměvem.

Arleta Černocká, odbornice na zdravou výživu se 23letou praxí

Oni už to zkusili

Když jsem se rozešla s klukem, zbořil se mi svět. Doslova jako bych spadla do nějakého transu, jako by mi někdo vytrhl ze života pár měsíců. Nic, jenom jsem ležela na pohovce v teplácích a žrala jsem. Ona to byla taková moje terapie. A tak jsem přibrala. Hodně. Na kluka už jsem samozřejmě dávno zapomněla, kilogramy ale zůstaly. Přísahám, zkoušela jsem všechno! I když jsem trochu zhubla, pak jsem vždycky přibrala dva krát tolik. Takový ten jo-jo efekt. Nakonec mi kamarádka přihodila ten Vanefist Neo. Ona vždycky sleduje novinky, tak jsem si řekla, že to zkusím. No a super! Zhubla jsem 14 kil za měsíc, je to ale teprve začátek. Teď se cítím lehká a plná života. Nejdůležitější ale je – že chodím na rande. Veliké díky. Holky, doporučuju!

Aňa, 25 let

Všichni mají za to, že hubnutí je jenom pro ženské. Že mužský na to kašlou – tak to vůbec není. Každý by rád vypadal dobře, jen se o tom nemluví. Já jsem byl celý život “dobře stavěný”. Ve škole mi říkali “Špekoun” – prý že mám pořádné sádlo. Sice jsem se tomu smál, ale víte, bylo mi to líto. Styděl jsem se oslovit holku, na rande jsem se netroufl ani pomyslet. Nakonec jsem si řekl, že si nesmím plánovat život s počítačem a zkusil jsem to Vanefist Neo. A ještě poznamenám – všechno jde zařídit po internetu – takže jsem nemusel nikam chodit, vyptávat se. No a super! Prvních 10 kil jsem zhubl za 4 týdny. Pak ještě dalších 7. Krásně to funguje. Upřímně, teď jsem si dokonce dal inzerát na seznamce – i se svou fotkou – protože jsem konečně pyšný na to, jak vypadám! Jsem s tím přípravkem fakt spokojený. Doporučuju všem.

Mirek, 32 let

Vždycky jsem byla štíhlá a nepovažovala jsem to za něco neobvyklého. A pak najednou po těhotenství – CVAK – 15 kilo navíc. Myslela jsem, že se to ztratí samo od sebe, ale po několika měsících jsem ztratila naději. Cítila jsem se hrozně… Jako by mě někdo nafoukl. Když byl manžel v práci, dělala jsem všechna ta super cvičení z televize – a furt nic. Jednou za mnou na chvilku přišla známá, byla čerstvě po kúře pomocí Vanefist Neo. Neřeknu, vypadala skvěle. Hned jsem taky vstoupila do slevového klubu a získala jsem ten zázrak. No a po 4 týdnech kúry jsem zhubla 15 kil. Konečně se cítím atraktivní, žádný tuk ze mě nekouká – prostě super. Nejlepší je, že mi hadry z před těhotenství skvěle padnou! Vřele doporučuju!

Aneta, 36 let

Po tom, co jsem porodila děti – a už je to pár let – jsem děsně přibrala. Znáte to ale, jak to člověk nechává na později – vždycky je něco, co musíte udělat a nikdy není čas (a taky trochu chybí i ochota) pro hubnutí. Ale hned po 50ce mě dcera zatáhla na vyšetření. A bylo to – cholesterol vysoký, cévy ucpané no a váha pořád stoupá. Tak nic, musela jsem zhubnout. Jak pak? Zkoušela jsem cvičit, držet dietu, ale nic se mi nedařilo. Konečně dcera našla na internetu ten Vanefist Neo a konečně jsem začala hubnout. Ze začátku hodně pomalu – ubývalo po 5 kil. Prý se to přizpůsobí ke přírodním možnostem, takže se můj organismus zřejmě musel připravit. A pak se to – SPUSTILOOO. Konečně jsem zhubla 23 kil. Nejlepší je, že mám teď tolik energie, že jsem začala běhat, cvičit, chodím s holemi – všechno. Energie mě doslova vyplňuje. Prožívám druhé mládí! Veliké díky.

Jolana, 53 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: