OPHTALAX pro obnovení zraku: zastavuje ztrátu zraku a zmírňuje otoky!

OPHTALAX pro obnovení zraku: zastavuje ztrátu zraku a zmírňuje otoky!

 • Pokud trávíte celé dny u počítače, zmírní únavu a napětí očí
 • Zbaví se otoků kolem očí kvůli nošení kontaktních čoček, napětí očí, alergiím
 • Zvýší ostrost zraku zlepšením fungování očí a očních svalů
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Patentovaný vzorec Ophtalax pomáhá

OPHTALAX pro obnovení zraku: zastavuje ztrátu zraku a zmírňuje otoky!

 1. Při zhoršení zraku a otoku kolem očí:
  Riboflavin (B2) pomáhá odstranit otoky, kruhy pod očima a zastavit ztrátu zraku
 2. Při krátkozrakostí a dalekozrakostí:
  Zinek zlepšuje schopnost oka vidět na různé vzdálenosti
 3. Při práci u počítače:
  Thiamin (B1) a B12 snižují únavu, vytvářejí ochrannou bariéru pro oči a filtrují přes 80% UV záření
 4. Po přenesení očních infekcí:
  Ophtalax zmírňuje následky přenášených infekcí

Patentované složení kapslí Ophtalax poskytuje kompletní výživu zrakových orgánů potřebnými užitečnými látkami

OPHTALAX pro obnovení zraku: zastavuje ztrátu zraku a zmírňuje otoky!

 • Zinek
  Je součástí enzymů, které regulují vidění ve tmě a pomáhají rychle se adaptovat v jasném světle, čímž snižují efekt záblesku.
 • Vitamíny skupiny B
  Pomáhají předcházet nejčastější příčině slepoty u starších lidí, což je věková makulární degenerace. Kombinace vitamínů může snížit hladiny homocysteinu, proteinu v těle, který může být spojen se zánětem a zvýšeným rizikem rozvoje makulární degenerace.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Odborník: “v Ophtalax jsou účinné látky koncentrovány natolik, že stačí 2 kapsle denně”

Bez počítače a přístrojů nemůžeme ve společnosti plnohodnotně existovat, ale kazí nám to zrak. Z jídla nedostáváme všechny potřebné vitamíny a mikroprvky, které chrání naše oči. Dodatečný příjem vitamínů skupiny B a zinku je nezbytný pro každého, a ještě více pro lidi s rizikem vzniku očních onemocnění.

 

Používejte přípravky na vitamínový komplex B1 + B2 + B6 + B12 a další složky doporučené oftalmology. Z certifikovaných a zcela přírodních léků naše asociace doporučuje Ophtalax. Tento přípravek podporuje zdraví celého vizuálního systému.

Pouze s Ophtalaxem je možné odolat vývoji změn sítnice souvisejících s věkem a očních onemocnění po mnoho let dopředu, a to i při stejném namáhání očí.

Stoletov Pavel Viktorovič šéf Asociace oftalmologů

Recenze zákazníků, kterým už pomohl Ophtalax

Marjana, Praha

Zrak se mi zhoršil, stejně jako všem v mém věku kvůli počítači. Hodiny jsem seděla před monitorem v práci, pak doma. Když jsem venku přestala normálně vidět tváře lidí, uvědomila jsem si, že je to špatné. Šla jsem do optiky a zkontrolovala oči. Ukázalo se, že mám zrak minus 2. Nezlobila jsem se a pak jsem začala hledat, jak bych teď mohla očím pomoci. Našla jsem Ophtalax. Již po prvním kúru, zrak se zlepšil o 1. Jsem spokojená.

Roman, Vyzlovka

Problémy se zrakem jsem měl vždycky, ale když jsem se dostal na -5, rozhodl jsem se pro operaci. Po operaci jsem trpěl suchostí, oči rychle byly unavené a zanícené. Dostal jsem nějaké super drahé prostředky, ale ty nepomohly. Pak jsem si sám na internetu našel Ophtalax. Po prvním kurzu se oči přestaly řezat a vysychat a po druhém-konečně prošel zánět.

Boris Andrejevič, Ostrava

Hledal jsem produkt na vidění, který obsahuje vitamíny skupiny B a zinek. Vždyť to jsou nejsilnější přírodní oční léky. Nabídek je mnoho, ale většina z nich jsou dudlíky bez certifikátů a licencí. Důvěru u mě získal pouze Ophtalax. Beru ho už tři týdny a oči se mnohem méně unavují , přesně jak jsem chtěl.

Kristýna, Kraliki

Problém s očima jsem se snažil vyřešit populárním prostředkem-Vizinem. Teprve po opakovaném otoku sliznice oka jsem se dozvěděl, že oční lékaři tyto kapky nedoporučují a je povoleno je používat nejdéle 2 dny. Známá mi doporučila Ophtalax, díky němu odstranila otok a mohla jsem bezpečně udělat zkoušku na řidičák.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: