Mezoderma náprava pro omlazení: udělejte si mladší 20 let!

Mezoderma náprava pro omlazení: udělejte si mladší 20 let!

 • Vyrovnává vrásky a jemné linky
 • Omlazuje buňky kůže
 • Zastavuje ztrátu vlhkosti kůže
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Zkuste to po dobu 30 dnů a uvidíte výsledky

 • VYFOŤTE SE Před prvním použitím
 • MEZODERMA YOUTH ACTIVATOR si vyfoťte obličej a krk!
 • 30 DNÍ Používejte MEZODERMU po dobu 1 měsíce a udělejte další fotky!
 • SDÍLEJTE VÝSLEDKY Umístěte fotografie vedle sebe! Podívejte se na rozdíl, neuvěříte mu!

Сo se vlastně stane?

 1. Výsledek je neuvěřitelný: působí jako výplň vrásek a efekt je viditelný jako po faceliftu nebo botoxu a ještě lepší;
 2. Nejnovější technologie v péči o stárnoucí kůži opravdu funguje: má podobný účinek jako matrikin, který stimuluje syntézu 6 hlavních složek matrice kůže a dermo-epidermální spojení (kolagen I, III, IV, fibronektin, kyseliny hyaluronové a lamininu 5);
 3. Zastaví ztrátu vlhkosti z kůže a zabrání další dehydrataci a stárnutí.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Každý si všimne rozdílu!

Mezoderma náprava pro omlazení: udělejte si mladší 20 let!

Výhodou je, že se vaše obnovená mladistvější pleť po umytí obličeje vodou nesmyje. Pravda spočívá ve více než stovce studií, které prokázaly skvělé účinky, a také v milionech doporučení spokojených žen z celého světa. Většina výzkumů klíčových složek byla provedena podle univerzity v Readingu, která si patentovala technologii naposledy nalezeného peptidu v péči proti stárnutí – MATRIXYL Synthe’6 TM. Spolu s osvědčenými multifunkčními kmenovými buňkami jablka Mule Domestica, které jsou zodpovědné za omlazení a prodloužení životního cyklu buněk kůže, je účinek MEZODERMY na vrásky neuvěřitelný!

Genialita tohoto protistárnoucího receptu je v tom, že funguje ‘synergicky.’

MEZODERMA YOUTH aktivátor zahrnuje souběžné působení super silných a protistárnoucích ingrediencí proti vráskám, které dohromady vytváří celkový silný účinek.

MEZODERMA MLÁDEŽ aktivátor obsahuje 6 z nejúčinnějších (a hypoalergenních), a je vědecky prokázané, že i protistárnoucích ingrediencí, které výrazně oživují mladistvost vaší pleti. Případně mohou úplně vymazat vrásky a narovnat kůži. Odstraňte 10 až 15 let z vašeho vzhledu a zmírněte vzhled ‘vyčerpané pleti’ způsobeného dehydratací a změnou barvy. Použitím na obličej, krk a dekolt získáte zářivou pleť.

Složení léku

Mezoderma náprava pro omlazení: udělejte si mladší 20 let!

 1. Kaprylový triglyceridje zvláčňovadlo, které rychle proniká do pokožky a poskytuje ochrannou bariéru proti ztrátě vlhkosti. Funguje jako zahušťovadlo, ale jeho hlavním úkolem je hydratovat a doplňovat pokožku. Není dráždivý.
 2. Výtažek listů zeleného čaje je dobře známy antioxidant obsahující polyfenoly, které jsou známé jako účinné lapače volných radikálů, aby poskytly prodloužený hydratační účinek. Výtažek listů zeleného čaje zlepšuje mikroreliéf pokožky a vyhlazuje ji.
 3. Extrakt Ehinacea angustifolia Nejvíce známý jako přirozený posilovač imunity. Ehinacea je užitečná pro boj s vráskami. Je bohatá na echinacein, což je látka, která pomáhá fibroblastům (buňky, které vytvářejí kolagen) v efektivnější práci.
 4. Extrakt Guarany Známý antioxidant, který bojuje proti škodlivým volným radikálům. Je bohatý na třísloviny a guarana urychluje regeneraci pokožky.
 5. Bambucké máslo mocný hydratační krém, který utěsňuje kůži vrstvou hydratační ochrany a pomáhá zlepšit kožní neduhy, včetně vrásek a ekzémů.

Přečtěte si o názory slavných u lékařů

Dr. Shannon Humphrey je v čele inovací v oblasti kosmetické dermatologie. Její filozofií je vytvořit osobní léčebné plány, které se zaměřují na preference pacientů a na přirozeně vypadající výsledky pomocí předních dermatologických technologií a produktů. Sama říká: ‘Jde o to pacienty poslouchat a opravdu jejich obavám porozumět.’ Je členkou představenstva dalšího vzdělávání ve zdravotnictví v oddělení dermatologie a vědě o kůži na univerzitě v Britské Kolumbii. Dr. Humphrey je pravidelným hlasem ve známých médiích. Je aktivní členkou výboru v americké akademii dermatologie, amerického společenství dermatologické chirurgie, ženského dermatologického společenství a kanadského dermatologického společenství.

Dr. Shannon Humphreyová Dermatologist

Doporučení

Jsem novinářkou v obchodním časopise a to jak vypadám, je pro mě velmi důležité. Každý den se setkávám s politiky a dalšími známými lidmi a moc mi záleží na tom, jak vypadá můj obličej a tělo. Ale objevily se vrásky … co s tím? Nemám moc dobrý pocit z plastických operací obličeje nebo z jakéhokoliv druhu injekcí, takže jsem před 2 měsíci nevěděla, co dělat. Jedna obchodnice, která byla na obálce našeho letního čísla, mi při rozhovoru řekla o jejím tajemství perfektní pleti bez vrásek. A byl to právě Mezoderma Youth Activator. Používám Mezodermu 2 měsíce a mohu ji jen doporučit! Vrásky zmizely a nyní vypadám o 20 let mladší.

Denisa Hladká

Jsem bývalou ředitelkou módních přehlídek. Moje práce byla v minulosti spojena s krásnými ženami. V pětapadesáti jsem si uvědomila, že věk zanechal na mém obličeji stopy. Linky se prohloubily a byly velmi viditelné. Mezodermu jsem začala používat před měsícem. Byla mi doporučena jednou z mých nejlepších kamarádek, která je modelkou. Teď už vidím výsledky. Vrásky jsou menší a pleť vypadá mladší. Podle obličeje ani krku mi věk neuhádnete. Moje pleť teď vypadá na 30. Od té doby, co dodávám svému obličeji, krku a dekoltu Mezodermu, se pleť o dost zpevnila.

Alice Tulová

Mezoderma Youth Activator silně doporučuji. Začala jsem ho používat již před půl rokem a moje pleť zase září. Můj manžel nemohl výsledku uvěřit, jak kdyby měl doma mladší ženu. Mám strach z jakéhokoliv druhu bolestivých injekcí nebo jiných zásahů do pokožky. Ale zdá se, že Mezoderma má pro mě lepší výsledky. Ten účinek za ty peníze opravdu stojí a lehce se používá. Pětadvacátý den mé vrásky začaly mizet a elasticita pleti se výrazně zlepšila. Budu ji i nadále používat, protože jde pro mě o nejlepší protistárnoucí produkt.

Jana Šilhavá

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: