Somasnelle Sleeve tajemství štíhlých, pevných a hladkých paží!

Somasnelle Sleeve tajemství štíhlých, pevných a hladkých paží!

 • NAVRACÍ PAŽÍM 100% PEVNOST
 • ODSTRAŇUJE CELULITIDU NA RUKOU JEDNOU PROVŽDY
 • VYHLAZUJE POKOŽKU A OBNOVUJE JEJÍ MLADISTVÝ VZHLED
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Proč pokožka paží ztrácí přirozenou pevnost?

Somasnelle Sleeve tajemství štíhlých, pevných a hladkých paží!

Nejste sama! Podle výzkumu Ústavu pro zdraví kůževíce než 70% žen starších 40 let bojuje s ochabnutím kůže na pažích.V důsledku toho musí snášet nevzhledné „netopýří rukávy“, také známé jako „pelikáni“, které znetvořují jejich ruce a kradou jim sebedůvěru. Je to způsobeno věkem, špatnou stravu nebo nedostatkem pohybu? Je to jen škodlivý MÝTUS!

Tajemstvím štíhlých, pevných a hladkých paží bez gramu tuku je správný buněčný metabolismus.I když se mučíte cvičením v posilovně, odepíráte si jakékoli sladké potěšení a vyhýbáte se nezdravým návykům – nezlepší to váš metabolismus. Potřebujete silnou zbraň, která urychlí metabolismus každé jednotlivé buňky vašich paží. Pouze tak zpevníte, zeštíhlíte a vyhladíte paže a zajistíte, že „netopýři rukávy“ a „pelikáni“ se už nikdy nevrátí.

Co je Somasnelle Sleeve a jak funguje?

Somasnelle Sleeve je inovativní páska tvarující paže, vytvořený pro všechny , kteří se potýkají s problémem povislých, ochablých paží a celulitidy na svých rukou. Díky přítomnosti smršťovacích mikrovláken nejnovější generace Somasnelle Sleeve stimuluje mikromasáž pokožky a stimuluje krevní oběh.

V takto zahřáté oblasti se zvyšuje buněčné spalování , což znamená, že intracelulární metabolismusse v průměru zrychluje 10krát.Výsledkem je, že tuková tkáň v každé jednotlivé buňce je přirozeně spálena , pokožka je vyhlazena a omlazena a celulitida je vyrovnána. Díky tomu získáváte 100% štíhlé, hladké a pevné paže, bez jakéhokoli gramu celulitidy nebo ochablé pokožky.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Komu je páska určenaSomasnelle Sleeve

Somasnelle Sleeve tajemství štíhlých, pevných a hladkých paží!

 1. Vaše paže jsou povislé, ochablé,postrádající pevnost
 2. Máte problémy spřebytečnými kily
 3. Na vašich pažích zůstal přebytek kůže po rychlém hubnutí
 4. Vaše paže v průběhu času ztrácí svou pevnost
 5. Vaše paže ztratily svou pevnost po těhotenství
 6. Máte problém s ochabnutím svalů
 7. Zažíváte velkéhormonální změny(např. v důsledku menopauzy)
 8. Všimla jste si, že se na vašich pažích objevilacelulitida

Doporučeno profesionály

„Paže jsou bohužel jedním z míst, kde je velmi jasně patrný pokles pevnosti pokožky. Problém povislých paží se nevztahuje pouze na zralé ženy.Existuje mnoho příčin ochablé kůže – hormonální změny, náhlé hubnutí nebo změny způsobené menopauzou. Dámy, které se ke mně často obracejí o pomoc, navzdory správné stravě, intenzivnímu cvičení a vyhýbání se špatné životosprávě, mají stále problémy s obnovením pevnosti a hladkosti paží a úplným odstraněním celulitidy.

 

Doporučuji jimSomasnelle Sleeve. Toto je jediná metoda, která nejen na chvíli skryje povislé paže, ale také eliminuje příčiny jejich vzniku. Díky použití nejmodernější technologie smršťujících mikrovláken Somasnelle Sleeve zlepšuje krevní oběh a zlepšuje intracelulární metabolismus. Je to jako vystavit kůži neustálému cvičení a současně aplikovat nejlepší krém na vrásky. Není divu, že Somasnelle Sleeve přináší takové úžasné výsledky! Toto je nejlepší metoda pro svislé paže, kterou znám .

Blažena Svobodová, dermatoložka s 23 lety praxe

Oni už to zkusili

Jana Karásková
z Brna, 48 let

Díky modelovací pásceSomasnelle Sleevese mi podařilo zkrotit gravitaci! Myslela jsem si, že mi nic nedokáže obnovit mou pevnou pokožku na pažích. Dokonce jsem se pokusila cvičit s činkami u televize. Ale co z toho, že mi rostly svaly, když moje kůže zůstavala povislá? Když jsem dostala od své sestrySomasnelle Sleeve, pomyslela jsem si, že možná stále pro mě existuje naděje – a každý den jsem pásku nosila. A po necelém měsíci jsem si všimla, že mám opět krásné, hladké paže,bez celulitidy a pokleslé kůže. Jsem nadšena a doporučuji ji všem kamarádkám!

Alice Malá
z Kolína, 56 let

Konečně můžu nosit to, co chci a když chci! Kvůli strašným, visícím „pelikánům“ na mých pažích jsem musela neustále chodit v dlouhém rukávu. A to jsem vždy ráda chodila v šatech a v tričkách. Už jen proto, že v létě je to prostě nejpohodlnější řešení.N Somasnelle Sleevejsem nosila 28 dní prakticky všude.Páska je vyrobena z tak tenkého materiálu, že pod oblečením není vidět a tělo se pod ní nepotí. A teď mám ruce jako modelka. Žádná povislá kůže – vše elegantně napnuté. A nejdůležitější věcí je, že můžu nosit trička, kdykoli se mi zlíbí!

Marta Chodurová
z Kdyně, 23 let

Somasnelle SleevePovislá kůže na rukou byla moje noční můra! Během minulého roku jsem shodila 15 kilogramů a byla jsem na sebe velmi hrdá. Ale kůže na mých pažích zůstala roztažená, jako by si nemohla zvyknout na moji novou váhu. Velice mě to štvalo, protože k čemu je mi super postava, když nemohu nosit plavky nebo tričko? Naštěstí jsem na internetu našlaSomasnelle Sleevea to byla trefa do černého!Nyní mám krásné, hladké paže, žádné stopy po visící kůži.Nevím, jak tato páska funguje přesně, ale pro mě je to hit!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: