Odry Cream vrásky: vaše druhé mládí!

Odry Cream vrásky: vaše druhé mládí!

  • Odraz v zrcadle vyvolává smutek a stud;
  • Muži nevěnují pozornost jako dříve;
  • Dlouholetí přátelé vypadají s lítostí;
  • Děti se stydí, že se s vámi objeví na veřejnosti;
  • Kolegové si myslí, že jste šedámyši
OBJEDNAT

Změnit se díky Odry

Odry Cream vrásky: vaše druhé mládí!

Odry Cream pomáhá bojovat se změnami pleti související s věkem – zlepšuje pleť, obnovuje tón a urychluje přirozenou produkci elastinu a kolagenu. Malé vrásky zmizí a velké se stanou méně výraznými.

Naše tajemství – fyto-kmenové buňky

Fyto-kmenové buňky jsou pákou, která spouští přirozené procesy omlazení. Jakmile jsou v kůži, urychlují dělení buněk a prodlužují jejich životní cyklus. Díky tomu je pokožka obnovena a obnovena – dochází k velmi omlazujícími účinku.

OBJEDNAT

Odborníků

Jirina Dvorakova
Kosmetolog se 17 lety zkušeností

Při své práci se řídím jedním pravidlem – neinformuji o kosmetických injekcích, pokud lze problém vyřešit pomocí péče. Kromě masek a peelingů chci zvýraznit Odry Cream proti stárnutí s rostlinnými kmenovými buňkami. První výsledky jsou viditelné do jednoho měsíce – vrásky se vyhladí a pokožka se doslova leskne.

Jana Drahova
Dermatolog s 25 lety zkušeností

Po 25 letech se objevují mimické vrásky a obličej je šedivý. Tento proces lze zpomalit – například pomocí rostlinných kmenových buněk. Doporučuji Odry Cream jak mladým dívkám, které se potýkají s prvními změnami souvisejícími s věkem, tak zralým ženám, které se již chystají jít pod chirurgický nůž. Ale čím dříve začnete, tím lepší bude výsledek.

Klara Raflova
Beauty bloger, 1,7 milionu předplatitelů

Jako kosmetická blogerka jsem povinna vypadat mladě a svěže, ale 37 let není 20. Zatímco moji kolegové, jeden po druhém, napínají tváře a vstřikují Botox, vedu zdravý životní styl a aktivně se starat o můj obličej … Před šesti měsíci jsem objevil Odry Cream – krém s rostlinnými kmenovými buňkami. Po vráskách kolem očí nebylo ani stopy a tón pleti se stal tak rovnoměrným a příjemným, že jsem zapomněl na existenci základu. Každý, kdo se zeptal na nadaci, si raději objednejte Odry Cream.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: