TestARX ke zvýšení hladiny testosteronu: přírodní dávka testosteronu

TestARX ke zvýšení hladiny testosteronu: přírodní dávka testosteronu

TestARX byl vytvořen aby působil na testosteron. Pokud je jeho úroveň narušena, budete mít velký problém s budováním vysněné svalové hmoty, protože to je přesně tento hormon, který zvyšuje tempo metabolizmu proteinů, které vedou k stavbě svalů. Jak vyplývá z nezávislých lékařských testů, jiné složky TestARX podporují okysličení organizmu, což až 10 krát zvyšuje jeho odolnost. Díky pravidelnému příjmu TestARX se kromě toho zlepší a zkrátí regenerační proces organizmu po dlouhodobé námaze. Probíhá to, protože testosteron je nezbytný pro rychlost opravy svalů, které mohou mít po tréninku mnoho mikro poškození.

 • Zvyšte svou svalovou hmotu o více než 80%
 • Získejte až o 65 % více energie
 • Zvyšte 6-krát svou sílu
 • Shazujte kilogramy bez hladovění a únavných tréninků
 • Napumpujte svoje libido
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

6 výhod používání TestARX

V průběhu výzkumu v laboratořích a testů prováděných na skupině dobrovolníků, se američtí vědci zaměřili na vyspecifikování 6 nepopiratelných důvodu , díky kterým je TestARX lepší než ostatní, konkurenční produkty.

 

VÝHODY #1. Nejvíce účinné složení

Po důkladném výzkumu a testování, se americkým vědcům podařilo vyspecifikovat a zakomponovat do tohoto revolučního složení namíchat směs nesporně účinných složek, které stimulují produkci testosteronu, díky které můžete zcela přirozeně vybudovat imponující svalovou hmotu.

 

VÝHODA #2. Perfektně zvolené 100% přírodních složky

TestARX je pečlivě vyvinutá směs, ve které výběr složek zaručuje maximální energii, růst svalové tkáně a až 10 krát větší regeneraci těla po vyčerpávajícím tréninku.

 

VÝHODA #3. Laboratorně testováno

TestARX je vyroben z vysoce kvalitních surovin, které byly získány v přísně kontrolovaných laboratorních podmínkách na Univerzitě v Boise. Prošel nezávislými laboratorními testy, díky nimž získal řadu vědeckých ocenění, včetně prestižního evropského certifikátu nejvyšší kvality.

 

VÝHODA #4. Účinnost bez ohledu na věk

TestARX byl vytvořen pro všechny, kterým záleží na viditelných efektech formování postavy. Rozhodnutí o zcela neinvazivním, přírodním složení bez přidávání populárního, škodlivého taurinu je trefa do černého – preparát mohou používat jak 20-ti letí, tak i 60-ti letí s různými postavami, a získají stejné výsledky bez vedlejších účinků.

 

VÝHODA #5. ZMA jako tajemství účinku

ZMA je přesně stejná kombinace dvou minerálů a vitamínu, která až 3 krát zvýšila úroveň HGH a testosteronu u mužů, kteří se účastnili již dříve popisovaných laboratorních testů. Složení přípravku podporují také jiné, přírodní ingredience ovlivňující tvorbu testosteronu, o kterých se dočtete níže.

 

VÝHODA #6. Snadné použití

TestARX je pohodlné balení a snadno polknutelné tablety – proto je tato kúra tak bezpečná: žádné nepříjemné jehly nebo prášky , které vyžadují rozpouštění v tekutině , a účinky? 15 kg suché svalové hmoty!

TestARX ke zvýšení hladiny testosteronu: přírodní dávka testosteronu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

TestARX?

TestARX zvětšuje svalovou hmotu dokonce až o 80% , 8 krát zvětšuje aerobní kapacitu , usnadňuje hubnutí a zlepšuje sexuální pud.

 

Ve zkratce: TestARX stimuluje organizmus k vytváření větších množství testosteronu až o 76%. Testosteron dokonce 6 krátzvyšuje rychlost syntézy bílkovin, což pomáhá při budování svalové hmoty. Kromě toho, snižuje účinek katabolického hormonu nazývaného kortizon, který rozkládá svalovou tkáň.

 

Aminokyseliny tvoří bílkoviny, které podporují růst svalů, protože schopnost Vašeho organizmu k jejich zpracování při zvýšené námaze závisí na jejich biologické dostupnosti.

 

Testosteron pomáhá v syntéze bílkovin, vázáním se k receptorům androgenů ve svalových buňkách. Váš organizmus pak může využít tuto bílkovinu k opravě malých mikro poškození, která se objevují na Vašich tkáních například, při zvedání závaží, které v konečném důsledku buduje svaly. Právě proto najdete v našem produktu také složky, které mají vliv na tvorbu bílkovin.

Jak mi může TestARX pomoci?

TestARX zvyšuje hladinu testosteronu, díky čemu budete mít každý den více energie, správný průběh regenerace a větší svaly…

…které Vám déle vydrží – což se může zdát jako výhoda, která poskytuje neuvěřitelné efekty nejen v posilovně , ale i v ložnici . Bylo vědecky prokázáno, že některé z jeho složek, v tom zinek a D- asparagová kyselina, zvyšuje potenci.

Ukázalo se také, že TestARX 5-násobně zvyšuje úroveň hormonu růstu, což Vám bude poskytovat více energie a větší svaly. Dokonce i v případě, že se dobře stravujete a odpočíváte, většina lidí po třicítce ztratí v průměru 10 % testosteronu v každém desetiletí. Jinými slovy: bez ohledu na to, jak tvrdě trénujete, po překročení této hranice si nevšimnete jeho růstu.

TestARX rozložený na jednotlivé prvky

TestARX ke zvýšení hladiny testosteronu: přírodní dávka testosteronu

 1. ZMA. ZMA je hlavním posilovačem svalů, podporuje také imunitní systém a zvyšuje hladinu energie. Jeho působení je víceúrovňové a ovlivňuje celý organizmus a poskytuje mu účinnou regeneraci.
 2. VÝTAŽEK ZE SEMEN PÍSKAVICE ŘECKÉ SENO. Pískavice řecké seno vám pomůže spalovat tuky. Je to indická bylina bohatá na sloučeninu zvanou 4-hydroxyisoleucin. Snižuje hladinu tukové tkáně a zvyšuje hladinu testosteronu a jeho biologickou dostupnost. Kromě tohoto přispívá k růstu libida a eliminuje problémy s erekcí.
 3. VÝTAŽEK Z PECEK AFRICKÉHO MANGA. Urychluje proces spalování tuku v těle zcela přirozeným způsobem, protože v sobě obsahuje velké množství vláken; semena manga afrického jsou také bohaté na bílkoviny a snižují hladinu cholesterolu a urychlují metabolizmus, což přispívá k na čištění těla od toxinů.
 4. VITAMIN D3. Testy provedené v Oxfordu v roce 2013 ukázalo, že vitamin D3 při každodenním podávání po dobu 3 měsíců, zvýšil celkový bioaktivní a volný testosteron o téměř 30%. Navíc, podporuje řadu základních funkcí, od vstřebávání vápníku po zvýšení hladiny testosteronu, při čem ten poslední je velmi důležitý pro rozvoj svalů.
 5. VITAMIN K2 (MK4) Vitamín K je skupina sloučenin, s níž K2 je zvlášť důležitý, protože snižuje destrukci kostní hmoty, stabilizuje úroveň testosteronu a podporuje správnou funkci kardiovaskulárního systému – všechno to je užitečné při tréninku.
 6. VITAMIN B6 (PYRIDOXIN HCL) Vitamin B6 se účastní procesu transformace bílkovin a snižuje zadržování testosteronu v jádru buňky. . Kromě toho má vliv na tlak krve, křeče svalů a práci srdce. Vitamin B6 může mít také vliv na hladinu estrogenu, účastní se mnoha složitých vztahů mezi hormony a jeho účinkem je zlepšení sebevědomí.
 7. HOŘČÍK. Příště, až budete mít chuť na energetický nápoj, zkuste místo něho hořčík! Tento druhý, nejčastěji se objevující elektrolyt v organizmu podporuje mnoho triatlonistů tím, že snižuje dobu potřebnou k odpočinku mezi po sobě jdoucími dálkovými výzvami. Již 1 gram hořčíku denně zvyšuje úroveň testosteronu až o ¼!
 8. ZINEK. Zinek přispívá k udržení hladiny testosteronu. Mnoho studií potvrzuje, že při intenzivní fyzické námaze, přijímaní zinku zajišťuje udržování správné hladiny testosteronu, a tím zvyšuje sportovní výkonnost. Kromě toho … má pozitivní vliv na sexuální efektivitu!
 9. KYSELINA D-ASPARAGINOVÁ. Kyselina D- asparagové (D-AA) je silný zesilovač testosteronu. Pomáhá při jeho syntéze, stimulováním luteinizačního hormonu (LH) a hormon růstu (HGH), který stimuluje jádra pro tvorbu většího množství testosteronu.

Seznam nejčastěji Vámi kladených otázek:

JAK TO FUNGUJE?

TestARX byl vytvořen aby působil na testosteron. Pokud je jeho úroveň narušena, budete mít velký problém s budováním vysněné svalové hmoty, protože to je přesně tento hormon, který zvyšuje tempo metabolizmu proteinů, které vedou k stavbě svalů. Jak vyplývá z nezávislých lékařských testů, jiné složky TestARX podporují okysličení organizmu, což až 10 krát zvyšuje jeho odolnost. Díky pravidelnému příjmu TestARX se kromě toho zlepší a zkrátí regenerační proces organizmu po dlouhodobé námaze. Probíhá to, protože testosteron je nezbytný pro rychlost opravy svalů, které mohou mít po tréninku mnoho mikro poškození.

 

JE BEZPEČNÝ?

TestARX má KOMPLETNĚ přírodní složení. Je vyráběn v severní Americe, pod dohledem specialistů a v souladu s přísnými předpisy týkající se zdraví a bezpečnosti.

 

JE TestARX STEROIDY?

Ne. Steroidy jsou prostředky, které napodobují účinek testosteronu na těle, někdy vedou ke značnému podhodnocení výroby přírodního anabolického steroidů, nebo-li testosteronu. Ve skutečnosti jsou typem drog a jsou nelegální, pokud se používají bez konzultace s lékařem. TestARX je 100% přírodní prostředek , kterého složení obsahuje vitamíny , minerály a aminokyseliny, které v organizmu podporují tvorbu testosteronu. Za vše vděčíte svému tělu a … trochu také přírodě!

 

ČÍM SE LIŠÍ OD JINÝCH PODOBNÝCH PRODUKTŮ?

Pravděpodobně jste někdy zkoušeli kreatiny, syrovátku v prášku a další doplňky pro lidi, kteří zvedají závaží a zůstaly po nich ve Vás rozporuplný pocity – snad i mírné pochyby? Jejich hlavní nevýhodou je, že trochu „ignorují“ testosteron, který přece zvyšuje syntézu bílkovin, které jsou stavebními kameny svalů. Nedostatek testosteronu je nedostatek svalů. Je to celkem jednoduché! Kromě toho TestARX je vyroben z vysoce kvalitních, laboratorně testovaných přírodních složek, které zvyšují hladinu testosteronu a jsou spojeny s růstem a sílou svalů.

Na tento jedinečný produkt se vztahuje evropská záruka nejvyšší kvality

TestARX ke zvýšení hladiny testosteronu: přírodní dávka testosteronu

Tento certifikát se uděluje inovativním řešením, která prokazují mimořádnou účinnost a nejvyšší kvalitu. Tajemník a předseda správní rady Evropského úřadu pro kvalitu a účinnost ho udělují pouze recepturám a výrobkům, které procházejí řadou přísných testování v laboratoři. Toto mezinárodní ocenění se vztahují jak na jeho složení tak i výrobní proces, nebo konečný efekt ve formě připraveného k používání, plně účinného produktu.

Co říkají spokojení zákazníci?

Někteří lidé se domnívají, že to není ženské, ale já miluju pracovat se svými svaly, a zvětšovat je. Díky tomu se cítím více sexy a nebojím se žádného temného místa v ulici! Ale předtím, než jsem začala opravdovou zábavu se závažím, byla jsem obézní žena, která sama sebe nenávidí. Rok a půl se věnuji tréninku a užívala jsem opravdu různé prostředky, ke zvýšení svých možností, posunutí hranice. Bohužel, většina z nich funguje jako pití vody. Navíc se mi líbí přírodní produkty, takže o to těžší bylo najít něco přímo pro mě. Naštěstí jsou v posilovně velmi nápomocní lidé a kamarád mne upozornil na TestARX. A to všechno změnilo! Začali jsme ho užívat společně s mým partnerem a je to prostě úžasné – podařilo se nám zbavit tuků, nabrali jsme krásné svaly a užíváme si nejlepší sex! Myslíte, že je potřeba ještě něco dodávat?

Hana (25 l.)

Posledních šest měsíců bylo jako na horské dráze. Přepadla mě hrozná deprese, podezíral jsem svou ženu z nevěry a kvůli tomu všemu skoro došlo na rozvod. TestARX mě zachránil. Předtím, než jsem ho koupil, potřeboval jsem se přesvědčit na vlastní oči o jeho účinnosti. Trh je přesycený tím vším a samozřejmě všechny produkty jsou inzerovány jako jediné a nejlepší. Proto když mne můj bratr začal brát s sebou na tréninky a začal testovat tento prostředek, řekl jsem si, že je čas na mě! A co se stalo? Nahradil jsem tuk vysněnou svalovou hmotou, a také jsem byl konečně odpočatý – navzdory každodennímu cvičení! No a zachránil jsem naše manželství, protože mne žena doslova nechce pustit z postele!

Bruno (56 l.)

Už jsou to dva měsíce, co jsem začal užívat TestARX a po celou dobu si dělám přesné poznámky o postupu příprav. V tomto roce se chci poprvé účastnit triatlonu a od přátel vím, že k tomu nestačí pouze trénovat, ale je potřeba něco navíc, pevné základy. Proto jsem byl velmi rád, když mi dal syn darem tento přípravek – zbavil mne břemene rozhodnutí, co si vybrat! Udělal si důkladný průzkum, požádal své kamarády sportovce, a všichni opakovali pouze toto jméno! Po dvou měsících jsem nabral 10 kg svalů, zmizely tuky na břiše a za kratší dobu jsem schopen pokonat větší vzdálenosti – jak v běhu, tak na kole a i ve vodě. A k tomu jsem vyspaný jako nikdy předtím!

Jiří (43 l.)

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: