Keto Guru: jezte svá oblíbená jídla a hubněte!

Keto Guru: jezte svá oblíbená jídla a hubněte!

VAŠE KETO DIETA

 • 75% diety – TUKY
 • 20% diety – PROTEINY
 • 20% diety – SACHARIDY
 • a KETOGURU Povinná dietní složky
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

ZEŠTÍHLENÍ DÍKY PŘÍRODNÍMU SPALOVÁNÍ TUKŮ

Pokud tělo přestane přijímat energii ze sacharidů, po 7-10 dnech vstoupí do stavu ketózy. Jedná se o uhlohydrátové hladovění buněk, během kterého dochází k přeměně podkožního tuku na energii.

 

Ketonová těla tvořená v játrech jsou hlavním zdrojem energie pro mozek během ketózy. Vyživují svalovou tkáň a zabraňují ukládání tuků.

 

Výsledkem je zbavení se stagnujícího tuku a objem těla se snižuje.

 

BIODOPLNĚK KETO GURU ZVYŠUJE ÚROVEŇ KETONŮ V TĚLE PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ

 • Minimalizace sacharidové stravy
 • Snížená hladina glukózy v krvi
 • Není třeba vyrábět inzulin
 • Žádný inzulin – žádný pocit hladu

Keto Guru: jezte svá oblíbená jídla a hubněte!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PRINCIP FUNGOVÁNÍ KETO GURU

Obvykle je k dosažení ketózy potřeba 7 do 10 dnů.

Pouhá 1 tableta Keto Guru zkrátí čas na 40-50 minut, během kterých tělo produkuje dostatečné množství ketonů a začne zpracovávat nahromaděné tukové buňky a usazeniny v energii.

Jednu šumivou tabletu KETO GURU rozpusťte ve sklenici vody a vypijte 30 minut před jídlem.

AKTIVNÍ SLOŽKY KETO GURU

LEGENDÁRNÍ POMOCNÍCI V BOJI PROTI NADVÁZE AKTIVUJÍ PROCES KETÓZY ZA 40 MINUT

 • Vitamin B6 (pyridoxin). Podílí se na syntéze hemoglobinu a aktivuje gen štíhlosti SIRT v buňkách
 • Vitamin B3 (niacin). Snižuje koncentraci cholesterolu v krvi. Neutralizuje poruchy metabolismu vody a soli, což snižuje otok a přispívá ke zmenšení objemu
 • Draslík. Posiluje klouby, je důležitým elektrolytem zodpovědným za funkci všech buněk a tkání v těle.
 • L-glutamin. Ve stavu ketózy se člověk cítí unavený a nepřítomný. L-Glutamin aktivuje a pomáhá soustředit se a také podporuje hubnutí bez ztráty svalové hmoty.
 • Hořčík. Uvolňuje svaly po cvičení, zmírňuje bolesti kloubů, zabraňuje svalovým křečím.

CO ŘÍKAJÍ ODBORNÍCI O KETO GURU:

Keto Guru: jezte svá oblíbená jídla a hubněte!

V procesu ketózy se tuky rozkládají na mastné kyseliny a glycerin, které se následně transformují na ketonová tělíska. Ketóza se však spouští pouze v případě úplného zmizení zásob glykogenu v játrech a svalové tkáni, K tomu obvykle dochází během 7-10 dnů.

 

Pro urychlení tohoto procesu, a tedy spalování tuků, doporučuji svým pacientům. Biodoplněk KETO GURU. Tento přípravek dokonale podporuje tělo při keto dietě: obohacuje vitamíny, potlačuje hlad, odstraňuje únavu a úzkost. Ale hlavní funkce KETO GURU spočívá v blokování vstřebávání sacharidů, které se rozkládají na glukózu (cukr), jsou absorbovány do krve a vedou k nebírání váhy.

Irena Podzámecká odborník na výživu zdravotnického centra “Výživa, zdraví a krása”

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ UŽ VIDĚLY VÝSLEDEK:

Pro mě byla keto dieta splněným snem. Nikdy jsem o takové dietě neslyšela. jíte vše, co máte rádi a hubnete. Faktem je, že jsem měla ve stravě vždy přebytek sacharidů. To vedlo k nadváze 95 kg ve 29 letech. Obecně platí, že jsme musela trochu upravit množství sacharidů, protože hmotnost začala klesat. I když jsem dál jedla smažené brambory. Pak jsem dozvěděla o KETO GURU. Po užití doplňku stravy šel proces hubnutí ještě rychleji. Celkem jsem zhubla 30 kg za 4 měsíce. A pořád jím smažené brambory.

Irena

Co si pamatuju, vždycky jsem držela dietu. Hlad, problémy se spánkem a s pletí byli moji neustálí společníci. Vždycky jsem trochu zhubla, ale pak jsem začala zase jíst nezdravě a tak to bylo kolem dokola. O KETO GURU jsem poprvé slyšela od odborníka na výživu. Začala jsem ho užívat a ještě předtím jsem si nechala udělat testy ketonů, zpočátku to bylo 0,9 mol, po Keto Guru testy ukázaly téměř 10 mol. Omezila jsem sacharidy a výsledek mě potěšil téměř okamžitě. Každý týden jsem měla na váze o 4-5 kg méně. Pro mě to byla skutečná magie. Mé zdraví bylo skvělé, neměla jsem hlad, spala jsem 7 hodin.

Viky

Jak málo víme o našem těle. Ani mě nenapadlo, jaké složité procesy v něm probíhají, dokud jsem se nedostala k dietoložce a neslyšela jsem o ketóze. Jsem líná. Cvičení jsem nahrazovala hladovkou. Dnes jsem jedla zakázané jídlo – druhý den jsem si dala půst. Hmotnost kolísala +/- 3 kg. O KETO GURU Můžu říct jednu věc – kupte si jí! Na keto dietě s tímto dietním doplňkem se mi podařilo shodit rekordních 15 kg a získat dokonalou figuru. Analýzy ukázaly nárůst ketonů pouze šestinásobně, ale s výsledkem jsem byla více než spokojená.

Olga

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: