Insulinol: vraťte se k normálnímu životu bez cukrovky

Insulinol: vraťte se k normálnímu životu bez cukrovky

 • POMÁHÁ SNIŽOVAT HLADINU GLUKÓZY V KRVI
 • POMÁHÁ ZVYŠOVAT CITLIVOST ORGANISMU NA INZULÍN.
 • POMÁHÁ SNIŽOVAT VÁHU
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

INSULINOL – PŘÍPRAVEK PRO ÚČINNÝ BOJ S CUKROVKOU A JEJÍ PREVENCI

Insulinol pomáhá bojovat proti hlavním příčinám cukrovky: nadbytku břišních tukových buněk, hypertenzi a endokrinním abnormalitám.

 1. Pomáhá obnovit metabolismus a hormonální rovnováhu, pomáhá posilovat cévy a zlepšovat složení krve.
 2. Užívání přípravku Insulinol může vést k dlouhodobé remisi.

Insulinol: vraťte se k normálnímu životu bez cukrovky

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SLOŽENÍ INSULINOL

 • Glukomannan. Pomáhá regulovat hladinu cukru, podílí se na syntéze glukózy. Stimuluje tvorbu hemoglobinu.
 • Vitamíny skupiny B. Podporují snižování hladiny cukru v krvi, pomáhají odstraňovat chronickou únavu a zlepšují celkový stav pacienta s cukrovkou.
 • Houbové beta-glukany. Pomáhají snižovat inzulinovou rezistenci a mohou pomoci kontrolovat hladinu cukru, cholesterolu a kyseliny močové v krvi. Díky bohatému obsahu vlákniny beta-glukany pomáhají normalizovat trávicí trakt a pomáhají tělu rychleji vylučovat toxiny.
 • Zinek. Má hypoglykemické vlastnosti, pomáhá normalizovat hladinu glukózy v krvi. Podporuje regeneraci buněk a tkání, pomáhá eliminovat riziko avitaminózy v důsledku dietních omezení nebo onemocnění.
 • Extrakt z listů zeleného čaje. Obsahuje sloučeniny inhibující sacharidové enzymy známé jako alfa-amyláza a alfa-glukosidáza. Tyto enzymy mají na diabetiky stejný účinek jako léky na cukrovku.
 • Extrakt z kůry dřišťálu. Pomáhá normalizovat hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Pomáhá odstraňovat hlavní příznaky cukrovky: časté močení, nadměrnou žízeň a nadměrné pocení. Má protizánětlivé účinky.
 • Chrom. Pomáhá udržovat hladinu glukózy v krvi tím, že reguluje produkci inzulínu ve slinivce břišní. Při nedostatku chromu dochází k poruchám činnosti slinivky břišní a k nadměrné produkci inzulínu.
 • Skořice. Pomáhá zvýšit citlivost organismu na inzulín a zlepšit jeho vstřebávání, čímž přirozeně normalizuje hladinu glukózy v krvi.

ÚČINKY INSULINOL

 1. Pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi
 2. Pomáhá odstraňovat špatný cholesterol z krve
 3. Pomáhá odstraňovat přebytečnou glukózu z těla
 4. Pomáhá normalizovat metabolismus a krevní tlak.
 5. Pomáhá posilovat imunitní systém.

Insulinol: vraťte se k normálnímu životu bez cukrovky

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Klinické studie Insulinol byly provedeny ve Výzkumném endokrinologickém institutu v roce 2021. Studie se zúčastnilo 2649 dobrovolníků s cukrovkou 2. typu a výsledky byly následující:

 • 100% dobrovolníků se podařilo normalizovat hladinu cukru v krvi
 • 96% dobrovolníků se podařilo obnovit funkci slinivky břišní
 • 90% dobrovolníků netrpělo na cukrovku a bylo v remisi po dobu delší než 6 měsíců

ODBORNÝ NÁZOR NA INSULINOL

Cukrovka 2 typu se častěji objevuje u starších pacientů. Je to proto, že buňky jsou méně citlivé na inzulín. Tím dochází ke snížení vstřebávání glukózy.

Insulinol pomáhá stimulovat tvorbu inzulínu a zvyšovat citlivost organismu na tento hormon a obnovovat buňky slinivky břišní, což má pozitivní vliv na celý organismus – pomáhá normalizovat krevní tlak, čistit cévy od cholesterolových plaků, zlepšovat stav jater a dodávat nezbytnou výživu nervové soustavě.

Insulinol také pomáhá zbavit se nadváhy, která je katalyzátorem cukrovky II. typu. Insulinol je jedním z nejúčinnějších přípravků proti cukrovce, které jsou dnes na trhu k dispozici.

Jiří Sýkora. Endokrinolog, 24 let praxe.

RECENZE ZÁKAZNÍKŮ

S cukrovkou bojuju už deset let. Vyzkoušela jsem všechny možné přípravky na normalizaci hladiny glukózy v krvi, utratila jsem spoustu peněz… Po mnoha pokusech a omylech jsem konečně našla účinný přípravek – Insulinol. S Insulinolem mi hladina cukru v krvi nepřekračuje 4,5. Cítím se dobře a mám mnohem více energie. Jinými slovy, cítím se jako zdravý člověk!

Věra Sladkovská, 57 let

Před šesti lety jsem se také potýkal s cukrovkou. Lékaři mi předepisovali spoustu léků a přísnou dietu a musel jsem si neustále měřit hladinu cukru v krvi. Nic z toho však příliš nepomáhalo, hladina cukru v mé krvi neustále stoupala. Zachránil mě až Insulinol. Moje chuť na sladké se snížila, hladina cukru v krvi se stabilizovala. A co je nejdůležitější, podařilo se mi zhubnout 20 kg!

Václav Hájek, 45 let

Než jsem poznala Insulinol, můj život se skládal z neustálého měření glykémie, selfmonitoringu a nekonečných návštěv lékaře. Žila jsem mizerný život! Vždycky jsem se nervovala, že se necítím dobře, bála jsem se, že se to zhorší… Insulinol zlepšil můj stav, normalizoval hladinu cukru a krevní tlak. Je to skvělý produkt!

Alena Fišerová, 65 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: