Micinorm: jednoduchý způsob porazit plíseň, svědění a praskliny!

Micinorm: jednoduchý způsob porazit plíseň, svědění a praskliny!

 • Léčí kvasinky na chodidlech a nehtů
 • Odstraňuje svědění a loupání kůže
 • Odstraňuje pocení a zápach
 • Hojí praskliny na patách
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak funguje mast Micinorm?

Při pravidelném použití, Micinorm odstraňuje řadu problém s kůží nohou. Obsahující ve složení látky pomůžou z prvního použití a navždy ODSTRANÍ:

 • Plíseň
 • Nepříjemný zápach
 • Pocení
 • Praskliny
 • Ztvrdlou kůži
 • Svědění a diskomfort při chůzi

Chelidoniumu a třezalky – zastavuje rozvíjení kvasnic a plísně. Odstraňuje svědění. Má ničivý účinek na plísně.

Chelidonium – “vypíná” potní žlázy. Dezinfikuje, vysušuje, dodává příjemnou vůni na delší dobu.

Propolis – má silné protibakteriální účinky.

Olej Čajovníku – proniká hluboko do podkožní vrstvy, zahojuje problémové oblasti, dodává chládek a odstraňuje nepříjemné zápachy po náročnému pracovnímu dni.

Micinorm: jednoduchý způsob porazit plíseň, svědění a praskliny!

Mast navždy zbavuje plísně a diskomfortních pocitů v nohou, které pronásledují každého, kdo se alespoň jednou setkal s plísni.

Mast se rychle vstřebává, nemá výraznou vůni a rovnoměrně se rozmísťuje po celém povrchu chodidla. Nezanechává skvrny a není potřeba proplachovat vodou. Stačí nanest mast na oba chodidla (vnitřní a vnější část), masírovacími pohyby vetřít mast a počkat 1-2 minuty až se vstřebá do kůže nohou.

CO SE STANE S VAŠIMI CHODIDLY PO 30 DENNÍM POUŽÍVÁNÍ MASTI Micinorm

 • Navždy se zbavíte plísně na nohou a chodidlech
 • Zbavíte se pocitu diskomfortu a svědění na nohou
 • Vaše nohy přestanou nepříjemně smrdět
 • Budete cítit měkkost a pohodlí při chůzi
 • Vaše nohy se přestanou silně potit
 • Kůže nohou se obnoví a bude hebčí a hladší
 • Nehty se promění v dokonalý stav
 • Budete mít krásné nohy, které se nebudete stydět ukázat na pláži nebo v bazénu

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT MAST Micinorm

Umyjte nohy, utřete do sucha. Naneste tenkou vrstvu mastičky na celé chodidlo, zevnitř a zevnějšku. Vetřete mast do kůže nohou, počkejte až se vstřebá (1-2 minuty). Zopakujte procedúru každý večer před spaním, během 30-35 dní. A již po skončení kurzu použití uvidíte, jak se mění vaše kůže a nohy se stavají ZDRAVÝMI!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Proč mast Micinorm je účinnější než jiné masti proti plísně?

Protiplísňové přípravky se dělí na 2 kategorii: buď nepomáhají, nebo pomáhají jen dokud je využíváte. Pokud jste se setkali s plísni, tak asi rozumíte o co jde, a stále používáte nefunkční a neúčinné krémy a masti.

Micinorm úplně mění názor ohledně protiplísňových příprvků. Velké laboratorní testy ukázaly, že tahle mast dost účinně odstraňuje plíseň na nohou a nehtech. Po prvním kurzu použití, plíseň zmizí navždy. Tenhle efekt se dosahuje jen díky upraveným složkám.

Micinorm: jednoduchý způsob porazit plíseň, svědění a praskliny!

Názor expertu – dermatologu

Po pořadným testováním masti Micinorm mohu s jistotou říct, že je to hodně účinný přípravek. Hlavní v této masti je – komplexní péče o kůži. Pokud máte jen jeden nebo několik příznaků,měli byste už teď použít mast Micinorm, aby předejít nebezpečným následkům plísňové infekce. Pamatujte si, že plíseň chodidel se obejvuje náhle a rozvíjí se hodně rychle! Dnes máte diskomfort a lehké krátkodobé svědění a zítra už můžete brát antibiotika a léčit se v klinice. NEODDALUJTE LÉČENÍ! Odstraňujte problém při prvních symptomech. A pamatujte si! Plíseň – je nejvíc nakažlivá infekce. Stačí se dotknout ložiska infekci a už máte riziko se nakazit, a to znamená i nakazit vaši rodinu!

— Alexandr Bílý
kandidát lékařských věd, 1.LF UK. Doktor- dermatolog, kosmetolog, mykolog.

Recenze

Vždycka jsem myslel, že plíseň se mě nikdy nedotkne. Ale když jsem mi po bazénu začly se česat nohy, myslela jsem, že jsem se nakazil… Předtím, než jsem začal používat Micinorm, jsem vyzkoušel hodně přípravku, které na krátkou dobu mě zbavily česání a prasklin. Ale pomáhalo to na několik dní. Nakonec, kdy se moje paty praskly a začly krvacet jsem šel k doktorovi. A předepsali mi Micinorm. Teď se nebojím zouvat na pláži! Děkuji!

Marie, Brno

Kdy se moje paty praskly,jsem si vzpomněla, že moje babičky a dědečkové mají stejné. Ale jim už je skoro 70 let, a mně je jen 28! Bylo to hrozný. Pak jsem pochopila, že je to plíseň, hlavně v ten okamžik, kdy praskliny se začaly česat. Vzpomněla jsem si, že jsem chodila měsíc do bazénu bez žabek, a pochopila jsem odkud mám plíseň. Nakonec jsem zjistila u známé, že ji pomohl Micinorm, vyzkoušela jsem si to a je to! Zase paty jsou jako u malého dítěte!!!

Anička, Liberec

Dlouho jsem se snažila zbavit se plísně octem, dokud jsem nespálila kůži. Bylo to hrozný a nepříjemné. A plíseň je můj stálý problém, protože se mi moc potějí nohy. U mamky jsem zjistila o Micinorm, pomohl ji se zbavit svědění po prvním použitím. Mama řekla, že pokud budu mazat 3 měsíce tak i zmizí plíseň. TAK SE TO I STALO! Děkuji mámě a výrobci Micinorm!

Kateřina, Plzeň

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: