Men’s Defence: profesionální lék na prostatitidu

Men's Defence: profesionální lék na prostatitidu

přírodní preventivní přípravek pro zbavení se adenomu, chronické a akutní prostatitidy

 • zmírňuje zánět a bolest
 • normalizuje močení a erekci
 • zajišťuje dlouhotrvající výsledek bezpečně
 • v každém věku a v jakékoli fázi
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Men`s Defence: Vítězství nad prostatitidou ve třech krocích!

 1. Zmírňuje otok a bolest. Při požití účinné látky začnou jednat prakticky okamžitě a odstraní bolest a zánět na buněčné úrovni, odstraní svalové křeče, odstraňuje krevní sraženiny a hojí sliznice.
 2. Zlepšuje močení. Aktivní složení obnovuje zúžení močové trubice. Normalizované a úplné vyprazdňování močového měchýře bez nočního chození na záchod bez bolesti a nepohodlí.
 3. Vítězí nad prostatitidou. Postižené buňky a orgány močového traktu obnovují své přirozené funkce. Obnovuje se přirozená cirkulace krve v pánvi. Sexuální život se vrací do normálu. Výsledek je dlouhodobě fixován.

Men's Defence: profesionální lék na prostatitidu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Proč odborníci doporučují Men`s Defence jako lék číslo 1 na prostatitidu?

 • Zmírňuje zánět a bolest
 • Snižuje na minimum otok prostaty
 • Ničí patogenní bakteriální flóru
 • Zlepšuje krevní oběh eliminuje stagnaci v pánvi
 • Rychle obnoví stěny cév
 • Čistí a obnovuje žíly v pánvi
 • Odstraňuje krevní sraženiny, ředí krev
 • Uzdravuje sliznici močového systému
 • Obnovuje libido, erekci a “mužskou” sílu
 • Posiluje imunitu a zlepšuje odpor těla vůči stresu

Stanovisko nezávislých odborníků o kapslích Men`s Defence

Men's Defence: profesionální lék na prostatitidu

Naše rada jednomyslně schválila Men`s Defence. Díky tomuto přírodnímu přípravku jsou operace a masáže zbytečné. Men`s Defence je naprosto přírodní, takže okamžitě získal důvěru našeho sdružení. Doporučujeme na chronickou i akutní prostatitidu, adenomy prostaty, poruchy sexuální funkce, neplodnost a změny související s věkem v genitourinárním systému.

Joseph Karnale, Zástupce Evropské urologické asociace

V mužském těle je prostata nesmírně důležitým orgánem. Není divu, že se nazývá druhé srdce muže. Pokud se objeví problémy s prostatou, zdraví mužů ostře selhává. Objevují se obtíže při močení, bolesti, problémy s erekcí až impotence. Je nutné léčit komplexně močový systému člověka  se zaměřením na prostatu. Proto doporučuji svým pacientům Men`s Defence. Tento nástroj navíc doporučuje Mezinárodní urologická rada.

Jan Lenský, Docent, katedra urologie, 13 let zkušeností

Men`s Defence je účinný díky 100% organické složení

 • Extrakt indické opuncie. Zabraňuje slabosti močového měchýře, snižuje velikost prostaty, má protizánětlivý a antiseptický účinek.
 • Extrakt z chřestového stonku. Posiluje libido, zvyšuje libido a sexuální vytrvalost, posiluje stěny kapilár močového systému.
 • Extrakt kořene zázvoru. Rychle a účinně zmírňuje zánět prostaty, snižuje bolest, normalizuje vyprazdňování močového měchýře, dezinfikuje prostatu, odstraňuje z ní patogenní mikroorganismy a jejich metabolické produkty.
 • Citrát zinečnatý. Zlepšuje krevní oběh, zabraňuje rozvoji aterosklerózy. S chronickou prostatitidou – prodlužuje remisi a snižuje pravděpodobnost vrácení onemocnění.
 • Extrakt z listů aloe vera. Ředí krev, obnovuje elasticitu jejích buněk – červených krvinek, obnovuje vaskulární permeabilitu.

Men`s Defence získal důvěru

3 státní ocenění

Men`s Defence získal ocenění Klinické a farmakologické vysoké školy v letech 2016 a 2017 v kategorii „Urologická inovace roku“ a „Terapie chronické prostatitidy“, v roce 2017 vývojáři přípravku získali státní cenu v oblasti medicíny.

 

95 % pozitivní hodnocení

Podle výsledků sociologického průzkumu 16 547 pacientů provedených Mezinárodním urologickým vyšetřením ve kterých pacienti hodnotili účinnost a bezpečnost používaných léčiv na chronickou a akutní prostatitidu.

Men's Defence: profesionální lék na prostatitidu

Jak užívat Men`s Defence

 • 2x denně s jídlem
 • doporučená doba trvání kúry je 30 dní
 • po 2-3 měsících, v případě potřeby opakovat

Skuteční lidé, skutečné výsledky

Diagnóza “prostatitida” mi byla stanovena nedávno. Je mi 45 let, ale chci žít normálně. Užíval jsem dvě kúry pomocí kapslí Men`s Defence – velmi dobrý výsledek. Bolesti a křeče byly pryč za 2 týdny, v noci vstávám jen 1-2 krát (předtím až 5 krát). Cítím se na 8 z 10. Doufám, že se mi obnoví potence, jsou tu už první úspěchy. Obecně se mi život zlepšuje. Lituji jen jedné věci – že jsem o tomto přípravku nevěděl dřív.

Michal, 45 let

Chronická prostatitida se mě chytila během služby v armádě. Posledních šest měsíců byla bolest taková, že na sex s manželkou jsem neměl ani pomyšlení. Je štěstí, že má kamarádku doktorku. Přinesla mi kapsle Men`s Defence. O měsíc později jsem byl zdravý, jako býk. Žádná bolest, chodím na toaletu jako normální člověk. A v posteli je vše v pořádku!

Aleš, 28 let

Je to skvělá věc!!! Rozhodl jsem se to užívat preventivně. A jako bych se vrátil do mládí. Mám spoustu síly, energie, dobrou náladu. Chci žít a pohybovat se. To je to, co znamená zdravá prostata!! Předtím jsem se cítil starý, a to mi je teprve 53 let. Doporučuji každému, kdo to ještě nezkusill! Hlavní věc je, že všechno je přírodní, žádné vedlejší účinky!

Matěj, 53 let

10 let jsem měl chronickou prostatitidu. Už jsem si na to zvykl. A pak jsme se s manželkou rozhodli mít děti. Byli jsme na testech – a jsem prakticky sterilní, sperma je velmi špatné. Ukázalo se, že z prostatitidy může nastat neplodnost. Rozhodl jsem e začít s léčbou rychle a okamžitě. Žádné babské rady, žádná samoléčba. Byl jsem dokonce připraven jít na operaci. Nemusel jsem, za což jsem velmi rád. Na jednom lékařském fóru jsem četl něco o kapslích Men`s Defence. Absolvoval jsem dvě kúry. Teď se považuji za zdravého člověka. Prostatitida zmizela. Testy i moje nálada jsou v pořádku. No a žena je těhotná. Děkuji Men`s Defence!

Honza, 36 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: