Psorilin: vítězství nad psoriázou již po prvním použití a navždy

Psorilin: vítězství nad psoriázou již po prvním použití a navždy

Přípravek vám vrátí zdravou pokožku, odstraní odlupování a svědění již během 1 kúry

 • Zbavte se svědění, bolesti, odlupování během 1 kúry
 • Zbavte se ložisek na kolenou, obličeji, loktech, rukou, nohou a zádech
 • Zapomeňte na úzkost a nejistotu
 • Užijte si krásnou, hladkou pokožku po dlouhou dobu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Přípravek vyvinutý vědci vás zbavit psoriázy

Objev vědců Derma Centru v roce 2012 stal průlomem v léčbě psoriázy. Byl objeven laboratorní vzorec, který detekuje poškozené kožní buňky, jemně exfoliuje a obnovuje funkci tkání dermisu a epidermisu.

Komplexní léčba přípravkem PSORILIN zabraňuje zánětu, chrání kůži zevnitř, podporuje hojení ložisek, zabraňuje vzniku psoriázy.

PSORILIN odstraňuje 5 hlavních projevů psoriázy

 1. PSORIATICKÁ LOŽISKA. Obnovuje poškozenou pokožku, hojí ložiska, snižuje jejich počet, zabraňuje šíření.
 2. SVĚDĚNÍ A OLUPOVÁNÍ. Přírodní antibiotikum, zabraňuje infekčním procesům, zmírňuje bolest, otoky, krvácení, loupání a svědění.
 3. SUCHOST, CITLIVOST POKOŽKY. Zjemňuje suchou, hrubou pokožku a normalizuje její pH. Podporuje hojení poškozené pokožky. Ztlušťuje tenkou pokožku a chrání ji před vnějšími agresivními faktory.
 4. NADMĚRNÁ AKTIVITA KOŽNÍCH BUNĚK. Obsahuje přirozený komplex aminokyselin, vitamínů, minerálů, polysacharidů, zabraňuje mutaci a změnám buněčné DNA, obnovuje imunitu a integritu lipidové vrstvy pokožky.
 5. NERVOZITA. Zklidňuje, odstraňuje svědění a zarudlost.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Psorilin: vítězství nad psoriázou již po prvním použití a navždy

Proč JE tento přípravek lepší než podobné prostředky?

PSORILIN je účinný a moderní přípravek na psoriázu. Prošel klinickými zkouškami a získal certifikát kvality. Na rozdíl od jiných přípravku PSORILIN působí komplexně: eliminuje svědění a odlupování, urychluje regeneraci pokožky, normalizuje PH, vyživuje a zvlhčuje. PSORILIN vás zbaví psoriázy již během 1 kúry.

Názor odborníka

Často za mnou přicházejí pacienti od jiných lékařů a ujišťují mě, že psoriáza není léčitelná. Přicházejí, abych jim předepsal masti prosti svrabu a také popovídat, protože mají úzký okruh přátel. Ihned jim říkám, ať si jdou pokecat k psychologovi. Pro masti do lékárny. A pokud chcete úplně vyléčit psoriázu, pak důvěřujte a postupujte podle pokynů. Viděl jsem vzorec PSORILIN a vím, jak působí. Nevěřte těm, kteří tvrdí, že vaše nemoc není léčitelná. Psoriáza je léčitelná a docela dobře. Když jsem začal předepisovat svým pacientům PSORILIN, dynamika zotavení z psoriázy se prudce zvýšila. Myslím, že to je nejlepší důkaz účinnosti tohoto přípravku.

MUDr. Zdeněk Pithart, Kandidát lékařských věd. Praxe 30 let

Výhody PSORILIN

 • Léčí nejen psoriázu, ale i její komplikace a další kožní onemocnění
 • Účinně odstraňuje psoriatická ložiska a zcela obnovuje pokožku
 • Gel odstraňuje svědění a odlupování kůže
 • Léčba gelem neporušuje celistvost pokožky na rozdíl od injekcí
 • Působí i po ukončení léčby

Psorilin: vítězství nad psoriázou již po prvním použití a navždy

Způsob použití:

 1. Dvakrát stisknete dávkovač a vytočte gel do dlaně
 2. Aplikujte gel na postižené a suché místa
 3. Nechte gel na pokožce minimálně 15 minut

Komentáře uživatelů, kteří již vyzkoušeli přípravek PSORILIN

Trpěla jsem psoriázou docela dlouho, všechny ruce byly postižené až do loktů. Šla jsem za doktorem a ten mi předepsal PSORILIN. Krém velmi rychlé působí, hojí ložiska, pokožka po ošetření je hebká a krásná. Pomalu, ale nakonec jsem se zbavila těchto potíží. Teď, díky Bohu, mé ruce jsou čisté.

Helena Lišková, Opava, 45 let

U mě se psoriáza objevila nejprve na kolenou a loktech, pak i na hlavě. A zajímavé je, že trpěla jsem ji hlavně v zimním období, v létě mi pomáhalo moře a slunce. V posledních letech psoriáza se rozšířila po celém těle, na hlavě zůstaly malé skvrny. Začala jsem používat přípravek PSORILIN. Je pohodlný, co se týče použití a velmi účinný. Dokončila jsem kúru během 1,5 měsíce. Navzdory nachlazení psoriáza se již nevrací. Naopak, divím se, jak rychle se to zahojilo!

Monika Petrů, Plzeň, 37 let

Stačila trocha nervozity a už jsem měla vyrážku. Začínalo to tak, že se vyrážka objevila na loktech, ale hned jsem aplikovala PSORILIN a vyrážka se nerozšiřovala. Abych řekla pravdu, když se u mě objevil tento problém, musela jsem vyměnit zaměstnání. S novou prací jsem docela spokojená, je klidnější, ale i tam jsem občas ve stresu, zejména pokud jde o nějakou kontrolu. Nevím, nemám dost trpělivosti, abych absolvovala celou léčbu. Moje kamarádka má větší trpělivost a psoriázou už netrpí. Musím se sebou něco udělat a tu nemoc vyléčit.

Barbora Černá, Příbram, 31 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: