Keramin z houby nohou a nehtů: využijte šanci vrátit nohám atraktivní vzhled!

Keramin z houby nohou a nehtů: využijte šanci vrátit nohám atraktivní vzhled!

 • Pomáhá odstranit nepříjemné příznaky
 • Je schopen proniknout do hlubokých vrstev pokožky a zničit příčinu houby
 • Stimuluje obnovu epidermálních buněk
 • Pomáhá předcházet recidivě houby
 • Není návykový
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAK FUNGUJE Keramin?

Keramin z houby nohou a nehtů: využijte šanci vrátit nohám atraktivní vzhled!

Vzorec na rostlinném základě má komplexní účinek zaměřený na odstranění houby

 • 1. krok
  Pronikání produktu pod kůži Díky novému vzorci má Keramin schopnost proniknout do spodních vrstev epidermis a přímo ovlivnit bakterie, které způsobují houby. Oxid zinečnatý a kyselina salicylová zabíjejí tyto bakterie, dezinfikují povrch pokožky a také suší a snižují tvorbu kožního mazu.
 • 2. krok
  Snížení a odstranění bolesti Extrakt z heřmánkových květů a mátový olej okamžitě odstraní nepříjemný pocit pálení a svědění, což pozitivně ovlivňuje kožní receptory. Extrakt z propolisu, vrbové kůry, březové kůry a limonenu – eliminují zarudnutí a odlupování. Kůže získává přirozený odstín.
 • 3. krok
  Regenerace a výživa Keramin obsahuje aktivní složky, které jsou schopny zajistit regeneraci buněk a průniku živin do postižené kůže. Komplex čtyř olejů má terapeutický, uklidňující a dezinfekční účinek. Blokují možnost opětovného výskytu houby.

Podporuje přirozenou obnovu pokožky

Keramin z houby nohou a nehtů: využijte šanci vrátit nohám atraktivní vzhled!

 1. Může zabít většinu druhů hub
 2. Podporuje obnovu pokožky a nehtů
 3. Pomáhá zbavit se svědění a zánětu
 4. Pomáhá vytvářet ochrannou bariéru na kůži, zabraňuje opětovnému nakažení
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Názor odborníka

Mnoho odborníků považuje Keramin za průlom v léčbě houby nohou. Vzorec tohoto krému umožňuje odstranit nejen příznaky, ale také příčinu problému, pronikající do hlubokých vrstev epidermis. Doslova rozkládá molekuly bakterií jednoduchým způsobem a ve většině případů vidíme zlepšení u lidí. Keramin stojí za to zkusit a skončit nekonečnou protihoubovou terapii.

MUDr. Václav Kopeček, odborník na kožní patologie, zkušenost – 19 let.

Výsledky po použití Keramin

Chci být krásná a vypadat dobře. A jednou jsem se nakazila houbou na prstech v nehtovém salonu. Zpočátku jsem nechápala, proč je všechno červené. Odborník mi doporučil použit Keramin, protože byly zřejmé známky houby. Nevěřila jsem svým očím, když se po 7 dnech kůže přestala odlupovat a zmizelo zarudnutí!

Martina, 29 let

Jsem tak unavená ze svědění a pálení na nohou. Zkoušela jsem všechny masti, různé krémy, ale zlepšení přišlo až poté, co přítel doporučil tento krém! Keramin opravdu pomáhá! Říkám bez nadsázky, pokud cítíte bolest, měli byste zvolit správnou terapii! Doporučuji!

Jiří, 33 let

Neustále mě trápilo svědění a nepříjemný zápach nohou. Dokonce i moji přátelé mi začali říkat, že to není normální. Musel jsem začít hledat nějaký prostředek. Po vyzkoušení několika různých prostředků jsem si na tomto webu objednal několik balení krému. Bál jsem se, že to nebude stačit. Ale už na osmý den jsem si uvědomil, že nepříjemný zápach zmizel. Díky výrobci tohoto zboží!

Lukáš, 42 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: