Steplex pro klouby: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

Steplex pro klouby: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

Gel Steplex s výtažkem koňský kaštan je všech druhů artritidě a artróze

 • Odstraňuje zánět, červenání a otoky
 • Vrací pohyblivost kloubů za 30 dní
 • Zabraňuje usazování soli a rozvinutí osteochondrozy
 • Obnovuje chrupavky při artritidě a artróze
 • Odstraňuje křupání v kloubech a zádech
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Artritida a artróza vedou k invaliditě!

Důležité je poznat nemoc kloubů na počáteční stadii a hned začít léčit. Bolest a křupání v kloubech, otoky, zčervenání – to jsou symptomy artritidy a artrózy. Bez včasné léčby tyto nemoci se stávají příčinou úplné ztráty pohyblivosti a deformaci kloubů.

Steplex pro klouby: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Efektivita gel Steplex je založená na vzájemném působení komponentů, které se navzájem doplňují a zesílují se:

 1. Éterické oleje
  Odstraňují zánět kloubů a snižují bolest.
 2. Koňský kaštan
  Zmírňuje svědění a snižuje otoky.
 3. Extrakt z ginkga biloba
  Posiluje cévní stěnu, stimuluje krevní oběh v cévách celého těla; má výrazné protizánětlivé vlastnosti.
 4. Extrakt z Capsicum
  Obsahuje kapsaicinový alkaloid, který způsobuje lokální podráždění – krev proudí na povrchové kapiláry – pomáhá zmírňovat otoky a křeče.

JAK POUŽÍVAT GEL Steplex?

 • Naneste gel na nemocné klouby
 • Roztírejte během 5 minut
 • Opakujte proceduru 3 krát denně

Lékaři – revmatologové doporučují pouze ověřené přípravky!

Steplex pro klouby: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

“Většina moderních přípravku pro klouby – jednoduché antistetika, které neúčinkují přímo na strukturu chrupavčité tkáně, tzn. neléčí kloub. To jest maskují nemoc, která se pokračuje rozvíjet.

Zapatentovaná formula českými vědci gel Steplex, obsahuje aktivní přírodní látky. Díky vlastnostem koňský kaštan, který je obsažen v gel, všechny složky pronikají přímo do kloubního pouzdra a zevnitř regenerují poškozenou tkáň. V důsledku čeho, přecházejí bolesti, vrací se přírodní pohyblivost, odstraňují se otoky a bolesti v kloubech.

Efektivita gel je potvrzená příběhy mých pacientů a laboratorními zkouškami, které jsou provedeny na bázi našeho institutu”

Aleš Bláha, doktor-revmatolog, doktor lékářských věd

Recenze na Steplex

Klouby v loktech a zápěstí začaly bolet během těhotenství a po porodu se nezastavily. Žít s malým dítětem a bolavými rukama je nemožné! Každá máma ti to řekne. Vyzkoušel jsem různé způsoby, ale nic nepomohlo. Můj slavný lékař mi poradil vyzkoušet Steplex gel. Souhlasil jsem, protože tato rada není špatná a zcela přirozená a nepoškozuji své dítě, takže jsem nechtěl vzít chemii. Gel používám pouze po dobu 2 týdnů, ale cítím úlevu. Klouby přestaly bolet a křupat jako stará žena! Myslím, že objednám několik dalších balíčků pro rodiče, kteří trpí bolestmi kloubů. Skvělý produkt.

Eliška

Na střední škole byla diagnostikována osteochondróza. Od té doby se bojím. Strašnou bolest nemůžu dělat nic – pochopí to jen ti, kdo ji utrpěli. Vyzkoušel jsem všechny druhy lidových metod, koupil jsem lékárenskou podlahu, bydlel jsem pouze na anestetikách. Ale maximum, kterého bych mohl dosáhnout, je úleva na krátkou dobu. Pak to začalo znovu. Dozvěděl jsem se o gelu Steplex od svých přátel v práci. Používám jej 2 měsíce, ani si nepamatuji bolest kloubů, pah, pah. Nevím, možná je to náhoda. Ale určitě si koupím několik dalších balíčků, protože dřívější produkty mi nepomohly.

JIndřich

Nejsem mladý muž, vím, co jsou bolestivé klouby. Celý svůj život jsem vyzkoušel všechno – fyzioterapii, pilulky, masti, krémy. Všechny drogy přinášejí úlevu jen na nějakou dobu a já je musím znovu a znovu použít, abych nějak existoval. Moje dcera mi koupila Steplex gel někde na internetu. Cítím se omlazený za 20 let! Včera jsem hrál fotbal se svými vnoučaty. Nikdy jsem si nemyslel, že skočím, když jsem byl mladý. Zkoušel jsem děda, zítra pravděpodobně půjdeme na výlet do hor

Antonie

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: