Mega Hair: zastavte vypadávání vlasů

Mega Hair: zastavte vypadávání vlasů

 • OBNOVUJE POŠKOZENÉ VLASY
 • SNIŽUJE ZTRÁTU VLASŮ
 • ZESILUJE A ZHUŠŤUJE
 • PODPORUJE RŮST NOVÝCH VLASŮ
OBJEDNAT

Máte starosti s vypadáváním vlasů?

Všimli jste si několika dodatečných vlasů na polštáři nebo plešatých skvrn, které se vytvořili na temeni hlavy? Možná vás to teď ještě netrápí, ale je důležité vědět, že ztráta vlasů u žen nebo dědičné plešatení může postupovat. A pokud proti tomu nezakročíte, budete v budoucnu ztrácet více a více vlasů.

“Jedna z nejznepokojivějších skutečností při opadávání vlasů je ta, že když ztráta vlasů bude viditelná, teprve tehdy ženy začínají věnovat pozornost ztenčujícím vlasům”.

Mudr. Zuzanna Kratochvílová. Odborníčka na vypadávání vlasů

Mega Hair: zastavte vypadávání vlasů

OBJEDNAT

Fakta o Mega Hair

 • 95% CELKOVÉ ZTRÁTY VLASŮ JE DĚDIČNÉ
 • 35% ŽEN SE SNAŽÍ OPADÁVÁNÍ VLASŮ SKRÝT
 • 50% ŽEN JE PŘESVĚDČENO, ŽE EFEKTIVNÍ LÉČBA NEEXISTUJE
 • Mega Hair NAVRÁTIL VLASY 85% ŽEN

během dvouměsíční klinické studie užívání Mega Hair ve srovnání s placebem 2x denně

Věda o Mega Hair

 1. OLEJ JOJOBA. Stimuluje růst vlasů. Péče o vlasy a jejich oživení. Zesiluje růst vlasů.
 2. OLEJ ILANG ILANG. Lék na vypadávání vlasů. Reguluje sekreci mazových žláz. Dodává vlasům dobře upravený vzhled.
 3. PEPŘOVÝ OLEJ. Stimuluje krevní oběh vlasové pokožky. Podporuje vodní rovnováhu pokožky hlavy. Odstraňuje lupiny.
 4. LEMONOVÝ OLEJ. Postupně odstraňuje lupiny. Dodává vlasům lesk. Zabraňuje vypadávání vlasů.

Vše nutné bylo v přírodě od samého počátku. Tajemství Mega Hair jsou jeho aktivní složky z přírodních prvků, bílkovin a stimulantů. Účinné látky pronikají do kořenů a délky vlasů, aby je uzdravily, obnovily folikuly a podporovaly růst nových vlasů.

Mega Hair: zastavte vypadávání vlasů

Co můžete očekávat?

Je důležité si uvědomit, že jste neztratili vlasy za jednu noc – je to proces, který trval déle. Totéž platí o obnově vlasů. Ačkoli Mega Hair začne pracovat okamžitě, může trvat nejméně 2 měsíce, než si všimnete viditelných výsledků při růstu vlasů. Poté je důležité pokračovat v užívání přípravku Mega Hair každý den, abyste zlepšili a udržovali výsledky.

 

Zde je stručný přehled toho, co můžete očekávat během prvních 2 měsíců používání Mega Hair.

 • Během prvních několika týdnů používání může dojít k dočasnému mírnému zvýšení padání vlasů. To je dobré znamení, které poukazuje na to, že je zahájen nový cyklus růstu.
 • Staré vlasy, o které jste přišli, uvolňují místo novým, zdravým vlasům. Obvykle se po 1 měsíci každodenního užívání objeví nové vlasy.
 • První příznaky růstu nových vlásků se často objevují za méně než 1 měsíc. Nově porostlé vlásky mohou být někdy měkké a bezbarvé, jako broskvový mech.
 • Při dlouhodobějším používání se nové vlasy stanou stejné barvy a hustoty jako normální, zdravé vlasy. Nepřestávejte používat Mega Hair, abyste zlepšili a udržovali výsledky.

Skuteční lidé, skutečné výsledky

Ztrácela jsem už veškeré naděje. Všimla jsem si, že jsem každým dnem stále plešatější. Dokud jsem se česala, mé prameny vlasů padaly rychleji, než jejich přirozený nárůst. Byla jsem zničena skutečností, že moje vlasy padaly a nemohla jsem to zastavit. Děkuji ti Mega Hair – změnils můj život!

– Lucie K., 37

Přirozená plešatost nebyla v mé rodině problémem, ale moje vlasy asi tak před rokem začaly padat. Zkoušela jsem různé stylingové výrobky a měnila jsem různé šampóny, ale nic nefungovalo. Nevěděla jsem, co mám dělat, dokud mi kamarádka nedoporučila vyzkoušet Mega Hair. Po té, co jsem jej začala užívat jsem ještě první měsíc viděl kardinální změnu.

– Helena G., 41

Nikdy nejsi příliš mladá na to , abys trpěla vypadáváním vlasů… i u mne to bylo tak. Zkusila jsem vše – od změny diety do využívání každého nového moderního produktu na trhu každý měsíc. Nic mi nepomohlo, dokud mi můj dermatolog nevysvětlil, že problém je v tom, že je třeba zachovat vlasy v anagenní fázy.

Vyzkoušela jsem několik různých prostředků, dokud jsem neodhalila Mega Hair, který obsahuje Procapil. A tehdy se můj život změnil k lepšímu. Plešatost na temeni hlavy mi začala mizet a těšila jsem se stále zdravějším a hustším vlasům, které se objevovali na jejím místě. Pokud i vy máte takové problémy jako já a hledáte opravdové výsledky, tak Mega Hair je vaším řešením.

– Miroslava R, 31

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: