Premium Collagen Complex pro omlazení: zářící pleť, hladké vlasy, pevné nehty, zdravé kosti a klouby

Premium Collagen Complex pro omlazení: zářící pleť, hladké vlasy, pevné nehty, zdravé kosti a klouby

Chybí vám váš mladistvý vzhled, skvělá pohoda a sebevědomí?

 

Ve vašem těle se skrývá velmi důležitá bílkovina, která ve světě krásy zaujímá první místo. Je to „zázračný“ stavební kámen organismu, který:

 • dává pokožce podporu a tvar
 • tvoří 70% vaší pokožky, kloubních chrupavek, kostí a mnoha dalších tkání
 • podporuje růst zdravých vlasů a nehtů
 • ovlivňuje zdraví vašich střev
 • udržuje pružnost vaší pokožky atd.

Dalo by se říci, že se jedná o pojivo, které „drží tělo pohromadě“ a zajišťuje, že vše drží na svém místě. Touto bílkovinou je KOLAGEN.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

10 faktorů, které v organismu fungují jako „zabijáci kolagenu“:

 1. nekvalitní spánek
 2. příliš mnoho cukru
 3. poškozené klouby
 4. vysoká úroveň stresového hormonu kortizolu související s moderním životním stylem
 5. nadměrné vystavování pokožky slunci
 6. nedostatečný příjem antioxidantů
 7. celodenní sezení a nedostatek fyzické aktivity
 8. narušená střevní flóra
 9. nedostatek vitamínu C a zinku
 10. přemíra prostých radikálů

Premium Collagen Complex pro omlazení: zářící pleť, hladké vlasy, pevné nehty, zdravé kosti a klouby

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Golden TREE Premium Collagen Complex

V tuto chvíli panuje na trhu s kolagenovými produkty naprostý zmatek. Krémy, nápoje, čokolády, obrovské rozdíly v ceně, kvalitě, množství…

Bohužel má většina produktů velmi podprůměrnou kvalitu a je „na hony“ vzdálená kvalitní pomoci. Problémů přibývá… Neúplná receptura, nekvalitní suroviny, nízký obsah aktivních prvků, obsah těžkých kovů. Vše to je mnohem častější, než byste očekávali. A právě to byl hlavní důvod, proč jsme vzali věc do vlastních rukou, a nyní vám můžeme nabídnout přesně to, co si zasloužíte.

Golden Tree Premium Collagen Complex je založen na 4 přednostech:

 1. HYDROLYZOVÁN PRO LEPŠÍ VSTŘEBATELNOST. První, mimořádně důležitou vlastností Golden Tree Premium Collagen Complexu je forma, v jaké se samotný kolagen nachází. Protože je „rozložen“ na menší molekuly (přirozeně hydrolyzovaný), může se pochlubit 90% vstřebatelností, což je výrazně více než u většiny ostatních produktů na trhu. To je důležité především proto, že nejde pouze o množství kolagenu, které tělu dodáte, ale záleží hlavně na tom, kolik ho vaše tělo dokáže absorbovat a využít. Jedna dávka Golden Tree Premium Collagen Complexu proto obsahuje více než 4 gramy hydrolyzovaného kolagenu, který expresně přechází do postižených míst.
 2. KVALITA. Množství samozřejmě není zdaleka jediným plusem. Velmi důležitou roli hrají také různé druhy kolagenu, které najdete v našem komplexu. Různé typy kolagenu podporují různé části těla, takže je nutné hledat komplexní řešení, které pomáhá při všech potížích, nejen některých. A také zde vyniká Golden Tree Premium Collagen Complex svým složením. Může se pochlubit 3 různými zdroji peptidů vhodných pro náš organismus. To jsou: hydrolyzovaný RYBÍ kolagen, hydrolyzovaný HOVĚZÍ kolagen, hydrolyzovaný VAJEČNÝ kolagen. Tato informace je zásadní a dává tomuto produktu přednost před ostatními, jelikož tyto tři zdroje poskytují tělu všechny čtyři klíčové typy kolagenu (kolagen typu I, III, V a X). To znamená, že s kvalitním komplexem překonáte různé problémy, které ovlivňují vaši pohodu a sebevědomí.
 3. KLÍČOVÉ PŘÍSADY, DÍKY KTERÝM JE SLOŽENÍ DOKONALÉ. Již tak různorodé složení obsahuje ještě dodatečnou podporu. Proč? Aby kolagen zářil v plné kráse a aby produkce této bílkoviny ve vašem těle byla co nejefektivnější, přidali jsme do komplexu také MSM neboli takzvaný minerál krásy, který zajišťuje, že je produkce kolagenu ve vašem těle ještě efektivnější. MSM je organická síra a je jedním ze základních stavebních kamenů života. Po vápníku a fosforu je síra třetím nejběžnějším minerálem v těle a do něj se dostane výhradně stravou. Jelikož však mluvíme o komplexním řešení, zašli jsme o krok dále. Abychom dosáhli výsledků v co nejkratší možné době, obohatili jsme Golden Tree Premium Collagen Complex o kyselinu hyaluronovou, o které je známo, že hraje důležitou roli při regulaci vody v tkáních a působí jako mazivo. Pravděpodobně vás proto nepřekvapuje, že lidé, kteří bojují se suchou, zvrásněnou a nepružnou pokožkou, pravděpodobně trpí nedostatkem právě tohoto nesmírně důležitého prvku. Poté byl ke směsi přidán oxid křemičitý, což činí celou recepturu kompletní. To je prvek, který zajišťuje, že vaše klouby fungují jako namazané a vy si můžete své každodenní aktivity užít na maximum. A co třešnička na dortu? Žádný strach, nezapomněli jsme ani na to. Golden Tree Premium Collagen Complex obsahuje také vitamín C.
 4. PŘÍRODNÍ ŘEŠENÍ BEZ ŠKODLIVÝCH PŘÍSAD. Kromě všeho výše uvedeného jsme nechtěli riskovat. Na prvním místě je zdravý životní styl, proto je důležité, aby se Golden Tree Premium Collagen Complex stal součástí vaší každodenní rutiny. Hlavně proto, že při pravidelném užívání dosáhnete těch nejlepších výsledků. Proto jsme se rozhodli nepřidávat do produktu žádná umělá sladidla, lepek ani laktózu a navíc jsme stanovili přísné podmínky, které stanovují, že produkt nesmí obsahovat těžké kovy.

S promyšlenou recepturou k perfektnímu promíchání

Na rozdíl od jiných řešení se Golden Tree Premium Collagen Complex může pochlubit další skvělou vlastností. Již u receptury jsme byli opatrní a vybrali jsme pouze takové přísady, které umožňují snadné míchání a úplnou rozpustnost. Víme, jak mohou být hrudky, usazeniny a rušivé textury otravné, takže jsme se jim samozřejmě vyhnuli. Premium Collagen Complex se úplně rozpustí a vy si můžete nápoj jednoduše užít.

Premium Collagen Complex pro omlazení: zářící pleť, hladké vlasy, pevné nehty, zdravé kosti a klouby

3 jednoduché způsoby, jak začlenit náš kolagenový komplex do vaší rutiny

 1. Přidejte ho do sklenice vody. Jedná se o jeden z nejjednodušších způsobů pravidelné konzumace kolagenu, jelikož má příjemnou chuť. Pro dosažení nejlepších výsledků je důležité, abyste jej užívali pravidelně.
 2. Vmíchejte ho do džusu. Golden Tree Premium Collagen Complex se rychle rozpouští ve studených i horkých tekutinách. To znamená, že jej můžete přidat také do nápojů, jako je přírodní citronáda, čímž ještě zvýšíte příjem vitamínu C, který se podílí na tvorbě kolagenu.
 3. Vmíchejte ho do svého smoothie. Milujete ranní smoothie nebo proteinové nápoje? Výborně! Přidejte jednu odměrku Golden Tree Premium Collagen Complexu a máte recept na skvělé ráno.

8 důvodů, proč byste měli začít užívat Golden TREE Premium Collagen Complex

 1. KOLAGEN JE NEJČASTĚJŠÍ BÍLKOVINA V TĚLE
 2. V UNIVERZÁLNÍ FORMĚ
 3. VYNIKAJÍCÍ CHUŤ
 4. SNADNO ROZPUSTNÝ (V HORKÝCH NEBO STUDENÝCH TEKUTINÁCH)
 5. KOLAGEN TYPU I, III, V a X
 6. BEZ GMO
 7. ŽÁDNÉ TĚŽKÉ KOVY
 8. HYDROLYZOVÁN PRO EFEKTIVNÍ VSTŘEBATELNOST

Názory zákazníků

Je to první kolagen (z těch, které jsem zkoušela dříve), který se ve vodě okamžitě rozpustí. Je také „pitný“ sám o sobě. Efekt bude nejspíš patrný asi tak za měsíc. Brzy si tedy určitě objednám novou zásilku :)

Andrea P.

Nikdy jsem kolagen nepoužívala, ale protože důvěřuji Fantastické postavě, objednala jsem si ho. Musím říci, že nejen že se celkově cítím lépe, ale zaznamenávám rozdíl, jak v trávení, tak i v rychlejším růstu vlasů a moje pokožka už není tak suchá a hlavně nevypadám tak unavená.

Gabriela P.

Momentálně si všímám lepší struktury a vzhledu vlasů. Vlasy jsou silnější, stejně jako nehty.

Monika B.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: