Papillor: účinný přírodní přípravek na papilomy a bradavice

Papillor: účinný přírodní přípravek na papilomy a bradavice

 • Odstraňuje papilomy i s kořenem
 • Posiluje imunitu
 • Bojuje s lidským papilomavirem
 • Čistí krev a lymfu
 • Chrání proti šíření viru
 • Viditelný výsledek po 3 dnech použití

Papillor – bojuje s papilomy díky jedinečné kombinace přírodních složek. Asi 27 látek se účinně vypořádají s virem a jeho viditelnými projevy. Papillor zvyšuje aktivitu imunitních buněk bazální vrstvy epitelu. Ničí vnější proteinovou vrstvu a neutralizuje viry působením bioaktivních složek, zabraňuje šíření virů.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Výsledky klinických studií

V roce 2016 Výzkumný ústav infektologie a virologie provedl klinické studie přípravku Papillor. Do experimentu bylo zapojeno 300 lidí s lidským papilomavirem a jeho vnějšími projevy. Skupina byla rozdělena do dvou podskupin: první podskupina používala Papillor 3krát denně po dobu jednoho měsíce, druhá používala obdobné přípravky. O měsíc později vědci provedli vyšetření, která ukázala, že pouze 10 % pacientů z druhé podskupiny mělo 5% snížení HPV, u 30 % pacientů bylo pozorováno zvýšení hladin HPV o 2-3 jednotky. U zbývajících 57 % ukazatele byly na stejné úrovni jako před experimentem. K viditelným změnám bradavic a papilomů nedošlo.

87 % pacientů užívajících přípravek Papillor zaznamenalo pokles počtu papilomů po 14 dnech užívání přípravku. Výsledky těchto vyšetření ohromily vědce – úroveň HPV klesla na minimální hodnoty.

Papillor: účinný přírodní přípravek na papilomy a bradavice

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Názor odborníka:

Každý třetí člověk má papilomy. Mnozí z nich po léta nevědí, že na jejich těle jsou časované bomby. Pokud nezačnete léčbu včas, pak v budoucnu vás může čekat rakovina, zvýšení počtu papilomů na těle a další protíže. Neotálejte, léčba již není tak hrozná, jak to bylo před několika lety. Svým pacientům doporučuji Papillor, moderní a spolehlivý přípravek. Navíc ho můžete používat bez nákladného předběžného vyšetření. Pro mnohé je také důležité, že se skládá z přírodních složek. Papillor stimuluje imunitní aktivitu těla, bojuje proti lidskému papilomaviru, čistí krev od toxinů. Doporučuji ho každému, kdo trpí papilomy.

MUDr. Radoslav Vondráček

Proč Papillor je účinnější než obdobné přípravky?

 1. Bojuje s virem zevnitř
 2. Ničí papilomy i s kořeny
 3. Posiluje imunitu
 4. 100% přírodní složení

Způsob použití:

 • Postižené místo umyjte mýdlovou vodou a osušte.
 • Naneste tenkou vrstvu krému, lokálně na bradavici a/nebo papilom.
 • Používejte přípravek 2-3krát denně.

Papillor: účinný přírodní přípravek na papilomy a bradavice

6 ÚČINNÉ SLOŽKY PAPILLOR PRO OSVOBOZENÍ OD PAPILOMŮ A BRADAVIC

 1. Extrakt z měsíčku. Má nejsilnější antibakteriální a antivirový účinek, léčební účinek je dosažen přítomností velkého množství flavonoidů, saponinů, terpenů, organických kyselin a vitaminů. Potlačuje virus lidského papilomu, snižuje podráždění, zarudnutí a svědění. Má regenerační a hydratační vlastnosti.
 2. Mateří kašička. Podporuje normalizaci krevního a lymfatického oběhu v problematické oblasti, zmírňuje zánět a obnovuje poškozenou lipidovou bariéru. Také má antibakteriální účinky.
 3. Hypericum Perforatum Extract. Při lokálním působení na pokožku, vykazuje silné antioxidační vlastnosti díky vysokému obsahu bioflavonoidů. Má protizánětlivý, reparativní, ochranný účinek, pomáhá minimalizovat tvorbu a vznik jizev.
 4. Extrakt z třezalky tečkované. Eliminuje svědění a podráždění pokožky, bojuje s papilomy, dermatitidou a ekzémem. Zrychluje hojení poranění, poškrábání, uklidňuje a zvlhčuje pokožku, snižuje podráždění.
 5. Extrakt z květů heřmánku. Obsahuje účinnou látku azulen, který má protizánětlivý, hojivý a antialergický účinek. Obnovuje poškozené tkáně, odstraňuje podráždění, chrání pokožku před virem.
 6. Extrakt z propolisu. Nejsilnější přírodní antibiotikum, které ničí virus. Propolis obsahuje flavonoidy, které mají protizánětlivý účinek. Má také analgetické vlastnosti, léčí rány a obnovuje postižené virem buňky.

Recenze na Papillor:

Jednoho krásného dne jsem objevila na prstu novou bradavici. Neléčila jsem ji, myslela jsem, že nějak zmizí sama. Ale bradavice rostla a rostla, žila jsem s ní rok a půl. Nenáviděla jsem ji, byla ošklivá, styděla jsem se, schovávala ruce. Pak se objevila další!!! Poté jsem objednala Papillor, používala podle pokynů a včera jsem se probudila zcela bez bradavic! Skákala jsem radostí!!! Po bradavicích zbyly jen dvě malé jizvičky, které skoro není vidět, za chvíli budu mít perfektní ruce.

Pavla Volná

Několikrát jsem si nechávala odstranit bradavice pomocí laseru, ale vyrůstaly znovu. Navíc to bylo docela bolestivé a asi neodstraňovali je kompletně. Na internetu jsem objevil Papillor, přečetl jsem recenze a objednal. Používal podle doporučení v návodu. Za tři dny jsem si všiml, že bradavice nějak “změkly”. Zhruba do dvou týdnů bradavice úplně zmizely, bylo to rychle a bezbolestné a už je to rok, co mám od nich pokoj!

Ladislav Vaculík

Papillor mě zachránil již dvakrát! A pokaždé docela účinně. Poprvé jsem bojovala s papilomem. Objednala, aplikovala dle návodu a po třech dnech jsem zapomněla, že takový problém vůbec mám. Žádný papilom, žádná jizva. Pak jsem měla plantární bradavice. Papillor pomohl po několika použitích. Za 2 týdny jsem zapomněla i na toto své onemocnění.

Edita Šedá

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Comments: 0
 1. Anna Neumanová

  Jsem s tímto krémem velmi spokojená. Používám ho asi 2 měsíce. Jakmile se mi někde objevuje papilom (vždy je nahmatám prstem), hned nanáším Papillor. Někdy mi stačí pár dní, a je pryč. Někdy to zabírá víc. Každopádně vždy zmizí.

 2. Jitka Janoušková

  Díky, Papillor zabral rychle! Objednala jsem si přes oficiální stránky! Balík už mám. Malé papilomy byly pryč za 2 týdny. Ty větší zatím mám, ale je vidět, že se zmenšují. Doufám, že zmizí nadobro. Podělte se, máte už někdo zkušenost s odstraněním velkého papilomu pomocí Papilloru? Je velký asi jako fazol, na zádech.

 3. Jan

  Tento přípravek je fakt jedinečný. Pár týdnu stačilo k tomu, abych se zbavil té hrůzy na krku. Smekám. Jednoduché, rychlé a účinné. Namazat a je to. Pak koukneš do zrcadla, a zjistíš, že máš čistou pokožku. Takoví vědci by měli dostávat vyznamenání.

 4. Lenka Šromová

  Naprosto skvělý přípravek! Nemám slov! Objednala jsem si krém Papillor před měsícem. Celá záda jsem měla pokryta papilomy. Teď beze stopy jich zmizelo na polovinu!

 5. Jitka Hlaváčová

  Po použití krém se cítím mnohem lépe, jako bych omládla. Jsem ze severních Čech. Je tu dost znečištěné prostředí a není to zrovna to pravé pro krásu. Cítím se mladší a čilejší. A hlavně koukněte se, jak ty papilomy zmizely, jako bych je nikdy neměla.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: