Shark Motion pro klouby: radost z každého pohybu!

Shark Motion pro klouby: radost z každého pohybu!

Bolesti svalů a kloubů způsobuje nedostatek glukosaminu, chondroitinu a kolagenu.

 

Postupem času naše tělo přestává tyto látky produkovat. To vede k poškození chrupavkové tkáně, ztrátě svalové hmoty a poruchám páteře. Hlavním příznakem je bolest. Nebaví vás neustálé bolesti kloubů, svalů, beder a šíje?

 

Přetížení svalů vede k neustálým pocitům vyčerpání, které způsobují únavu, bolest a neschopnost uvolnit se.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Shark Motion pro aktivní život

Shark Motion pro klouby: radost z každého pohybu!

 • Žraločí chrupavka je cenným zdrojem kolagenu, glukosaminu, chondroitinu, zinku, mědi a dalších prvků, které jsou prospěšné pro klouby, svaly a páteř.
 • Shark Motion kapsle obsahují žraločí chrupavku. Jen 1 kapsle denně vám uleví od bolesti kloubů a budete si opět užívat života.
 • Každá kapsle se skládá ze 60 % ze žraločí chrupavky. Jedna kapsle vašemu dělu dodá denní dávku 287 užitečných látek: vitamínů, minerálů, aminokyselin, atd.

Shark Motion snadno a zdravě

Shark Motion pro klouby: radost z každého pohybu!

 1. Žraločí chrupavka
  Posiluje klouby, svaly a páteř, předchází stárnutí.
 2. Kolagen
  Zlepšuje mobilitu kloubů a elasticitu šlach.
 3. Extrakt z kurkumy
  Ulevuje od bolesti a zánětu, předchází artróze.
 4. Glukosamin
  Předchází osteochondróze, radikulitidě a dalším zánětlivým onemocněním.
 5. Chondroitin
  Regeneruje chrupavkovou tkáň a klouby.
 6. Komplex léčivých bylin
  (Boswellia, harpagofytum, kopřiva, comarum) posiluje kosti, svaly a klouby a urychluje regeneraci po zranění.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Které potíže můžete vyřešit s pomocí Shark Motion?

 • Uleví od napětí svalů šíje, ramen, beder, hýždí a chodidel.
 • Zlepšuje krevní oběh a zmírňuje křeče.
 • Odstraňuje pocity ztuhlosti, necitlivosti a otoky.
 • Uvolňuje, dodává energii a zbavuje stresu.
 • Předchází stárnutí svalů a kloubů.
 • Zlepšuje držení těla a mobilitu kloubů.

Názor odborníka

Jiří Peterka
sportovní masér

Žraločí chrupavka je nejlepším přírodním řešením na poruchy kloubů, svalů a zad. Používá se v tradiční japonské medicíně už velmi dlouho. Dnes v 21. století si vědci cení jejích prospěšných účinků.

 

Shark Motion kapsle byly vyvinuty na základě starého japonského receptu. Žraločí chrupavka posiluje a vyživuje klouby, pomáhá regenerovat poškozené oblasti. Doplňkové ingredience ulevují od bolesti, zánětu a otoku.

 

Doporučuji svým klientům užívat Shark Motion kapsle a chránit své svaly a klouby a urychlit regeneraci po zranění. Tento produkt také pomáhá proti zánětlivým onemocněním: artritidě, artróze, radikulitidě, atd. Pro sportovce je nepostradatelný, stejně jako pro starší lidi a pro lidi, kteří se věnují fyzické práci.

 

Kapsle začnou fungovat už po 5-10 minutách. Berte Shark Motion jednou denně a brzy zapomenete na bolest.

Recenze

Nikola
44 let

Přestěhovala jsem se na vesnici a moje klouby začaly bolet, protože hodně pracuji venku. Léky na bolest pomáhaly, ale vždy jen na 2-3 hodiny. Lékař řekl, že už to tak bude navždycky, ale moje sousedka mi doporučila zkusit žraločí chrupavku, tak jsem si koupila Shark Motion na její radu. Účinek jsem ucítila už po pár dnech: chodilo se mi mnohem lépe. Jen o týden později jsem mohla i běhat! Absolvovala jsem jednu měsíční kúru s Shark Motion a na bolest jsem úplně zapomněla! Mohu celý den pracovat na zahradě a ani nemusím odpočívat. Druhý den mě nic nebolí. Je to zázrak!

Anna
38 let

Mám potíže s páteří a bedry, trpím silnými bolestmi. Pravidelně cvičím a chodím na masáže, ale postupem času to přestalo stačit. Na doporučení maséra jsem si koupila kapsle se žraločí chrupavkou – Shark Motion – a beru je každý den před spaním. Cítím se díky nim mnohem lépe! Bolest pomalu ustupuje a cvičení už mi nedělá problémy: nemusím se bát, že mě ráno bude bolet celé tělo. Také se mi mnohem lépe spí, protože mě ráno nebolí záda!

Antonín
53 let

Pracuji jako skladník. Objednal jsem si kapsle se žraločí chrupavkou, abych se vyhnul zranění zad. Fungují velmi rychle, už za týden jsem pocítil zlepšení! Na bolesti beder jsem zapomněl a i kolena mě bolí mnohem méně. Kapsle nemají žádnou příchuť, nejsou hořké. Stačí 1 denně – nemusíte tedy brát spoustu pilulek. S těmito kapslemi toho zvládnu více, než moji mladší kolegové.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: