Troverno od bolesti: nemarněte cenný život bolestí!

Troverno od bolesti: nemarněte cenný život bolestí!

Proto, pokud chcete poznat 100% přírodní metodu, která:

  • vás za 3 minuty osvobodí od jakékoliv bolesti – např. páteře, svalů, kloubů, vnitřních orgánů a migrény,
  • za 7 dnů odstraní všechny její příčiny – očistí organismus od toxinů, odstraní záněty a degenerace a zregeneruje každou tkáň vašeho organismu,
  • a k tomu porazí stres, dodá vám energii a umožní bez námahy shodit nadbytečné kilogramy (5 až 10 kg) – díky čemuž omladí váš organismus průměrně o 15-20 let…
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

…rozhodně si přečtěte zprávu, kterou vám chci předat!

Před rokem jsem prožil zážitek, který zcela změnil moje přemýšlení o boji s bolestí. Pochopil jsem, že široce rozšířené chemické „prostředky proti bolesti” jsou obyčejný jed. Řeknu toho více – jed, který nijak nebojuje s příčinou boleti a ve skutečnosti ho nikdo nepotřebuje. Odkud se berou tak silná slova?

 

Objevil jsem, že pro osvobození se od bolesti na 100% nejsou vůbec zapotřebí škodlivé tablety, bolestivé injekce ani mazání se mastmi plnými steroidů. To jsou lži, kterými nás krmí chtivé farmaceutické koncerny vydělávající nepředstavitelné peníze na výrobě těchto přípravků.Přišel ale čas poznat pravdu, kterou jsem odhalil krátce poté, co…

Síla masáže satu

Troverno od bolesti: nemarněte cenný život bolestí!

Vsadil jsem všechno na jednu kartu a zůstal ve vesničce, abych se naučil masáž satu krok za krokem. Ženy z kmene se školí desítky let, aby přesně věděly, které body chodidla mačkat. Používají k tomu speciální „mapy lidského chodidla”. To je ale teprve začátek. Aby se masáž prováděla správně, musíte vědět, jak silně tlačit – jinak by následky mohly být žalostné.

Studium umění masáže mi zabralo rok. Každý den jsem v potu tváře pracoval. Občas přicházely pochyby. Ale nikdy jsem se nevzdával. Věděl jsem, že jakákoliv námaha stojí za to, abych alespoň jednu osobu ušetřil bolesti. A šlo přece o miliony.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

A tehdy jsem prožil osvícení

  • 99,2 % testovaných utlumilo každý druh bolesti za 3 minuty jednou provždy;
  • 98,7 % testovaných se trvale zbavilo degenerací a také trvale zlikvidovali záněty, otoky a opuchliny, průměrně po 7 dnech;
  • 99,4 % testovaných, kteří trpěli nadváhou, zhubli 4 až 9 kg za 7 dnů bez jo-jo efektu;
  • 100 % testovaných trvale očistilo organismus od toxinů průměrně po 7 dnech;
  • 100 % testovaných se jednou provždy zbavilo únavy, ospalosti a podráždění po 7 dnech, díky čemuž získali viditelně více energie a omladili biologický věk organismu průměrně o 15-20 let.

Je to první metoda v historii, která osvobozuje od 3 nejdůležitějších příčin bolesti

Troverno od bolesti: nemarněte cenný život bolestí!

Když používáte mnou navržené satu-magnetické vložky, dojde ve vašem organismu k celé řadě komplikovaných autoregeneračních procesů. Aniž bych zabředl do speciálních podrobností, budu se vám snažit vysvětlit v čem spočívá obecný mechanismus působení mé metody. Bolest je jen symptom. Objevuje se, když je narušena rovnováha vašeho organismu. Varuje vás o nutnosti začít jednat.

I když se moje satu-magnetická metoda týká odstraňování každého druhu bolesti, vysvětlím vám její mechanismus na příkladě popálení. Když vložíte ruku do ohně, cítíte bolest… a okamžitě ji stáhnete. Pomyslete si, co by se stalo, kdybyste v takový okamžik necítili bolest. Drželi byste ruku na ohni, kvůli čemuž by se její kůže, svaly a kosti těžce popálily a ruku by už bylo možné jen amputovat.

A právě tak působí moje satu-magnetické vložky Troverno

  • Precizní stimulace nervových zakončení umístěných na chodidlech proniká do každého koutu organismu a tlumí bolest za 3 minuty. Ale to je teprve začátek! Mačkání chodidla rozšiřuje cévy a zvětšuje průtok krve v každém orgánu.* To zlepšuje okysličení každé jednotlivé buňky těla 5násobně a očišťuje od zdraví nebezpečných toxinů. Díky tomu mizí záněty a v organismu je obnovena rovnováha. Celé tělo intenzivně regeneruje a bolest mizí jednou provždy.
  • Působení satu v satu-magnetických vložkách Troverno jsem posílil s pomocí nejkvalitnějších magnetů. Vydávají magnetické pole, které stimuluje proces očišťování organismu od toxinů o 316 % a také 10 násobně urychluje regeneraci všech tkání. Díky tomu bolest mizí během rekordního času 3 minut a po 7 dnech jsou odstraněny všechny její příčiny a vrací se 100% funkčnost organismu.

Hodnocení zákazníků

Ta moje artritida byla boží trest. Člověk občas nemohl dojít do obchodu za rohem, nebo vyjít pár schodů, tak nesnesitelná to byla bolest. Ale to bych nějak vydržela. Nejhorší bylo, že jsem nemohla vzít do náruče vlastního vnoučka. „Babaaa” – volal a já jsem ho nemohla ani zvednout. Noční můra. Sousedka si tak moc chválila ty vložky Troverno, že jsem si pomyslela, že to zkusím. „Neublíží mi to a možná to trochu pomůže” – pomyslela jsem si. Vložila jsem vložky do bot – a bolest přestala jako mávnutím proutku. Teď ke mě vnouček natahuje ruce, hned jak přijdu, a já ho můžu držet v objetí, jako dlouho chci!

Ludmila Řezníčková, 79 let, Litovel

Řeknu to krátce, ale výstižně – je to jediná tak účinná metoda na bolest. Po 6 dnech po mém ischiasu nezbyla dokonce ani stopa. Jako by mi někdo ubral 20 let. Ze shrbeného staříka jsem začal náhle být Ferdou mravencem. Dokonce i manželka si přestala stěžovat. Doporučuji!

Jindřich Druhý, 68 let, Olomouc

Já zásadně nevěřím na zázraky a mám střízlivou mysl. Ale když to doporučuje vážený doktor, pomyslel jsem si, že to zkusím. Nanejvýš to nezabere. A stejně to není vidět, vždyť se to nosí v botách, tak o co mi jde. Museli byste vidět můj výraz, když bolest kolenou, která mě trápila léta, jednoduše ustoupila.

Milan Barták, 65 let, Blansko

Roky za volantem udělaly své a páteř mi vypověděla poslušnost. Za všechny ty specialisty a fyzioterapeuty jsem utratil 2 platy a stejně jsem z toho nic neměl. Musel jsem skončit v práci, protože jsem to už bolestí nedokázal vydržet. Kdybych nepoužil ty vložky Troverno, nevím, co by se mnou teď bylo. A po 7 dnech jsem se přitom cítil jako nějaký Rambo. Žádná bolest a energie ze mě prýštila. Vrátil jsem se do práce a mám se skvěle!

Patrik Mrkva, 58 let, Olomouc

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: