Uncaria: přírodní kapky na plíseň a ozdravení organismu

Uncaria: přírodní kapky na plíseň a ozdravení organismu

 • Pomáhá odstranit příčiny vzniku plísní
 • Pomáhá posílit imunitní systém
 • Pomáhá chránit organismus před bakteriemi a infekcemi
 • Naplňuje organismus prospěšnými vitamíny a stopovými prvky
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Plíseň může postihnout všechny systémy organismu

 1. Alergie na přípravky
 2. Problémy se žaludkem a střevní mikroflórou
 3. Infekce močových cest
 4. Tachykardie
 5. Špatný imunitní systém
 6. Artritida kloubů

Složky v kapkách pomáhají posilovat organismus a chránit ho před infekcemi

Uncaria: přírodní kapky na plíseň a ozdravení organismu

 • EXTRAKT Z CAMU CAMU. POMÁHÁ SE ZBAVIT PLÍSŇOVÉ INFEKCE. Kamu-kamu je silný přírodní prostředek s protiplísňovými, antioxidačními, imunomodulačními a protizánětlivými vlastnostmi. Kamu-kamu je užitečné pro udržení zdravé pokožky a sliznic, posílení imunitního systému, snížení zánětů, boj proti plísňovým infekcím a zvýšení energie a vitality.
 • EXTRAKT Z TŘAPATKOVKY NACHOVÉ. POMÁHÁ POSÍLIT IMUNITNÍ SYSTÉM. Díky vysokému obsahu vitamínů třapatkovka přispívá k posílení imunitního systému. Třapatkovka pomáhá zvyšovat aktivitu imunitních buněk, což napomáhá účinnějšímu boji proti infekcím a nemocem. Snižuje také riziko vzniku zánětů pod nehty a v nehtovém lůžku.
 • EXTRAKT Z KOŘENE KOČIČÍHO DRÁPU. POMÁHÁ ZESÍLIT REGENERACI BUNĚK. Kočičí dráp pomáhá odstraňovat následky infekcí, obnovovat kůži a sliznice v těle. Přírodní složky kočičího drápu obsahují antioxidanty, které mohou pomoci zpomalit proces stárnutí na buněčné úrovni. Chrání buňky před poškozením volnými radikály a pomáhají udržovat mladistvost a energii.
 • EXTRAKT Z ČÍNSKÉ CITRONOVÉ TRÁVY. OCHRANA A OBNOVENÍ. Citronová tráva obsahuje vitamíny nezbytné pro posílení lidského organismu. Citronová tráva urychluje regeneraci buněk kůže a nehtů, které byly poškozeny oxidačními procesy způsobenými plísňovými infekcemi. Aktivuje obranné mechanismy organismu a zvyšuje jeho schopnost bojovat proti infekcím a zánětlivým procesům.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Žádné plísně!

Plísňové infekce se šíří vlastními sporami a způsobují svědění a zánět, který může postihnout jakoukoli oblast kůže.
Posilujte své tělo a chraňte sebe i své blízké před plísňovými infekcemi!

Chraňte své tělo

Použití kapek je snadné

Rozpusťte 25 kapek ve sklenici vody (200 ml), zamíchejte a ihned vypijte. Užívejte 2krát denně, půl hodiny před jídlem.
Léčebná kúra s Uncaria vám pomůže zbavit se plísňových infekcí nadobro. Jakmile je infekce z těla odstraněna, normalizuje se činnost vnitřních orgánů a zlepší se kvalita kůže, nehtů a vlasů.

Uncaria: přírodní kapky na plíseň a ozdravení organismu

Názor odborníka

Houby žijí ve všech prostředích a ovlivňují všechny tkáně. Pronikají skrze oslabený povrch kůže, jako jsou škrábance, praskliny a kousnutí hmyzem, a začínají se množit.

 

Uncaria nejen zabraňuje šíření infekce, ale také pomáhá ničit membrány všech typů plísní. Jedná se o bezpečný přírodní prostředek, který je vhodný k léčbě i prevenci onemocnění.

PETR KOLÁŘ, DERMATOLOG

Naši klienti jsou úžasní

Miluju pláže a moře. Teď bydlím na pobřeží a zdálo by se, co mi brání užívat si moře každý den? Ale se záněty na nohou jsem jít na pláž nemohla! Hledala jsem lék, který by mi pomohl, a našla jsem Uncaria. Kapky zabraly okamžitě. Po několika dnech to zmizelo a za měsíc jsem měla nohy stejně krásné, jako když jsem byla mladá. Děkuji vám!

Alena Čápová, 53 let

Nakazila jsem se v sauně. Myslela jsem, že se plísně rychle zbavím, ale nic mi nepomohlo! V zoufalství a bez velké naděje jsem začala užívat Uncaria. Opravdu mi to zachránilo život! Nyní se vracím k pózování pro reklamu s vědomím, že moje pleť je opět krásná. Tento přípravek doporučuji všem!

Jitka Závorksá, 31 let

Oba s manželem pracujeme v horkém skladu a nohy se nám neustále potí. Nevím, kdo z nás se nakazil a plíseň přinesl domů, ale nakazili jsme se oba a bylo těžké se plně uzdravit. Infekce se stále vracela. Koupila jsem si Uncaria, ale moc jsem neočekávala výsledek. Nakonec jsme ale skončili s naprosto zdravou kůží! Už je to šest měsíců a žádná plíseň. A cítíme se skvěle! Přípravek můžete užívat dokonce i jen jako doplněk stravy s vysokým obsahem vitamínů, je velmi užitečný!

Petra Novotná a Jan Novotný, 52 a 55 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: