Revamin Stretch Mark: účinné řešení na strie!

Revamin Stretch Mark: účinné řešení na strie!

Složky Revamin Stretch Mark pomáhají:

 • výrazně strie zesvětlit a zmenšit jejich viditelnost
 • zvýšit pružnost a svěžest pokožky
 • maximálně pokožku vyživit a změkčit
 • účinně brání vznikání nových strií
OBJEDNAT

Komu je určen Revamin Stretch Mark?

Revamin Stretch Mark je určen každé ženě, která se chce těšit z pěkné a hladké pokožky! Byl navržen tak, aby účinně bojoval proti striím na:

 • Břiše
 • Ramenou
 • Stehnech
 • Hýždích

Poněvadž jsou ve výroku použity výhradně složky nejvyšší kvality, bude vaše pleť vyživená, svěží a zbavena nedokonalostí, abyste se konečně mohla přestat kvůli striím stydět.

Revamin Stretch Mark: účinné řešení na strie!

OBJEDNAT

Působení Revamin Stretch Mark:

Revamin Stretch Mark charakterizuje vysoká účinnost v likvidaci strií. Výsledkem pravidelného používání je:

 1. Snížení viditelnosti strií. Ve výrobku obsažené složky stimulují syntézu kolagenu a podporují proces zesvětlování zbarvení, díky čemuž se strie stávají méně viditelnými.
 2. Nižší riziko vzniku nových. Díky řádné hydrataci a obohacení příslušnými vitaminy se pleť stává odolnou proti vzniku nových poškození.
 3. Svěží a hladká pokožka. Ve výrobku obsažené oleje pleť regenerují a značně zlepšují pružnost kůže.
 4. Hluboce hydratovaná. Ve výroku obsažené aloe pokožku intenzivně hydratuje a posiluje její přirozené obranné mechanismy.

Jak používat Revamin Stretch Mark?

 • Vrstvu krému naneste na suchou a čistou pokožku.
 • Krouživými pohyby ji vtírejte.
 • Pro dosažení nejlepších výsledků opakujte dvakrát denně.

Jaké je složení Revamin Stretch Mark?

Revamin Stretch Mark: účinné řešení na strie!

Revamin Stretch Mark je výrobek tvořený 100% z nejkvalitnějších přírodních složek, díky čemuž účinně zlepší vzhled vaší pokožky.

 1. Šťáva z listů Aloe Vera. Má omlazující vlastnosti. Působí protizánětlivě a antibakteriálně. Stimuluje obnovu pokožky, a také granulaci pojivové tkáně. Urychluje proces hojení ran
 2. Avokádový olej. Má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Vykazuje vyhlazující působení. Hydratuje a vyživuje pokožku. Působí regeneračně. Zvyšuje elasticitu kůže
 3. Olej z meruňkových jader. Intenzivní hydratační působení. Působí protizánětlivě. Přináší kůži svěží vzhled. Činí pokožku pružnější
 4. Vitamin E. Nejsilnější antioxidant zpomalující stárnutí kůže. Má hydratační a promašťující vlastnosti. Intenzivně pokožku vyživuje a regeneruje. Vykazuje protizánětlivé působení. Zlepšuje stav lipidové bariéry pokožky
 5. Vitamin C. Chrání pokožku před škodlivým působením UV záření. Neutralizuje volné radikály, které kůži poškozují. Silné antioxidační působení. Stimuluje syntézu kolagenu. Zesvětluje zabarvení
 6. Rostlinné oleje. Chrání pokožku před vnějšími vlivy. Zlepšují promaštění kůže. Brání nadměrné ztrátě hydratace. Udržují pleť napjatou a svěží. Vykazují hydratační a omlazující působení

FAQ

Co je Revamin Stretch Mark?
Revamin Stretch Mark je krém tvořený z nejkvalitnějších přírodních složek, jehož cílem je omezení viditelnosti strií a také zlepšení stavu kůže.

 

Jak používat Revamin Stretch Mark?
Výrobek je třeba nanášet na oblasti kůže, kde se strie vyskytují. Nejlepších výsledků lze dosáhnout při pravidelném používání, je-li krém aplikován dvakrát denně.

 

Je Revamin Stretch Mark bezpečný?
Výrobek je tvořen výhradně přírodními složkami, které jsou zcela bezpečné pro vaše zdraví a nezpůsobují žádné vedlejší účinky.

 

Jaký je objem výrobku?
Objem výrobku je 150 ml netto.

Co o výrobku soudí odborníci?

Revamin Stretch Mark: účinné řešení na strie!

Problém strií se týká více než poloviny žen a nejčastěji začíná už v období puberty. Šance, že dojde k jejich vzniku, značně vzrůstá v těhotenství, kdy se kůže nejsilněji roztahuje. Mnoho žen má z tohoto důvodu komplexy a cítí se méně přitažlivé.

Dobrá zpráva je, že díky odpovídající péči o pokožku můžeme viditelnost již existujících strií redukovat, a zabránit také jejich vzniku v budoucnu.

To, co Revamin Stretch Mark odlišuje od ostatních výrobků, je jeho víceúrovňové působení. Jeho složení bylo zkomponováno tak, aby efekty používání byly patrné v co nejkratší době. Tento výrobek přináší pokožce pružnost, správnou hydrataci a viditelné strie zesvětluje, díky čemuž jsou méně patrné.

Hodnocení výrobku

„Myslela jsem si, že se mě problém strií nikdy nebude týkat… Bohužel, po narození dítěte se to stalo, cítila jsem se neatraktivní a nerada jsem se ukazovala manželovi. Náhodou jsem narazila na Revamin Stretch Mark – díky systematickému používání se moje strie staly neviditelné, a kůže získala svěžest jako před porodem.”

„Z různých zdravotních důvodů jsem přibrala více než deset kilogramů, což přispělo ke vzniku strií. Snažila jsem se s nimi po léta bojovat mnoha způsoby. Revamin Stretch Mark jsem našla na internetu, a rozhodla jsem se to risknout. Stálo za to, protože mi konečně pomohl se nehezkých strií zbavit!”

„Můj život byl řadou komplexů z důvodu strií, vyjít si na pláž v bikinách nebylo myslitelné. Revamin Stretch Mark mi pomohl se jich zbavit, kůže zvláčněla a ožila. Díky němu se můžu beze studu ukázat v plavkách.”

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: