OPTIMOVE pro klouby: plně obnovuje kostní a chrupavkovou tkáň

OPTIMOVE pro klouby: plně obnovuje kostní a chrupavkovou tkáň

 • Okamžitě zmírňuje bolest
 • Zastavuje zánětlivý proces
 • Zbavuje otoků v kloubech
OBJEDNAT

POTŘEBUJETE OPTIMOVE, POKUD TRPÍTE:

 1. Bolestí ve spodní části zad, páteři, v krční páteři
 2. Nepohodlím při chůzi, ztuhlostí při pohybu
 3. Slabostí a opakovanou zvýšenou teplotou
 4. Skřípáním, lámavostí, bolestí v kloubech

OPTIMOVE – JE JEDINÝ CHONDROPROTEKTOR SVÉHO DRUHUPÁTÉ GENERACE!

Díky vysoké biologické dostupnosti (schopností preparátu ke absorbování) je schopen nejen zpomalovat degenerativní procesy v kloubu, ale i AKTIVNĚ HO obnovovat. OPTIMOVE také napomáhá regeneraci nejen kloubu, ale i chrupavkové tkáně.

Optimove – chondroprotektor páté generace do sebe vstřebal všechny NEJLEPŠÍ VLASTNOSTI chondroprotektorů předchozích generací a účinkuje, v průměru, 5X RYCHLEJI ve srovnání s předchozími generacemi

OBJEDNAT

OPTIMOVE pro klouby: plně obnovuje kostní a chrupavkovou tkáň

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ OPTIMOVE

 1. Ďáblův dráp. Snižuje otoky v kloubech a poškozených tkáních. Potlačuje zánětlivé procesy. Zlepšuje pohyblivost kloubů.
 2. Chondrotin. Stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové. Zpevňuje pojivové struktury chrupavky, šlach, vazů. Napomáhá aktivní regeneraci chrupavky.
 3. Glukosamin. Vyživuje klouby a pojivovou tkáň, předchází jejich poškození a plně fixuje výsledek léčby.
 4. Metylsulfonylmetan (MSM). Zmírňuje zánět. Zlepšuje pružnost a obnovuje tvorbu kolagenu. Regeneruje chrupavkovou a kostní tkáň.
 5. Výtažek z pryskyřice kadidlovníku pravého. Přirozený přírodní protizánětlivý prostředek, který i zmírňuje bolest. Pomáhá u zpomalení degenerace chrupavkové tkáně kloubů. Poskytuje kloubům ochranný účinek.
 6. Bromelain. Napomáhá zlepšení mikrocirkulace v kloubních tkáních. Odstraňuje syndrom bolesti. Aktivuje regeneraci kloubní tkáně.

VÝSLEDKY KLINICKÉHO TESTOVÁNÍ OPTIMOVE

V roce 2018 byla v Evropském institutu ortopedie provedena testování za účasti 1700 dobrovolníků s různým stupněm zanedbaného onemocnění kloubů. V souladu s podmínkami, testovaní během tří týdnů denně užívali OPTIMOVE. Poté následoval třítýdenní odpočinek a v případě potřeby opakování terapie. Po skončení experimentu byla na základě získaných údajů vytvořena následující statistika:

 • Bolesti v kloubech zmizeli během 15-60 minut po užití preparátu 96% testovaných
 • Obnovení chrupavkové tkáně při kurzovém užívání 93% testovaných
 • Zbavení se artritidy, artrózy, radikulidity a dalších onemocnění 89% testovaných
 • Bylo zjištěno celkové zlepšení fungování kloubů 97% testovaných
 • Absence vedlejších účinků a závislostí – 100% testovaných

NÁZOR EXPERTA

«Povrch kloubů je pokryt hyalinovou chrupavkou. V kloubní chrupavce chybí cévy, veškeré výživové látky získává formou difúze z okolních tkání a synoviální tekutiny. Biologick aktivní složky OPTIMOVE zvyšují její kvalitu a množství, díky čemuž chrupavka získává více výživových látek. OPTIMOVE také posiluje synoviální membrány a zvyšuje imunitu chrupavkové tkáně, zlepšuje krevní oběh, napomáhá aktivní regeneraci buněk a obnovení všech tkání kloubu. Ani jeden z dříve existujících druhů chondroprotektorů neposkytoval takové výsledky.

Pro obnovení kloubů svým pacientům doporučuji OPTIMOVE. Jeho užívání ukazuje prostě fantastické výsledky léčby. Pokud chcete mít zdravé, pohyblivé a silné klouby, a to i ve stáří, doporučuji vyzkoušet tento jedinečný prostředek i vám.»

Zdeněk Kozák, lékař revmatolog nejvyšší kategorie, profesor

5 VÝHOD OPTIMOVE

 1. Nemá vedlejší účinky
 2. Vyhovuje nejpřísnějším mezinárodním standardům
 3. Uzdravující účinek trvá dlouhou dobu
 4. Je zaměřen na příčinu nemoci, odstraňuje záněty
 5. Zbavuje ostré i tupé bolesti

OPTIMOVE pro klouby: plně obnovuje kostní a chrupavkovou tkáň

JAK UŽÍVAT?

 • 2 kapsle denně, zapíjet vodou
 • Užívat denně během celého kurzu
 • Kurz je možné opakovat v případě zhoršené formy nemoci

OHLASY KUPUJÍCÍCH

Každé ráno pro mě bylo hrozné. Z postele jsem vstával 15 minut, protože jsem nemohl nohama bez bolesti hýbat. Došlo to tak daleko, že jsem si k posteli postavil stoličku a na ní odkládal masti a léky proti bolesti pro případ, že bych nemohl vstát vůbec. Bratr se s někým poradil a přinesl mi OPTIMOVE. Začal jsem užívat kapsle.. Za týden jsem pochopil, že se nebojím probouzet se. Bolest zmizela. Užívám je 3 týdny a už jsem se vrátil k normálnímu životnímu stylu.

Adam Šťastný, 67 let

Diagnózu osteochondrózy mi stanovili ještě ve škole. Od té doby se potýkám s periodickým zhoršením. Silné bolesti, nemožnost nic udělat – to mohou pochopit jen ti, kteří se s tím setkali sami. Zkusil jsem všechny možné i nemožné prostředky. Ale maximálním výsledkem byly jen dočasné úlevy mého stavu. Na radu známého jsem začal užívat OPTIMOVE. A už dva měsíce si na bolesti v kloubech ani nevzpomenu!

Petr Popovič, 44 let

Po těžké infekční artritidě jsem se zeptala ortopéda: «Kdy mohu začít trénovat?» Odpověděl: «jaké tréninky?! Teď se budete muset celý život o své koleno starat! Nebo se chcete stát invalidou?» Už jsem se odepsala do okamžiku, kdy se mi do rukou dostal OPTIMOVE. Už po dvou týdnech jsem byla schopna ujít 6 km bez bolesti v kloubech. A za další týden jsem šla na trénink a po celý den se cítím výborně!

Olga Francová, 56 let

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: