Turmall Pro proti bolesti krku: za 28 dnů zapomenete, že vás kdykoliv bolel krk nebo šíje

Turmall Pro proti bolesti krku: za 28 dnů zapomenete, že vás kdykoliv bolel krk nebo šíje

 • utlumit chronickou bolest šíje a krku – okamžitě po použití metody;
 • obnovit a posílit páteřní svalstvo o 87 %, aby fungovalo jako nové;
 • znovu získat 100% zdatnost a nemít strach z invalidity;
 • zbavit se ztuhlosti, necitlivosti a shrbení zad – získat pohodlí a plynulost pohybu;
 • uchránit páteř před „opotřebením“ a udržovat si celou fyzickou zdatnost po celá léta;
 • regenerovat šíji po zraněních a zhmožděních
 • a získat 3krát více energie a užívat si nanovo svůj život!

Není důležité, kolik vám je let a jak dlouho vás trápí problémy s krční páteří. Není podstatné, zda vás bolí a znemožňuje volný pohyb 2 dny nebo 20 let. Dokonce pokud lékař řekl, že je vaše páteř zcela zničená, kvůli čemu ztrácíte naději na normální život… Vězte, že za 28 dní si můžete užívat 100% pohybovou zdatnost. Bez bolesti!

OBJEDNAT

Toto jsou důvody, proč je Turmall Pro dokonalou alternativou k chemickým prostředkům na bolest šíje a ztuhlost krku:

 1. potlačuje bolest zad okamžitě po použití, a po 28 dnech ji eliminuje natrvalo;
 2. je bezpečná pro organismus – 100% přírodní metoda je určená pro vnější použití, a tak neničí trávicí soustavu, netráví organismus a nezpůsobuje závislost;
 3. obnoví dokonce i poškozenou páteř tak, aby fungovala jako nová, bez bolesti;
 4. je jednoduchá na použití a každý může provádět kúru sám – místo stání ve frontách u odborníků a prosit se o pomoc;
 5. umožňuje ušetřit desítky tisíc korun, namísto toho, abyste je vyhazovali za chemické léky, masti, gely a drahé a neúčinné terapie.

Turmall Pro proti bolesti krku: za 28 dnů zapomenete, že vás kdykoliv bolel krk nebo šíje

OBJEDNAT

Tajemství úspěchu této metody spočívá v jeho komplexním působení:

 • Díky 5 silným biomagnetům s celkovou silou 1500 Gs umístěným v páse vytváří zdraví prospěšnou vlnu biomagnetického pole zmírňujícího degenerativní změny. Magnetické impulzy okamžitě pronikají do bolavého místa a tlumí signály bolesti na buněčné úrovni, aby vám přinesly vytouženou úlevu. Stimulují buněčný oběh, který o 300 % urychluje regenerační procesy. Organismus dostává impulz k rychlé sebenápravě a regeneraci plotének, meziobratlové tekutiny, svalů páteře a nervů. Přirozeně se spouští automatická regenerace struktur krční páteře.
 • S pomocí nejmodernější technologie byl prof. Šídlo jako první na světě schopen získat vazbu med-tkaniny integrované s nanokrystaly turmalínu. Jako jediný minerál na světě má stále piezoelektrické pole, které se udržuje bez jakýchkoliv vnějších zdrojů napájení. Těsně po kontaktu pásu s vaší pokožkou vydává pro organismus bezpečné infračervené záření a očišťující záporné ionty. Zdraví prospěšná vlna prochází celým tělem jako tsunami. Vymetá toxiny usazené v tkáních, odblokovává cévy a zprůchodňuje průtok energie. Způsobuje to, že okysličená krev správně obíhá, mizí záněty a degenerace. Během několika okamžiků také začínáte cítit příjemné, zklidňující teplo. Bolest pomíjí, svaly se uvolňují a stres prostě mizí.

K tomu, aby regenerace probíhala 24 h denně, stačí pravidelně nosit termoaktivní biomagnetický pás. Vy děláte to, co obvykle, a vaše krční páteř mládne a dostává se zcela zpět do pořádku. Dochází k tomu, že degenerace a bolest nenávratně mizí za 28 dnů. Bez vedlejších účinků!

Všichni vaši známí a rodina budou překvapení. Přece si zvykli na to, že jste rozbolavělí a sotva se hýbete. Až uvidí, že se bez bolesti skláníte, jste schopni se otočit a dokonce tančit, nebudou moci uvěřit, že jste opravili páteř za 28 dnů!

 • OKAMŽITÉ ZMÍRNĚNÍ BOLESTI
 • PŘÍRODNÍ KÚRA BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ
 • PLNÁ OBNOVA KLOUBŮ PÁTEŘE
 • JEDNODUCHOST POUŽÍVÁNÍ
 • 100% FYZICKÁ ZDATNOST PO 28 DNECH
 • ÚSPORA DESÍTEK TISÍC KORUN

Turmall Pro proti bolesti krku: za 28 dnů zapomenete, že vás kdykoliv bolel krk nebo šíje

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – v termoaktivím biomagnetickém pásuTurmall Pro se skrývá největší síla magnetického pole a působení nanočástic turmalínu regenerujících krční páteř. Účinnost kúry je potvrzena klinickými testy. Toto je jediná taková inovativní terapie. Proto máte jistotu, že se k vám dostane originální produkt dostupný jen prostřednictvím této stránky.
 2. Záruka kvality – s ohledem na pokročilý proces výroby termoaktivního biomagnetického pásu splňuje Turmall Pro nejvyšší kvalitativní standardy. V rámci péče o vaše zdraví a dobré rozpoložení byla síla magnetického pole a působení turmalínu zvolena tak, aby byla kúra naprosto bezpečná. To vše proto, aby její výsledky 100% splnily vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – četné klinické a spotřebitelské testy potvrzují nejvyšší účinnost Turmall Pro. Na základě těchto výsledků získala kúra uznání odborníků z celého světa, kteří ji nyní doporučují svým pacientům. Jsou přesvědčeni, že se za 28 dnů zbavíte bolesti krku a šíje, díky čemuž budete zase fyzicky zcela v pořádku.

Názor odborníka

Spojení biomagnetoterapie, termoterapie a ionoterapie je 100% bezpečné a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Správně připravené biomagnety a nanokrystaly turmalínu jsem umístil v elastickém pásu, který se snadno používá. Díky tomu může každý bez problému provádět kúru sám. Stačí si pás nasadit na krk a okamžitě se zbavíte bolesti. A později si den za dnem budete užívat čím dál silnější páteř. A tím se naplno vrátíte do života!

prof. Miroslav Šídlo

Recenze

Moje sousedka měla pravdu! Tento pás opravuje záda – likviduje ztuhlost a vyzařování do nohou. Nebojím se, že budu ve stáří nemohoucí. Konec s bolestí a strachem.

Jiřina, Cheb

Získala jsem zpět zdatné záda a chuť do života. Znovu mohu běhat za vnoučaty, jít na trh pro nákupy, jet na kole na výlet! Znovu jsem získala normální život bez bolesti.

Kateřina, Strakonice

Nemohl jsem pracovat na zahradě, jet na kole, ani dokonce vstát z křesla bez nesnesitelné bolesti. Turmall Pro problém vyřešilo. Řeknu to krátce: ožil jsem!

Ondřej, Karviná

Tahle neuvěřitelná metoda zachránila moje záda! Už nejsem věčně ubolená a polámaná. Nemusím se dál šetřit. Velká úleva!

Anna, Brno

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: