Nicotine Free od kouření: zbavte se škodlivého zvyku snadno!

Nicotine Free od kouření: zbavte se škodlivého zvyku snadno!

 • bez touhy po nikotinu
 • bez podrážděnosti
 • bez přibývání na váze
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Nicotine Free

Nicotine Free jsou kapsle, které vás zbaví touhy po nikotinu a odstraní všechny nepříjemné problémy spojené s odvykáním kouření: větší chuť k jídlu, podrážděnost a bolesti hlavy.

 

S Nicotine Free si ani nevšimnete, když se kouření stane jen vzdálenou vzpomínkou. Sami budete překvapení, že jste byli tak dlouho doprovázení zápachem cigaret, mrznutím v zimě na balkoně a neustálými komentáři blízkých, abyste u nich nekouřili!

Pokud jste se již pokusili přestat kouřit, víte, jak je to těžké

Nicotine Free od kouření: zbavte se škodlivého zvyku snadno!

Proto se specialisté pracující nad Nicotine Free rozhodli vytvořit přípravek, který by kombinoval účinek potlačující nutkání kouřit s odstraněním všech nežádoucích příznaků odvykání cigaret. V důsledku toho je odvykání kouření mnohem jednodušší než kdy předtím.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Přestaňte kouřit a zlepšete svůj život!

Víme, že jste to slyšeli více než jednou. Všechny tyto argumenty, včetně toho korunního: „Pokud byste měli odložit peníze utracené za cigarety, pak …!“ Víme, že to všechno dokonale znáte. Že si uvědomujete, že je kouření zaručeným zdravotním problémem: únavný kašel, ranní únava, dušnost a slabá kondice, a ještě horší nemoci.

Víme, že si uvědomujete, že kouření ovlivňuje váš vzhled a způsobuje, že vypadáte (a voníte) nepříjemně: žlutá kůže, žluté zuby, vůně popelníku.

Víme, že umíte počítat. Proto víte, kolik měsíčně utratíte za cigarety a jaké sny byste za to mohli splnit. Pokud však nemáte představu … Tady je malá nápověda.

Účinnost díky přírodním složkám

Nicotine Free od kouření: zbavte se škodlivého zvyku snadno!

 1. Čekanka
  Mezi její mnohé vlastnosti patří i to, že se používá na podporu těla při odvykání kouření. Obsahuje mimo jiné vitamíny a minerály, jako je mangan, fosfor, kyselina listová, vitamín B1, B2. Tyto mají vlastnosti potlačující touhu po cigaretách.
 2. Kozlík lékařský
  Má uklidňující účinek. Pomůže vám překonat nervy a podrážděnost. Díky tomu se vzdání kouření zbaví nervozity a stresové situace nebudou spojeny s touhou kouřit.
 3. Malokvětý mullein
  Díky tomu se vaše tělo rychle zbaví toxinů nahromaděných v průběhu let kouření. Mullein chrání sliznici a zklidňuje dýchací cesty. Díky jejímu působení odstraníte sekreci z plic, budete rychleji zbaveni kuřáckého kašle a posílí váš dýchací systém.
 4. Glukomannan
  Nikotin stimuluje střevní peristaltiku, takže po ukončení kouření se může objevit zácpa a další žaludeční problémy. Glukomannan jim zabraňuje a reguluje práci střev. Kromě toho tato vláknina bobtná v žaludku pod vlivem vody a dává vám pocit plnosti. Díky tomu jíte normálně bez přibývání na vaze!
 5. Chrom
  Stabilizuje hladinu cukru v krvi. Tímto způsobem necítíte potřebu sáhnout po sladkém.
 6. Zelený čaj
  Má čistící účinek, vylučuje toxiny z celého těla. Se zeleným čajem vaše tělo rychleji přijde do optimálního stavu, a vaše zdraví a vzhled se zlepší.

Každý den přestávají kouřit tisíce lidí. Proč byste neměli to být i vy?

Milan, 30 let

„Měl jsem už dost kouření. Zlobil jsem se, že musím utrácet peníze, přerušovat práci a jít ven na cigaretu. Co mě ale nejvíce dráždilo, bylo to, že jsem cítil, že nedělám svá vlastní rozhodnutí. Že jsem v sevření závislosti, která převzala můj život. A proto jsem se rozhodl od toho osvobodit. První dva pokusy s prostředky známé z televize byly neúspěšné. Nemohl jsem to odolat a velmi rychle jsem se vrátil ke kouření. S Nicotine Free bylo jinak. Od samého začátku jsem cítil menší touhu po kouření a každým dalším dnem tato touha klesala. Každý den jsem kouřil méně a méně cigaret. A nakonec se to stalo. Přišel den, když jsem nezapálil ani jednu cigaretu. A přesně dnes je 93. den od této chvíle, během této doby jsem nekouřil ani jednou, a teď se cítím dokonale fyzicky a jsem na sebe hrdý, že jsem získal zpět kontrolu nad svým životem.”

Anna, 43 let

„Doporučuji Nicotine Free každému, kdo chce skončit s kouřením. Udělala jsem to hned po 18 letech kouření! Pokud jde o samotný přípravek, nemám žádné poznámky. Kapsle jsou snadno polykatelné. Každý den můj hlad byl čím dál menší a kouřila jsem stále méně, dokud jsem úplně neskončila. Nejedla jsem více ani jsem necítila touhu po nikotinu, o které v takových případech obvykle slyšíme. Všechno šlo nečekaně dobře a hladce. Jednoho dne jsem kouřila a o pár dní později to vypadalo, že cigarety nikdy nebyly součástí mého života. Takový rozdíl.”

Martin, 37 let

„Mnoho mých kamarádů se pokusilo přestat kouřit. Hádejte, kolik jich bylo úspěšných? 0. Všichni dále kouří. Tak proč já jsem uspěl? Myslím, že rozdíl je přesně v Nicotine Free. Bez těchto kapslí pravděpodobně bych stále kouřil. A tak jsem volný už půl roku. Na večírcích mi nevadí, když přátelé kouří. Kouř mě začal dráždit. Když jsem na druhé straně, promýšlím, proč jsem kouřil tak dlouho a proč jsem se nerozhodl vypořádat se s tím dříve.”

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: