Klerisan zlepšit sluch: za 28 dní uslyšíte dokonce šeptání bez strojku

Klerisan zlepšit sluch: za 28 dní uslyšíte dokonce šeptání bez strojku

 • slyšet, co vám říkají jiní – dokonce, pokud mluví tiše a nezřetelně
 • dobře rozumět slova dokonce z dálky a v hluku
 • bez problému slyšet zprávy v rádiu a program v televizi
 • znovu si užívat zpěvu ptáků nebo šumění stromů
 • a díky tomu si znovu užívat život!

Není důležité kolik je vám let a jak dlouho vás trápí problémy se sluchem. Není podstatné, zda je vaše ztráta sluchu lehká nebo závažná. Dokonce pokud vám lékař řekl, že jste odkázáni k úplné hluchotě… Vězte, že za 28 dní se můžete těšit ze 100% sluchové zdatnosti. Bez strojku!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JE 100% BEZPEČNÁ A DĚTINSKY JEDNODUCHÁ NA POUŽÍVÁNÍ

 1. oprostíte se od šumění a pískání, které emituje strojek
 2. zapomenete na stud a nepohodlí, které vnímáte kvůli strojku, který vám trčí z ucha
 3. ochráníte se před infekcemi, které vyvolává zařízení, které se nosí v uchu
 4. budete slyšet všechno a všechny po celou dobu!
 5. ušetříte tisíce korun, místo jejich utrácení za neúčinný strojek a baterie, které vyžadují častou výměnu.

Klerisan zlepšit sluch: za 28 dní uslyšíte dokonce šeptání bez strojku

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

MÁ VÍCE NEŽ 98% ÚČINNOST V REGENERACI SLUCHOVÝCH BUNĚK

 • PŘED. Mrtvé sluchové buňky neschopny ke správnému přijímání zvuku
 • PO. Zregenerované sluchové buňky – 100% sluchová zdatnost

Všichni, kteří se zvykli, že dosud museli ve vaší přítomnosti zvedat hlas, budou překvapeni. Protože i v hluku uslyšíte jejich nejtišší šeptání!

 • 100% DOBRÝ SLUCH
 • OCHRANA PŘED DALŠÍMI POŠKOZENÍMI SLUCHU
 • GARANCE POROZUMĚNÍ ŠEPOTU
 • SNADNOST POUŽÍVÁNÍ
 • SLYŠENÍ SLOV V HLUKU A Z DÁLKY
 • UŠETŘENÍ DESÍTEK TISÍC KORUN

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – v makro-molekulární kúře Klerisan je uzavřená formule na bázi nejsilnějších látek obnovujících sluch. Její účinnost v regeneraci sluchových buněk potvrzují klinické testy. Je to jediná takto inovativní formule. A proto můžete mít jistotu, že obdržíte originální výrobek, dostupný pouze prostřednictvím těchto stránek.
 2. Záruka kvality – díky pokročilému procesu výroby makromolekulární formule Klerisan splňuje nejvyšší standardy kvality. S ohledem na vaše zdraví a pohodu byla koncentrace účinných látek zvolena tak, aby byla kúra zcela bezpečná. To vše proto, aby její účinky na 100 % splnily vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – četné laboratorní a spotřebitelské testy potvrzují nejvyšší účinnost Klerisan. Na základě těchto výsledků si kúra získala uznání odborníků z celého světa, kteří ji doporučují svým pacientům. Tito jsou přesvědčeni, že za 28 dní získáte zpět spolehlivý sluch a začnete slyšet všechno a všechny kolem sebe – dokonce, pokud mluví tiše a nezřetelně.

Názor odborníka

Klerisan zlepšit sluch: za 28 dní uslyšíte dokonce šeptání bez strojku

Přírodní složky dělají zázraky. Vystačí, že věda vypracuje jejich dokonalé složení! To je heslo, které mě inspirovalo k vytvoření této receptury na obnovu sluchu. Kúra obsahuje pouze přírodní, bezpečné a superúčinné látky. Zapracoval jsem je do formy kapslí, aby si je každý mohl snadno brát doma. Stačí si brát 1 kapsli dvakrát denně, abyste si každý den užívali lepší a lepší sluch a vrátili se do života!

prof. Jaromir Kosinský

Zdokumentované efekty kúry hovoří samy za sebe:

1. týden – komfort slyšení zvýšený o 50 %, lepší slyšení z velké vzdálenosti
2. týden – regenerace mrtvých a poškozených sluchových buněk, přesné pochopení rozhovoru
3. týden – 15násobné zlepšení slyšení šepotu a nízkých tónů, redukce šumění v uších
4. týden – ulehčení centrům sluchu v mozku, obnovení sluchové zdatnosti z věku 20-25 let

Recenze

Děti ve školce se smály mým vnukům, „že je jejich babička hluchá“. No, a měly pravdu… Naslouchátko mi překáželo a cítila jsem se s nim špatně. Nevěděla jsem, co mám dělat. Chtěla jsem být veselá a plná života babička, a já jsem se jenom trápila a byla jsem smutná, že neslyším co mi vnuci říkají. Naštěstí jsem se dozvěděla o této kúře. Když je tenhle objev nominovaný na Best Hearing Customer Choice Award, tak jsem neváhala. A správně! Už od prvního použití jsem se cítila lépe. Po cca měsíci se mi sluch vrátil úplně. Cítím se, jakoby mi ubylo 10 let! Děkuji!

Barbora Zvolská, 72 let

Je neuvěřitelné, že taková jednoduchá metoda dělá takové divy. Jednoduše spolknete dvě kapsle denně a po několika dnech se váš sluch vrátí. Úžasné. Už jsem to vyzkoušela já, mé sestry a sestřenice. Doporučuji všem! Toto je opravdový konec naslouchátek.

Jana Nosková, 65 let

Klerisan mi vrátil sluch za necelé 3 týdny. Pocítil jsem, jakoby se mi uši uvolnily. Žena konečně přestala naříkat, že si pouštím hlasitě televizi a že „ji vůbec neposlouchám!“

Lumír Prokop, 68 let

Problémy se sluchem se mi projevily už po 30. Pracuji jako prodavačka v obchodě, takže musím jasně slyšet, o co zákazníci žádají. Nechtěla jsem ztratit práci, takže jsem začala nosit ošklivé naslouchátko. Velmi jsem se za něj styděla. Zvláště proto, že ještě nemám manžela a chtěla bych se s někým začít scházet. Na začátku jsem nevěřila, že nějaké kapsle, a k tomu tak cenově dostupné, mohou být účinné. Ale přesvědčila jsem se na vlastní kůži, že to funguje. Znovu jsem získala dobrý sluch a už se nemusím stydět za naslouchátko.

Anna Časná, 42 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: