Somasnelle Gel z křečových žil: konec éry křečových žil!

Somasnelle Gel z křečových žil: konec éry křečových žil!

Revoluční kúra českého profesora přírodním způsobem odstraňuje křečové žíly za 28 dní!

 

Způsobí nová metoda likvidování křečových žil, že budou operace zbytečné? Slavní odborníci ve věcech flebologie (oblasti zabývající se onemocněním žil) nemají pochybnosti, že ano. Společně s vyvinutím Čechem přírodní veno-cirkulární formule, došlo k dlouho očekávanému průlomu v boji s žilní nedostatečností.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

„Tradiční způsoby odstraňování křečových žil jsou peníze vyhozené oknem!“ Jaké důvody vedou k takovým domněnkám?

Somasnelle Gel z křečových žil: konec éry křečových žil!

Tato slova potvrzuje už přes 14 tisíc spokojených uživatelů profesorovy véno-cirkulární receptury, kteří už se zbavili křečových žil bez použití skalpelu. Proto jsme se rozhodli si posvítit na tradiční způsoby boje s tímto problémem. A důkladněji zjistit, jaké jsou jejich vády a proti čemu musí denně bojovat osoby, které se snaží zbavit křečových žil.

Toto jsou závěry:

  1. Operace je nebezpečná Podívejte se na své nohy a všimněte si, v kolika místech se vyskytují křečové žíly, modřiny a metličkové žilky. Teď si představte, že všechna ta místa budou rozřezávány skalpelem… Je to obrovský zásah do těla, který může skončit tragickými komplikacemi. Nemluvě o tom, že zotavování po takovým zákroku může znamenat i 6 měsíců utrpení…
  2. Laser je absurdně drahý Zásah laserem do jednoho změněného místa stojí dokonce i 7500 Kč. Aby se dalo čekat jakékoliv efekty, je třeba provést alespoň 5 takových zákroků… Kdo na to má? Zvlášť, že účinnost odstraňování křečových žil laserem je sotva 30 % (bez žádné záruky, že se změny nevrátí!).
  3. Domácí způsoby nefungují na už vzniklé křečové žíly Způsoby jako je třeba studená sprcha, nebo si dát nohy nahoru, můžou omezit riziko vzniku křečových žil, neodstraní ale ty, které už vznikly. Pravda je, že když se objeví jedna křečová žíla, určitě přibudou i další – riziko vyvinutí pokročilé žilní nedostatečnosti je až 89 %.
  4. Tlakové obvazy můžou způsobit hrozné komplikace Používání tlakového obvazu je mnohem složitější než tvrdí výrobci, kteří jich chtějí co nejvíc prodat. Pravda ale je, že nesprávné naložení tlakového obvazu nebo jeho přemístění při chůzí způsobuje změnu tlaku. V tom případě – a nelze se tomu vyhnout – používání obvazu bude mít opačný výsledek – ucpání, které vede k odumření žil.
  5. Masáže můžou poškodit cévy Máte-li křečové žíly, víte jak citlivé jsou oblasti vašeho těla dotčené tímto problémem. Je potřeba skutečně zkušeného a kvalifikovaného odborníka, aby byla zprůchodňující žíly masáž správně provedena. Většina masérů o tom nemá ani ponětí! Proto riskujete a můžete tak jedině zpomalit další vývoj nemoci. Jeden nesprávný pohyb maséra ho ale může hodně zrychlit…

Právě proto véno-cirkulární kúra prof. Slanského je skutečná revoluce v boji proti křečovým žílám

Tradiční metody odstraňování křečových žil jsou buď neúčinné nebo příliš drahé nebo nebezpečné. Oproti tomu kúra prof. Slanského obnovuje buňky oběhové soustavy, posiluje žíly a zefektivňuje oběh efektivně, bezpečně a přirozeně. V něm obsažené složky mají silně regenerační vlastnosti. Každodenní užívání těchto složek v podobě tablet obnovuje správnou činnost oběhové soustavy dokonce i u lidí, kteří trpí na křečové žíly od 30 let nebo déle.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Zdokumentované efekty kúry hovoří samy za sebe:

Somasnelle Gel z křečových žil: konec éry křečových žil!

  • 1. týden – odstranění bolesti, otoku a necitlivosti, pocit „lehkých nohou“
  • 2. týden – zprůchodnění cév, 3 krát lepší krevní oběh
  • 3. týden – zpevnění cévních stěn o 400 %
  • 4. týden – celkové zmizení křečových žil, zablokování možnosti jejich návratu v budoucn

Proč utrácet majlant za neúčinné metody, když se křečových žil lze zbavit přirozeně, úsporně a jednou provždy?

Účinnost Somasnelle Gel byla bezpochybně prokázána francouzským výzkumných ústavem v Lyonu. Prof. Slanský je neustále nominován na ceny za vědecké objevy, včetně Ceny Mezinárodního sdružení flebologů. Dobrá zpráva je taková, že je možno získat Somasnelle Gel za účast ve slevovém klubu s finančním příspěvkem 1200 Kč levněji. Dofinancování přísluší všem osobám narozeným po 1938 roce. Kúru je možno získat prostřednictvím níže uvedené stránky.

Komentáře

Tom

A říká se že češi nemají úspěchy ve světovém měřítku. skvělý úspěch srovnatelný s Mendlem. Bravo pro našeho rodáka!

Eva

Já jsem tento gel použila, získala jsem za účast ve slevovém klubu to stalo tak málo peněz, a zbavila jsem se všech křečových žil! cítím se jako nová. vřele doporučuji!

Martina

Proč akorát rovních 28 dní a křečáky zmizí? zní to jako lež!

Zofie

@Martina Vždycky když nějaká výzkumná instituce provádí klinické testy nějaké látky, uvádí výsledky v časovém rámci. Takové jsou pokyny pro výzkum. Průměrný výsledek testované skupiny byl asi 28 dní!!! je to velkolepý výsledek. Kromě toho píše se rovných, a ne rovních…

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: