REVOMUSCLE pro budování svalů: rychlé a efektivní výsledky!

REVOMUSCLE pro budování svalů: rychlé a efektivní výsledky!

 • 100% záruka kvality
 • zdravotně nezávadný
 • Rychlé a efektivní výsledky
OBJEDNAT

PROČ JE NEJLEPŠÍ Z TOHO, CO JE DNES NA TRHU?

REVOMUSCLE pro budování svalů: rychlé a efektivní výsledky!

 1. Zajišťuje rychlé nabrání optimální formy, díky snadné a plné stravitelnosti
 2. Obsahuje vyrovnanou kombinaci složek: uhlohydrátů – 22 g, tuků – 5 g, bílkovin – 70 g
 3. Obsahuje spalovač tuků, nezbytný při sušení těla bez ztráty svalové hmoty
 4. Zvyšuje výkonost atleta díky přítomnosti eleuterokoku, výtažku z pšeničných klíčků a kaliny. Absolutně zdravotně nezávadný

JAK FUNGUJE RevoMuscle?

REVOMUSCLE pro budování svalů: rychlé a efektivní výsledky!

 • Přirozený nárůst svalové hmoty Kapsle zvyšuje a udržuje vysokou úroveň bílkovin v organizmu, díky čemu dochází k aktivnímu nárůstu právě svalů a ne podkožního tuku
 • Zásobování organizmu vitamíny a mikroelementy Díky přírodnímu složení a prospěšným ingrediencím je koncentrát absolutně bezpečný pro lidskou spotřebu a je nejbohatším zdrojem vitamínů a prospěšných mikroelemntů pro organizmus
 • Zdroj energie Čistá bílkovina, která je posílena přírodními polyvitamíny, nabíjí člověka energií na celý den
 • Spalování nadbytečné hmotnosti Kapsle je přírodním spalovačem tuků. Při jeho pravidelném používání a trénování se tuková hmota stane svalovou.
OBJEDNAT

Způsob přípravy RevoMuscle

RevoMuscle pro dosažení nejlepších výsledků použijte 2 kapsle 45 minut před tréninkem a 2 kapsle 15-30 minut po tréninku. V ty dny, kdy nevykonávají, vzít 2 kapsle ráno. Žádné kontraindikace, ale nedoporučuje se pro příjem těhotné a kojící ženy.

 1. Energetická hodnota 412 kcal
 2. Množství dávek v balení 30 ks
 3. Bílkoviny 70 g
 4. Tuky 5 g
 5. Uhlohydráty 22 g

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Ozoliņš 27 let

Nikdy jsem nebyl spokojen se svým tělem, přes tréninky v tělocvičně jsem nikdy neměl svaly jako sportovci ve filmech. Měl jsem z toho velké komplexy a měl jsem problémy ve vztazích s děvčaty, zejména když došlo na intimní chvíle. V tělocvičně mi jeden týpek,který více než rok sledoval moje zbytečné starosti, doporučil koupit koncentrát syrovátkové bílkoviny,ale jen RevoMuscle. Řekl, že všechno uvidím sám. A teď vidím, v čem je tajemství jeho a teď i mého ideálního těla! Děkuji vám za to, že jsem získal sebevědomí.

Kristīne 27 let

Můj manžel pil váš koncentrát a vždycky vypadal bezvadně, sálal silou a energií. Rozhodla jsem se ho také zkusit, protože jsem si přečetla, že spaluje tuk a místo něho se vytváří krásné tělo. Skutečně, potvrzuji, že tuk na břiše, bocích a lýtkách se změnil na krásné sexy-svaly a zvláště já i manžel jsme nadšeni z mého plochého bříška.

Daniels 27 let

O prospěšnosti bílkovinných koncentrátů pro organizmus jsem věděl, ale nemohl jsem najít ten vhodný. Na trhu je jich tolik, že je snadné se splést a vybrat nesprávný. Zkusil jsem několik výrobců, ale nebyl jsem spokojen. Cíle jsem nedosáhl, svalová hmota se nezvětšila. U některých jsem cítil jen zvýšení energie. Váš koncentrát mi vyhovuje ve všem. Popis plně odpovídá skutečnosti. Piju ho před tréninkem a už jsou vidět první výsledky,které moje holka ocenila bouřlivými emocemi.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: