Revamin Lash pro růst řas: vsaďte na přirozeně dlouhé a silné řasy!

Revamin Lash pro růst řas: vsaďte na přirozeně dlouhé a silné řasy!

Složky Revamin Lash:

 • Urychluje růst řas
 • Posiluje strukturu řasy
 • Řasy viditelně zesiluje a prodlužuje
 • Hydratuje a zlepšuje jejich vzhled
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Působení Revamin Lash:

Revamin Lash je výživa na řasy, vytvořená z nejkvalitnějších přírodních složek, aby zajistila maximální účinnost a bezpečnost použití. Pravidelné používání výrobku způsobuje, že se řasy stanou:

 1. Delší a hustší
  Ve výrobku obsažený zinek a kofein stimulují cibulky, což přispívá k rychlejšímu růstu řas.
 2. Zesílené
  Biotin a pantenol mají pozitivní vliv na strukturu řasy, která je díky tomu vyživená, silnější a objemnější.
 3. Vyživené a posílené
  Používání produktu posílí a oživí slabé řasy, denně vystavené působení vnějších vlivů. Přispívá k tomu ve výrobku obsažený glcerin, který řasu vyživuje, a hyaluronan sodný, díky němuž se řasy stanou odolnější.
 4. Hluboce hydratované
  Je velmi důležité dbát o hydrataci pleti a vlasů. Za přirozenou hydrataci ve výrobku vděčíme močovině, která je v něm obsažena.

Revamin Lash pro růst řas: vsaďte na přirozeně dlouhé a silné řasy!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak používat Revamin Lash?

 • Odstraňte make-up
 • Aplikujte na linii řas
 • Používejte ráno a večer

Začněte dbát o své řasy, a radujte se každý den z přirozeného vzhledu!

V čem tkví tajemství Revamin Lash?

Prozkoumaná a účinná složka BIOTINOL TRIPEPTID – 1

 

Nesčetněkrát probádaný a známý svým příznivým vlivem na délku a hustotu řas, a také preventivním působením proti jejich vypadávání.

Provedené testy in vitro prokazují, že molekula tripeptidu podněcuje proliferaci kreatinocytů cibulky, čili množení buněk řasy. Pomáhá navíc v optimálním zakotvení řasy stimulací syntézy a organizace adhezních molekul lamininu alfa 5 a kolagenu typ IV.

 

Klinická studie za účasti 30 dobrovolníků prokázala, že díky používání výrobku s obsahem Biotinol Tripeptidu – 1 se řasy prodloužily o 17% a zesílily o 19% po 30 dnech.

Složení Revamin Lash

Bohaté složení výživy pro řasy Revamin Lash ji výrazně odlišuje od ostatních výrobků. Spojení tolika aktivních složek umožňuje přirozeně podporovat vzrůst a kondici řas.

 • Biotin: posiluje řasy, zlepšuje strukturu řas, viditelně řasy zahušťuje
 • Kofein: podporuje růst řasy, má antioxidační vlastnosti, redukuje viditelné stíny pod očima
 • Zinek PCA: příznivý vliv na stavbu řas, posiluje řasy, urychluje růst řas
 • Arginin: hydratuje pokožku a vlasy, mírní podráždění, posiluje lipidovou bariéru
 • Pantenol: zlepšuje hladkost vlasů, silně hydratuje, rekonstruuje strukturu vlasu
 • Glycerin: regeneruje řasy, chrání před škodlivým působením vnějších činitelů, do hloubky řasy vyživuje
 • Hialuronian Sodu: zlepšuje kondici řas, řasy hydratuje, posiluje cibulky
 • Močovina: zlepšuje ochranné funkce kožní bariéry, přirozeně hydratuje, působí jako mírný keratolytický prostředek

Co o výrobku soudí odborníci?

Revamin Lash pro růst řas: vsaďte na přirozeně dlouhé a silné řasy!

Prodlužování řas je nyní velmi oblíbené, většina žen se určitě alespoň jednou rozhodla pro lepení umělých řas. Pravdou bohužel je, že tento zákrok přirozené řasy oslabuje. Často se také stává, že kosmetička, která si za prodloužení řas řekne o nemalé peníze, není dostatečně proškolená. Pak mohou být přirozené a křehké řasy poškozeny.

Dobrá zpráva je ta, že se ženy této metody stále častěji vzdávají a sázejí na přirozený vzhled. Ale zájem dosáhnout efektu dlouhých a hustých řas je neopouští.

Revamin Lash je záchranou pro oslabené a tenké řasy. Ty jsou denně vystaveny faktorům jako je déšť, vítr, mráz nebo slunce, proto o ně musíme pečovat! S ohledem na jeho bohaté a přírodní složení systematické používání výrobku Vaše řasy posílí a prodlouží a dodá jim přesně to, co potřebují.

Čím se tento výrobek od ostatních výživ na řasy liší je hlavní složka jíž je biotinol tripeptid – 1, výrazně ovlivňující růst řas, a působící také proti jejich vypadávání.

FAQ

Co je Revamin Lash? 
Revamin Lash je výživa na řasy, která byla vtvořena z nejkvalitnějších přírodních složek. Jejím účelem je hloubková výživa řas a pokožky víček, aby byly dosaženy optimální podmínky růstu a hustoty řas.

 

Jak používat Revamin Lash? 
Aplikuje se ráno a večer na linii řas. Před použitím dobře protřepejte.

 

Je Revamin Lash bezpečný?
Výrobek se skládá výhradně z přírodních složek, které jsou testované a plně bezpečné pro Vaše zdraví, díky čemuž nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

 

Po jaké době uvidím výsledky používání Revamin Lash? 
První výsledky budou patrné už po 21 dnech od zahájení používání. Pro dosažení maximálního efektu se doporučuje Revamin Lash používat po dobu 3 měsíců.

 

Mohu se při používání Revamin Lash líčit?
Ano. Používání Revamin Lash nevylučuje nanášet na obličej jinou kosmetiku.

 

Jaké je datum použitelnosti Revamin Lash? 
Datum použitelnosti je 3 měsíce po otevření balení.

Hodnocení výrobku

“Přestala jsem s prodlužováním řas u kosmetičky! Moje řasy už byly po tolika letech v zoufalém stavu a bohužel jsem musela toto těžké rozhodnutí udělat. Nejdříve jsem se cítila dost divně. Pak jsem se rozhodla pro koupi Revamin Lash. Každý den večer jsem používala výživu na řasy a můžu s jistotou říct, že mé řasy vypadají každý den pěkně.”

“Denně jsem v bazénu a dovolenou trávím v zahraničí, proto jsou moje řasy vystaveny působení chlóru, slunce a slané vody. Každodenní make-up jejich stavu také neprospěl. A jednou jsem na internetu narazila na reklamu výrobku Revamin Lash a v náhlém rozhodnutí jsem uskutečnila nákup. Samozřejmě jsem pořád přemýšlela, jestli se to opravdu nějak pozitivně projeví… Naštěstí jsem se nezklamala a mohu ten výrobek doporučit všem, jejichž řasy jsou oslabené :)!”

“Kdysi jsem si myslela, že se o řasy nemusí dbát jako o vlasy… Ale když mi začaly strašně vypadávat a začaly být hrozně tenké, pustila jsem se do hledání prostředku, který by je posílil. Bohužel, mnoho populárních sér se u mě ukázalo jako krok vedle… Kamarádka mi doporučila Revamin Lash a to byl v mém případě krok správným směrem! Stav řas se výrazně zlepšil!”

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: