Rectin: nový přístup k boji proti křečovým žilám konečníku

Rectin: nový přístup k boji proti křečovým žilám konečníku

V létě se na Evropském kongresu odborníků z proktologie stalo něco úžasného. Celé publikum asi deset minut tleskalo dívce, která stála za tribunou. Byla to Romana Chmelářová, studentka z Česka (z Kladna)! Navrhla použít jedinečný vzorec, který by mohl pomoci odstranit rozšíření žil análního kanálu a zabránit jeho smrtelným následkům.

 

K realizaci vzorce navrženého Romanou byly zapojeny vědecké struktury Česka a Izraele a do vývoje prostředku z křečových žil konečníku se zapojili přední odborníci v zemi. Produkt je již k dispozici a vykazuje vynikající výsledky.

Novinář: Romano, patříte mezi nejlepší studenty medicíny na světě. Proč jste si vybrala proktologii?

Nechci o tom mluvit veřejně, ale motiv je zde čistě osobní. Před několika lety můj otec zemřel na rakovinu konečníku. Zpočátku to bylo v pořádku, bolestivá smrt přišla náhle. Pak jsem začala studovat proktologii. Byla jsem šokována, že většina farmaceutických prostředků jsou zbytečné chemikálie, které ničí celé tělo. Můj otec je používal každý den.

Poslední tři roky jsem se tomuto tématu věnovala. Samotný způsob, jak se zbavit křečových žil konečníku, o kterém se nyní všichni mluví, se narodil v době psaní mé diplomové práce. Pochopila jsem, že jsem vymyslela něco inovativního. Ale nemohla jsem uvěřit, že by to mohlo vyvolat takový zájem ze strany různých struktur.

Práci na nápravě koordinoval jeden z nejznámějších vědců a odborník na proktologii — Václav Kopeček. Požádali jsme ho, aby nám řekl o novém prostředku a dalších plánech.

Rectin: nový přístup k boji proti křečovým žilám konečníku

Novinář: Řekněte mi prosím, co je podstatou myšlenky Romany? A opravdu tento vzorec pomáhá zbavit se křečových žil v konečníku?

Nápad Romany je především nový přístup k boji proti křečovým žilám konečníku. Jak fungují zastaralé prostředky? Aktivně ovlivňují cévy v oblasti konečníku, zabraňují nadměrnému plnění žil krví a zužují lumen kapilár. Současně pouze dočasně umožňují zmírnit otoky, svědění a krvácení, zatímco uzly stále rostou a zánět nikam nevede. V důsledku toho hlavní příčina rozšíření žil konečníku nezmizí: odtok krve se neobnovuje. Problém přetrvává, protože se zhoršuje každou dávkou takových prostředků. Vzorec Romany umožňuje obnovit průtok krve a zbavit se rozšířených cévních pletení, čímž eliminuje hlavní příčinu zvětšených rektálních žil. Ale to samozřejmě nestačí k prevenci těžkých stupňů patologie. Proto bylo tak důležité vytvořit nový kvalitní nástroj.

Novinář: Rozšíření žil konečníku je tak nebezpečné?

Viděl jste statistiky? Každý pátý člověk čelí rozšíření žil konečníku. Tato patologie sama o sobě není tak strašná, ale je to, pokud začnete léčbu včas. Zde začínají problémy, protože mnoho lidí se stydí a nehledá pomoc. Pak začnou nebezpečné důsledky: střevní krvácení, onkologie, uzliny mohou kdykoli prasknout a bude vyžadovat naléhavou operaci a krevní sraženiny se odtrhnou a mohou tak zabit. Nicméně, i když budete brat spoustu prostředku denně, efekt nebude žádný. Protože se odstraňují následky, ne příčina. Pokud dojde k zácpě, svědění, bolesti a pocitu závažnosti v konečníku, znamená to, že osoba již má vážné problémy a vyžaduje naléhavou terapii.

Novinář: Ale všechny naše lékárny mají spoustu různých prostředků!

To jo, ale všechny jsou založeny na principu popsaném výše. Tyto prostředky obnovují průtok krve v oblasti konečníku a poškozují tím stěny cév. Odstraňují známky rozšíření žil konečníku, ale jen na krátkou dobu. Obecně mají negativní vliv na tělo, s jejich pomocí není možné se zbavit rozšíření žil konečníku. Romana měla pravdu. Při analýze složení každý odborník pochopí, že pacient je nemusí vůbec užívat.

Rectin: nový přístup k boji proti křečovým žilám konečníku

Novinář: Jak se jmenuje prostředek, který vytvořila Romana? Můžete nám o tom říct více?

Prostředek se nazývá Rectin. Je účinný díky komplexnímu účinku na tělo a jedinečnému složení, které obsahuje pouze vysoce koncentrované rostlinné výtažky. Rectin má schopnost zcela odstranit bolest, svědění a pálení, posílit krevní cévy a kapiláry, zmírnit zánět, obnovit krevní oběh, zastavit sekreci krve a hlenu z řitního otvoru, zastavit růst a ztrátu uzlin.

A stejně jako Romana jsme k tomuto úkolu přistoupili rozumně. Tento prostředek není jen dalším příkladem chemických receptů, které přecházejí z jednoho prostředku do druhého, ale jedinečné složení vysoce koncentrovaných přírodních extraktů.

V důsledku toho je nejen velmi efektivní, ale také není návykový. Po 2-3 dnech po začátku aplikace příznaky často zcela zmizí. Následuje čištění a regenerace. Na rozdíl od farmaceutických chemikálií nemá Rectin škodlivé účinky na srdce nebo jiné orgány.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Názory zákazníků

Řídím náklaďáky, měl jsem problémy s uzlinami v řiti. Dlouho a neúspěšně jsem se toho snažil zbavit, ale pak jsem koupil Rectin a teď nemám tento problém. Pracuju v klidu a už nemyslím na zdravotní problémy. Nemůžu si odpustit, že jsem utratil tolik peněz za prostředky z lékáren.

Mikuláš Zíma

Díky tomuto prostředku můj manžel se zotavil… Děkuji moc za tento vynález!

Kamila Tobiášová

Tento prostředek opravdu pomáhá! Objednala jsem si to pro manžela, měl už skoro rakovinu konečníku. Díky Romaně a Rectin vše dopadlo dobře. Doporučuji všem, aby to zkusili.

Tamara Vejvodová

Je to prostě zázrak. Měl jsem poslední fázi, ale Rectin mi pomohl pocítit opravdovou úlevu. Děkuju moc!

Stanislav Menšík

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: