Move&Flex pro klouby: krém lečí artritidu, artrózu a navrací pohyblivost kloubů

Move&Flex pro klouby: krém lečí artritidu, artrózu a navrací pohyblivost kloubů

 • Odstraňuje bolest během 30 minut po aplikaci
 • Eliminuje otoky a záněty v kloubech
 • Pomáhá obnovit pohyblivost kloubů
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

MOVE&FLEX VYŘEŠÍ VĚTŠINU PROBLÉMŮ S KLOUBY!

Krém MOVE&FLEX se doporučuje používat:

 • PŘI ZÁNĚTECH A INFEKCÍCH KLOUBŮ pro odstranění bolesti a obnovení funkci kloubů
 • PŘI VĚKOVÝCH ZMĚNÁCH pro odstranění důsledků opotřebení kloubu a degenerativních změn
 • PŘI ÚRAZECH KLOUBŮ pro rehabilitaci po mechanickém poškození kloubu nebo natažení vazů
 • PŘI NESPRÁVNÉ VÝŽIVĚ A OBEZITĚ pro odstranění následků opotřebení, dystrofii a deformaci kloubů a chrupavky
 • PŘI ZVÝŠENÉ ZÁTĚŽI KLOUBŮ během jakéhokoliv opakovaného zatížení nebo u lidí s nadváhou
 • PŘI SEDAVÉM ŽIVOTNÍM STYLU pro prevenci a nápravu změn v kloubní chrupavce

Move&Flex pro klouby: krém lečí artritidu, artrózu a navrací pohyblivost kloubů

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

FAKTA POTVRZUJÍCÍ ÚČINNOST KRÉMU MOVE&FLEX

U 92 % PACIENTŮ SE ZLEPŠUJE STAV KLOUBŮ. Studie ukázala, že mezi 1200 lidmi, kteří trpí problémy s klouby, došlo k zlepšení u 92 % pacientů.

 

DVĚ NEJÚČINNĚJŠÍ SLOŽKY zajišťují bezkonkurenční účinek a zcela přírodní složení krému Move&Flex.

 

HOJENÍ A REGENERACE JE O 40 % RYCHLEJŠÍ Podle studií patentované složení Move & Flex urychluje regeneraci kloubů a tkání chrupavky o 40 %.

JAK POUŽÍVAT KRÉM MOVE&FLEX?

 1. Malé množství krému naneste postiženou oblast
 2. Masážními pohyby vetřete krém až do úplného vstřebání
 3. Opakujte postup dvakrát denně po dobu trvání kúry

ODBORNÍK NA REVMATOLOGII POTVRZUJE VYSOKOU ÚČINNOST KRÉMU MOVE&FLEX

Toto onemocnění nelze ignorovat! Již mnoho let doporučuji svým pacientům, aby bojovali s kloubními problémy pomocí pečlivého zacházení a prevence. A včasná léčba přípravkem «Move&Flex» zamezí deformaci a opotřebení kloubů, což vás ochrání před postižením.

«Move&Flex» je nový osvědčený přípravek, který snižuje zánět, obnovuje klouby a zabraňuje vzniku onemocnění a komplikací.

Krém Move&Flex je zcela přírodní a bezpečný!

Dr. Milan Blažek, revmatolog, profesor. Délka praxe 36 let.

Move&Flex pro klouby: krém lečí artritidu, artrózu a navrací pohyblivost kloubů

SLOŽENÍ KRÉMU MOVE&FLEX

Krém se skládá z přírodních bioaktivních látek:

 • BIOAKTIVNÍ VÝTAŽKY výtažek z propolisu a včelího vosku přispívá k aktivní regeneraci tkání, zmírňuje otoky, záněty a bolest. Mají silný venotonický účinek a aktivují metabolické procesy.
 • PŘÍRODNÍ OLEJE. Eukalyptu kulatoplodého a sibiřské jedle odstraňují zánět a bolesti, posilují lokální imunitu.
 • DALŠÍ SLOŽKY vyživují klouby a pojivové tkáně a zabraňují jejich opotřebení.

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ JIŽ VYZKOUŠELI MOVE&FLEX

Problémy s klouby mám odedávna! Hlavně proto, že pravidelně přibírám na váze a klouby těžko zvládají zatížení. Snažím se vést aktivní životní styl, ale to nestačí. Dříve jsem měla šuplík plný prášků, mastí, krémů, ale nic nezabíralo. Koupila jsem Move&Flex, poté co jsem zahledla reklamu na internetu. Byla jsem velmi překvapená, když jsem zjistila, že pomáhá lépe než ostatních léky, které jsem používala po mnoho let. Nyní používám pouze tento krém!

Petra, 56 let

Měl jsem zánět kloubu na noze. Nikdy předtím se to nestalo. Chodidlo se zarudlo, mít na noze jakoukoliv obuv bylo bolestivé. Používal jsem velmi drahou mast, kterou mi doporučil lékárník a za 5 dní žádný účinek. Sotva jsem chodil!

Postěžoval jsem si v práci a kolegyně mi donesla Move&Flex. Ihned jsem šel do šatny a použil krém. Už večer jsem se vracel domu docela svižně. Za dva dny po zánětu nezůstalo ani stopy. Objednal jsem si Move&Flex, abych ho měl vždy po ruce.

Václav, 52 let

Je mi 34 a půlku života trpím bolesti v kolenou, mám chronickou polyartritidu. Vyzkoušela jsem spoustu léků. Nejlépe zabírala mast, která silně pálila kůži, ale bolest v kloubech aspoň na chvíli zmizela. Před měsícem mi manžel donesl krém Move&Flex. Říkal, že ho koupil kvůli krásné nádobce. Poděkovala jsem manželovi a pomyslela jsem si, že pár krát ho použiju a pak nechám stát na poličce. Večer jsem namazala krém na kolena a šla spát. Ráno jsem se probudila naprosto bez bolesti! Po 10 dnech jsem si uvědomila, že předpovědi lékařů o mé pravděpodobné invaliditě se již nenaplní!

Iveta, 34 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Comments: 0
 1. Victor Zheleznov

  ” Jsem jedním z těch kterým se již podařilo vyzkoušet Move & Flex. Je opravdu nejlepší. Jsem řemeslník s artritidou – tato nemoc mě trápí 7 let. Už jsem byl připraven brát prášky a píchat si injekce celý svůj život, ale nakonec po měsíční kůře Move & Flexu bolesti zmizely. Jsou zcela pryč. Doporučuji všem – pomůže!”

 2. Michal Nový

  “Michal Nový Je mi 63 let. Kolena mě bolí od 53 let. V poslední době se bolest stala zcela nesnesitelnou. O tomto programu mi řekl můj známý lékař (přítel z dětství) ještě před 3 měsíci a doporučil mi to. Už to více nepotřebuji. Byla to trefa do černého!Teď můžu skákat jako zajíc …”

 3. Karel Rudka

  ” Výrobek je opravdu dobrý. Minulé léto jsem prošel terapií (můj syn mě ji přinesl z Německa). Více nemám dnu! Doposud nemám ani žádné příznaky. Jsem mile překvapený. Cítím se znovu na 25. Tento výrobek doporučuji všem. Zvláště pokud dostanete bonus – ušetříte více peněz! “

 4. Adam Wagner

  “Můj soused kterému je 72 let si stále stěžoval na bolesti v bederní páteři. Ale poslední měsíc je velice aktivní a veselý. Řekl mi že používal Move & Flex a že omládl o 20let. “

 5. Pavel Kaňka

  “Dozvěděl jsem se o Move & Flexu na jednom z fór pro trpící kloubními nemocemi. Tam se mnozí pochlubili svými výsledky. Rozhodl jsem se to také vyzkoušet. Používám ho pouze 3 dny a již mám viditelné zlepšení. Bolest úplně zmizela, praskání v kloubech je minimální, malý otok stále přetrvává, ale už je mnohem menší než byl. Jsem na začátku měsíční kůry ale obecně řečeno začáteční výsledky mě těší a zbytek napíšu za měsíc. Všem doporučuji. “

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: