Taneral Pro: konec éry bolesti zad

Taneral Pro: konec éry bolesti zad

 • zmírnit chronickou bolest zad – okamžitě po použití metody;
 • obnovit a posílitparaspinální svaly o 87 %, aby pracovaly jako nové;
 • získat zpět 100% zdatnost a neobávat se invalidity;
 • zbavit se ztuhlosti, znecitlivění a shrbení zad – obnovit pohodlí a plynulost pohybů;
 • ochránit páteř před „opotřebováním se“ a zachovat na léta plnou fyzickou zdatnost;
 • zregenerovat záda po poraněních
 • a získat 3krát více energie a znovu si užívat života!

Vězte, že toho všeho můžete dosáhnout bez nebezpečných operací, drahých zákroků, nekonečného čekání v řadách u odborníků (kteří i tak bezradně rozhazují rukama…) a bez polykání jedovaté chemie (škodlivé pro vaše játra, žaludek a ledviny)… a ve výsledku ušetřit tisíce korun.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Získat zpět 100% zdatnou a silnou páteř může nyní každý

Metoda je již k dispozici v maloobchodním prodeji pod názvem TANERAL PRO. Má formu biomagnetického pásu, který po nasazení okamžitě likviduje bolest, zánět, otok a ztuhlost páteře. Díky správné síle magnetického pole, pás vyvinutý prof. Doležalem, má o 600 % silnější regenerační vlastnosti, než jakákoliv dosavadní metoda boje s bolestí a degeneracemi páteře. Jeho používání je zcela bezpečné pro organismus, což dokázaly dodatečné výzkumy francouzského výzkumného centra v Toulouse.

Tyto výzkumy rovněž dokázaly, že kúra má více než 98% účinnost. Díky ní osoby ve věku 21-93 let, za pouhých 28 dní dosáhly skvělých efektů v boji s bolestí, likvidováním otoků, ztuhlostí a působením proti všemožným degeneracím, zánětům nebo komplikacím po úrazech bederní páteře. Bez ohledu na věk a příčinu, a délku vyskytnutí se problémů se zády.

Taneral Pro: konec éry bolesti zad

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Potvrzená účinnost

Tyto osoby zmírnily dokonce nejsilnější bolest páteře okamžitě po použití biomagnetického pásu prof. Doležala Díky tomu konečně začaly bez překážek vykonávat veškeré činnosti, které dosud ztěžovala bolest. Další dny se testovaní dostali do fáze intenzivní dekomprese kloubů páteře, díky čemu se zbavili pocitu ztuhlosti a mohli se zcela narovnat. Následně posílili paraspinální svaly o 87 % a zlikvidovali otoky a záněty.

 

Ve výsledku byly degenerace páteře zlikvidovány, a testováni zbavením se bolesti získali průměrně 3krát více energie. Ale to není všechno. Po 28 dnech kúry účastníci testů jednohlasně přiznali, že získali pohybovou zdatnost z mládí. Dnes mohou chodit, běhat a tančit bez bolesti tak, jako ve věku 20-25 let!

Zdokumentované efekty kúry hovoří samy za sebe:

 • 1. týden – okamžité zmírnění bolesti zad; obnovené pohodlí pohybování
 • 2. týden – intenzivní dekomprese kloubů páteře; ustoupení tuhnutí, možnost zcela se narovnat
 • 3. týden – posílení paraspinálních svalů o 87 %; zlikvidování otoků a zánětů
 • 4. týden – likvidace degenerací páteře: obnovení 100% pohybové zdatnosti a zafixování efektů kúry

JE 100% BEZPEČNÁ A DĚTINSKY JEDNODUCHÁ NA POUŽÍVÁNÍ

Magnetické impulzy se správnou silou 3000 gaussů, okamžitě pronikají do bolavého místa a odstraňují signály bolesti na buněčné úrovni, aby vám přinesly vytouženou úlevu. Díky svým termostimulačním vlastnostem povzbuzují buněčný oběh, který o 300 % zrychluje regenerační procesy. Ve stejném momentu přírodním způsobem spouštějí automatickou obnovu plotének bederní páteře. Stačí pravidelně nosit biomagnetický pás, aby obnova probíhala 24 hodin denně. Vy děláte to, co obvykle, a vaše záda mládnou a vracejí se k plné zdatnosti. Tak, že degenerace a bolest mizí nenávratně za 28 dní. Bez žádných vedlejších účinků!

Taneral Pro: konec éry bolesti zad

Záruka trojí satisfakce

 1. Garance originality – v biomagnetickém pásu TANERAL PRO byla uzavřena nejsilnější síla magnetického pole obnovujícího bederní páteř. Účinnost kúry potvrzují klinické testy. Je to jediná tak inovativní metoda terapie. Proto máte jistotu, že obdržíte originální výrobek, dostupný pouze prostřednictvím těchto stránek.
 2. Záruka kvality – s ohledem na pokročilý proces vytváření biomagnetického pásu, TANERAL PRO splňuje nejvyšší standardy kvality. V zájmu vašeho zdraví a dobrého rozpoložení byla síla magnetického pole zvolená tak, aby byla kúra zcela bezpečná. Všechno proto, aby její efekty 100% splnily vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – četné klinické a spotřebitelské testy potvrzují nejvyšší účinnost TANERAL PRO. Na základě těchto výsledků si kúra získala uznání odborníků z celého světa, kteří ji teď doporučují svým pacientům. Tito jsou přesvědčeni, že se za 28 dní zbavíte bolesti zad, díky čemu získáte zpět fyzickou zdatnost.

Komentáře

Kvůli bolesti zad jsem sotva chodila. Masti, injekce ani zákroky nebyly účinné. Naopak – vysávaly ze mě peníze i energii. Nevěděla jsem, co mám dělat. Naštěstí jsem se dozvěděla o této kúře. Když je tenhle objev nominovaný na tolik cen, tak jsem neváhala. A správně! Už od prvního použití jsem se cítila lépe. Po cca měsíci se cítím jako nová. Chodím na dlouhé procházky a obdělávám zeleninovou zahrádku s mojí vnučkou. Bolest odešla do zapomnění. Děkuji!

Marianna Trutnovská, 73 let, Olomouc

Je to až k nevíře, že taková jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Prostě si nasadíte tento pás na záda a po několika dnech se vám zdatnost vrací. Neskutečné. Použila jsem to už já, moje sestry a sestřenice. Doporučuji všem! Je to skutečně konec problémů s bederní páteří.

Izabela Batová, 67 let, Bystřice

Léta těžké práce mi zničily páteř. Sliboval jsem vnoučatům, že si s nimi zahraji kopanou, nebo je vezmu na kola, a později kvůli bolesti jsem všechno odvolával. Děti jsou děti – nechápaly, jenom se urážely. Cítil jsem se jako nepotřebná věc. Do momentu, než mi dcera darovala ten TANERAL PRO. To bylo něco! Ihned jsem ucítil rozdíl. Uplynul 1 měsíc od doby co ho používám a se cítím nezničitelný! Mohu běhat a jezdit na kole bez překážek. Znovu trávím aktivně čas s rodinou jako kdysi.

Čeněk Závada, 67 let, Zlín

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: