Remi Bloston: profesionální regenerace krevního oběhu

Remi Bloston: profesionální regenerace krevního oběhu

OVĚŘENÝ ZPŮSOB NA POSÍLENÍ KREVNÍHO OBĚHU:

  • EFEKTY UŽ PO 1 MĚSÍCI
  • ZPRŮCHODNĚNÍ TEPEN A ŽIL
  • CHOLESTEROL A TLAK V NORMĚ
  • OCHRANA PŘED ATEROSKLERÓZOU A INFARKTEM
  • VYMIZENÍ KŘEČOVÝCH ŽIL A KŘEČÍ LÝTEK
  • KONEC STUDENÝCH CHODIDEL A DLANÍ
  • PŘÍRODNÍ KÚRA
  • SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

CO BLOKUJE SPRÁVNÝ PRŮTOK KRVE V TEPNÁCH A ŽILÁCH?

Poruchy oběhu jsou obecným problémem. Trpí nimi více než polovina osob po 40 roce života. Postihují všechny – nezávisle na pohlaví a věku. Jejich hlavní příčinou (kromě vysokého cholesterolu) jsou poškození buněčné výstelky, čili vrstvy buněk, které vystýlají tepny a žily. V důsledku poškození těchto buněk, přestává krev volně stékat po stěnách tepen a žil. Vznikají ranky a sraženiny, čili aterosklerotické plaky. Z důvodu rozrůstání těchto plaků je průtok krve omezený. Výsledek? Studená chodidla a dlaně, křeče lýtek, křečové žíly. Dlouho podceňované problémy krevního oběhu bývají příčinou aterosklerózy, a dokonce srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice.

Remi Bloston: profesionální regenerace krevního oběhu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAKÝM ZPŮSOBEM ZPRŮCHODNIT TEPNY A ZACHRÁNIT SVOJE SRDCE PŘED ATEROSKLERÓZOU A INFARKTEM?

Za účelem posílení krevního oběhu, zprůchodnění tepen a žil a vyhnutí se nebezpečným důsledkům problémů s krevním oběhem, je třeba dodat do organismu správné látky. Takové, které rychle a neinvazivně změkčují krevní sraženiny usazené v tepnách a žilách, a vracejí zpět vystýlajícím buňkám správnou kluzkost. Látky, které způsobí, že krev znovu začne volně protékat, a pronikat do nejvzdálenějších orgánů a vlásečnic. Právě jako odpověď na tyto potřeby vznikl neinvazní preparát – Remi Bloston.

HODNOCENÍ ODBORNÍKA VE VĚCECH KREVNÍHO OBĚHU

Jedinečnost Remi Bloston se skrývá v inovační formuli přírodního původu. Tato formule regeneruje krevní oběh a řeší problémy s vysokým tlakem a cholesterolem. Účinně zprůchodňuje stěny tepen a žil. Díky tomu řeší problémy osob, které se potýkají s dušností, křečovými žilami a křečemi lýtek a studenými dlaněmi a chodidly. Pomáhá nezávisle na zdroji problému, komplexně likviduje jak příčiny, tak i příznaky problémů krevního oběhu.

 

Díky použití speciální kompozice aktivních složek a nejnovějších technologii , Remi Bloston se odlišuje třífázovým působením: zprůchodňuje tepny a žíly od cholesterolových nánosů, komplexně regeneruje buněčnou výstelku a upravuje tlak. Je to snadná, zdravá a bezpečná metoda, která pomáhá minimalizovat riziko mozkové mrtvice a srdečního infarktu.

 

Doporučuji tuto účinnou kúru každému, kdo se chce zbavit bolestivých problémů s oběhem.

Marc A. Derwick

SÍLA UKRYTÁ V BYLINÁCH

Remi Bloston: profesionální regenerace krevního oběhu

Nejsou to nicméně rostliny, které konzumujete každodenně. Byly vybrány zkušenými bylinkáři a vytvořené podle staré klášterní receptury mistrů z Petrohradu a Tibetu. Unikátní kombinace aktivních složek obnovuje krevní oběh – a to všechno bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Nejlepší efekty regenerace krevního běhu se získává aplikováním těchto přírodních složek ve správně vysoké, ale bezpečné dávce. Ve formě kapslí Remi Bloston je směs bylinných výtažků ještě koncentrovanější.

 

CYNARA SCOLYMUS je nejsilnější složkou Remi Bloston. Právě on je odpovědný za tak skvělé působení této kúry.

 

Obsahuje aktivní látky (cinarin a inulin), které velmi rychle a neinvazivně změkčují krevní sraženiny usazené v tepnách a obnovují buňkám vystýlajícím tepny správnou kluzkost. Tyto látky způsobují, že krev znovu volně protéká, a proniká do nejvzdálenějších orgánů a vlásečnic.

Je to rostlina, která je pěstována a známe ji už více než 2 tis. let. Nejen navrací cévám pružnost a správnou průchodnost. Díky tomu, že krev proniká do nejvzdálenějších zákoutí organismu, jsou všechny orgány správně okysličeny a živeny. Organismus začíná pracovat na plnou páru a ozdravují se rovněž jiné orgány, které byly nemocné.

Stačí užívat 2 kapsle denně, abyste si užívali každý den skvělou kondici a plnou vitalitu.

ONI SE ZBAVILI PROBLÉMŮ S OBĚHEM:

Sbohem, aterosklerózo!

Měl jsem strašné aterosklerotické usazeniny. Lékaři mi prognózovali nejhorší. Mluvili o nějakých extrémních dietách, cvičení a tunách léků. V mém věku? Za můj důchod? Naštěstí mi kúra zachránila život. Tlak se mi upravil a snížil se cholesterol. Jsem klidný, protože už nejsem v rizikové skupině infarktu.

Michal Banas, 62 let, Trutnov

Nohy jako nové

Hodně měsíců mi tuhly lýtka a chodidla, navíc jsem měla křeče a udělaly se mi hrozné křečové žíly. Nevěděla jsem, co mi je, až jsem si nechala udělat vyšetření. Výsledek byl strašný, protože se ukázalo, že u mě postupuje ateroskleróza! Neměla jsem v plánu být nemocná. Rozhodla jsem se s tím bojovat. Proto jsem použila tuto kúru a sama sobě jsem vděčná, že jsem to vyzkoušela! Tuhnutí a bolestivé křeče ustoupily, hnusné křečové žíly rovněž!

Marie Soukupová, 58 let, Krnov

STOP vysokému tlaku

Představte si, že jste při každém kroku zadýchání a nemůžete se starat o vnuky. Tak co, je to těžké? A já jsem to měla právě tak, protože problémy s tlakem mi nedovolovaly žít. K tomu vysoký cholesterol a ucpané tepny. Bála jsem se o svůj život… Když jsem dostala od muže Remi Bloston, byla jsem skeptická. Jak mi mohou pomoc nějaké byliny? A byla jsem překvapená, protože se cítím skvěle. Tlak a cholesterol jsou v normě a já už nemám takové ledová chodidla! Prožívám druhé mládí a pečuji a vnoučátka.

Marie Kozlová, 56 let, Karlovy Vary

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: