PROBIEREN z prostatitidy: mužské řešení problémů s prostatou!

PROBIEREN z prostatitidy: mužské řešení problémů s prostatou!

S Prostoxalenem se zbavíte:

 • neustálého tlaku na močový měchýř
 • častých návštěv toalety, také v noci
 • snížení průtoku moči
 • trapných nekontrolovaných úniků moči
 • bolesti a pálení
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Víme, jak silně si prostata může vybrat svou daň

Často musíte doběhnout na záchod, a jakmile tam dojdete, nic moc z toho neleze… Navíc ta bolest ztěžuje život. A sexuální život, který také trpí nižším libidem a problémy s erekcí.

 

Rostlinné tablety na mírné zvětšení prostaty. Prostoxalen se postará o to, aby prostata již nebyla vaším problémem. Aniž byste opustili svůj domov, v pohodlí domova se můžete vypořádat s problémy a získat zpět pohodu a vitalitu!

Jak funguje Prostoxalen?

PROBIEREN z prostatitidy: mužské řešení problémů s prostatou!

Prostata (předstojná žláza) je zodpovědná za produkci semenné tekutiny. Když vyroste, začne tlačit na močovou trubici a zužuje její výstup. Odtud pocházejí všechny nepříjemné příznaky, které pociťujete. Složky Prostoxalen působí proti zvětšování žlázy, a také odstraňují všechny její nepříjemné příznaky.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Proč stojí za to si vybrat Prostoxalen?

Prostoxalen není jen další lék na prostatu. Nepotřebujete na něj lékařský předpis ,a jeho účinnost je založena na speciálně vybraných, známých a účinných rostlinných složkách. Prostoxalen jsou kapsle, které nezpůsobují žádné vedlejší účinky. Můžete je tedy užívat bez obav, že nastanou nějaké nepředvídané účinky.

Ve složení 5 nejúčinnějších bylin na prostatu

PROBIEREN z prostatitidy: mužské řešení problémů s prostatou!

 1. Palma trpasličí
  Omezuje některé hormonální změny, které vedou k růstu prostaty. Snižuje frekvenci močení, zklidňuje nepříjemné pocity spojené s vyprazdňováním močového měchýře. Kromě toho se stará o libido a produkci spermií.
 2. Dýňová semínka
  Již před tisíci lety se s ním léčila prostata. Dýňová semínka zmenšují její objem a stejně jako saw palmetto snižují metabolismus hormonů. Zklidňují podráždění močového měchýře a močové trubice. Mají protizánětlivý účinek. Snižují frekvenci močení v noci.
 3. Klikva velkoplodá
  Podporuje činnost močového systému. Zabraňuje jeho infekcím, což je důležité zejména pro muže se zvětšenou prostatou.
 4. Kopřiva
  Usnadňuje močení, posiluje jeho průtok a zmírňuje bolest. Dokonale zmírňuje i další příznaky zvětšení prostaty.
 5. Vrbovka malokvětá
  Má antibakteriální a protizánětlivý účinek. Blokuje působení DHT odpovědného za zvětšení prostaty. Podporuje správnou funkci močového systému. Pomáhá udržovat přirozený průtok moči.
 6. Lykopen v rajčatech
  Přírodní barvivo, které dodává rajčatům červenou barvu. Velmi silný antioxidant (likviduje volné radikály, které ničí buňky vašeho těla).

Přidejte se k tisícům mužů, kteří mají problémy s prostatou za sebou!

Myslím, že většina mužů nad 50 let má problémy s prostatou a ví, s čím to souvisí. Nebudu tedy popisovat své potíže, protože byly typické. Podělím se o řešení – Prostoxalen mi hodně pomohl. Odstranil všechny mé problémy, dokonce chodím na záchod normálně. Dostal jsem se zpět do pohody a konečně můžu někam jít a nestarat se o to, že potřebuji toaletu.

Vojtěch

Děkuju! Měl jsem mírně zvětšenou prostatu, ale byla to velká bolest. Neustále běhání na záchod a tam nic…nebo skoro nic. A tak znovu i znovu. Prostoxalen se velmi pohodlně používá. Nejde jen o další lék na prostatu, ale o rostlinné kapsle. Důležité, že je účinný a všechny problémy pominuly. Žiji normálně, nic mi není a v „těchto“ záležitostech je vše zpět v nejlepším pořádku.

Milan

Asi před rokem jsem začal mít problémy s prostatou. Nejhorší byl únik moči. Velmi trapné, protože to bylo v různých situacích, včetně těch veřejných. Po Prostoxalenu se věci začaly ubírat správným směrem. Příznaky se začaly snižovat, až úplně zmizely. Nutkání močit už mě nebudí, konečně se můžu pořádně vyspat. Mám z toho velkou radost.

Martin

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: