Magneto 500: každou dlouhodobou bolest zmírníte už za 8 minut

Magneto 500: každou dlouhodobou bolest zmírníte už za 8 minut

  • zbavíte se dokonce nejúpornější bolesti – místo trápení se z jejího důvodu,
  • vrátíte se k plné aktivitě – místo se cítit vyloučení ze života,
  • korigujete práci každého orgánu a smyslu.

Díky inovativnímu spojení akupresury a magnetoterapie, biomagnetické vložky Magneto500 účinně odstraňují každou bolest bez žádných vedlejších účinků.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Magneto 500: každou dlouhodobou bolest zmírníte už za 8 minut

JAK SE ZBAVIT BOLESTI VĚDECKÝM ZPŮSOBEM?

Už brzy nebudete schopni uvěřit, že jste ještě nedávno trpěli z důvodu bolesti a trápili jste se svým slabým zdravotním stavem. Zde je, co musíte udělat, abyste porazili bolestivé problémy a vrátili se do života.

Je to banálně jednoduché. Prostě vložíte biomagnetické vložky do bot a… chodíte. Děláte to, co obvykle, a váš organismus začíná fungovat zcela jinak. Magnetické pole okamžitě proniká do bolavých tkání a bolest odstraňuje hned na nanobuněčné úrovni. Magnetické síly s výkonem 970 gaussů stimulují okysličení a buněčnou výživu a podporují očišťování organismu od toxinů. Ve výsledku, přestáváte cítit bolest a zlepšujete si fungování organismu. Nemusíte měnit stravu, polykat tabletky proti bolesti, brát injekce nebo chodit na masáže a zákroky. Protože váš organismus vede i tak boj s bolestí.

Tento efekt proti bolesti není žádný trik ani zázračné působení, je to prostě výsledek vědeckého a neinvazivního přístupu k boji s bolestí.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

BEZ TABLETEK, INJEKCÍ A ZÁKROKŮ

Pokud jste už zkoušeli netrvalé metody, takové jako tabletky, injekce nebo masáže – tato metoda ukončí vaší bolest už za 8 minut a garantuje, že po 30 dnech používání se bolest přestane vracet.

Na druhé straně, pokud je to teprve váš první pokus boje s bolestí, tak díky němu se vyhnete mnoha letům trápení a zdravotních komplikací.

Ušetříte rovněž tisíce korun, které byste zaplatili za neúčinné prostředky proti bolesti.

prof. Chandler Scott

Chodidlo je monitorem zdraví. Medicína na něm našla kolem 7000 bodů, která jsou zakončeními nervů, které vedou z každého orgánu našeho těla – nazývá se je receptory.

PŮSOBENÍ AKUPRESURY
Speciální výčnělky masírují chodidlo během chůze, a tím povzbuzují receptory. Samočinná masáž způsobuje výrazně lepší průtok krve všemi orgány, který má rozhodující význam pro naše zdraví, protože krev přenáší všechny stavební látky organismu: kyslík, hormony, imunitní protilátky, enzymy, a také odstraňuje škodlivé toxiny.

PŮSOBENÍ MAGNETICKÉHO POLE
Magnetické pole okamžitě proniká do bolavé tkáně a nedovoluje elektrickým impulzům bolesti vymanit se z buněk. Signál bolesti mizí v okamžiku. Navíc, magnetické síly s výkonem 750 gaussů způsobují, že červené krvinky pronikají do nejtenčích vlásečnic. Díky tomu se zvyšuje okysličení, buněčná výživa tkáně a vylučování toxinů. Hojení zánětlivých stavů se zrychluje, mizí edémy, otoky a přecitlivělost.

Magneto 500: každou dlouhodobou bolest zmírníte už za 8 minut

ZÁRUKU TROJÍ SATISFAKCE

  1. Záruka originality – v Magneto500 byly poprvé spojeny dvě neobvykle účinné terapie proti bolesti do jedné. Její účinnost v potlačování bolesti a korigování práce organismu potvrzují klinické testy. Takové řešení nenajdete v jiných výrobcích, které jsou dostupné na trhu.
  2. Záruka kvality – s ohledem na pokročilý způsob výroby biomagnetické vložky Magneto500 splňují nejvyšší normy kvality. Síla magnetického pole byla zvolená speciálně tak, aby byla účinná, ale zcela bezpečná pro organismus. Všechno proto, aby výsledky používání vložek 100% splnily vaše očekávání.
  3. Záruka spokojenosti – četné spotřebitelské testy potvrzují vysokou účinnost biomagnetických vložek Magneto500. Na základě těchto výsledků si kúra získala uznání nejlepších fyzioterapeutů a rehabilitačních pracovníků z celé Evropy, kteří ji doporučují svým klientům.

NÁZORY UŽIVATELŮ

Moje dlouhodobé bolesti kloubů byly k nevydržení. Už jsem nebyla schopná dělat nic, co mi způsobovalo největší potěšení: chodit na hory, jezdit na kole, ani zabývat se zahrádkou. Od polykání prášků mi začaly selhávat játra. Už jsem nevěděla, co mám dělat, abych získala zpět obratnost.

Dnes se cítím tak, jako bych získala nový život! Díky biomagnetickým vložkám dělám všechno to, co mi nedovolovala bolest. Dokonce se připravuji ke startování v půlmaratónu. Skvělá úleva!

Marie Zavadská, 38 let

Jsem kadeřnice, proto většinu času v práci trávím ve stoje. Kvůli tomu jsem měla obrovské bolesti chodidel, lýtek a páteře. Od doby, co jsem začala chodit s biomagnetickými vložkami mě přestala bolest trápit, a já jsem znovu získala vášeň pro kadeřnictví!

Agáta Volská, 34 let

Menstruační bolesti mě zcela vylučovaly ze života. „Tyto“ dny jsem dokonce nešla z domu do práce, jenom jsem ležela v posteli stočená do klubíčka. Noční můra.

Naštěstí mi moje máma včas darovala vložky Magneto500. V životě bych si nemyslela, že mi to pomůže. Ale podařilo se! Konečně se cítím nezávislá na bolesti a nemusím se stresovat. Však máma ví vždycky nejlépe.

Dominika Malecká, 23 let

Kdo prožil bolest, kterou způsobuje ischias tak ví, že je to nejhorší bolest, jaká může být. Kolik jsem na to dostala injekcí, a bolest se i přesto vracela jakoby se zdvojenou silou… Vložky Magneto500 se pro mě ukázaly být skutečnou spásou. Zmírnila jsem tu příšernou bolest a cítím se skvěle.

Julie Novotná, 56 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: