IdealFit: zhubněte bez tréninku a diety!

IdealFit: zhubněte bez tréninku a diety!

 

Dvoufázový nápoj s maximální koncentrací složek spalování tuků

 • Rozkládá tukové zásoby
 • Aktivně snižuje váhu
 • Urychluje metabolismus
 • Snižuje chuť k jídlu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Co je IdealFit?

Dvoufázový nápoj IdealFit byl vyvinut za účasti National Sdružení dietetiků a odborníků na výživu v Evropě, s přihlédnutím biologické vlastnosti lidského těla na hubnutí nejen během dne, ale i v noci.

Výkonné složky nápoje, které spalují tuky: opuncie a zelený čaj – urychlují metabolismus a rozkládají tukové zásoby co nejrychleji, snižují chuť k jídlu a zbavují se toxinů a toxinů v těle.

IdealFit: zhubněte bez tréninku a diety!

Ranní příjem

podporuje hubnutí a energizuje

 1. zahajuje proces spalování tuků
 2. urychluje metabolismus
 3. ovládá chuť k jídlu

Večerní příjem
podporuje hubnutí během spánku

 1. rozkládá tělesný tuk
 2. snižuje večerní chuť k jídlu
 3. uklízí organismus

100% přírodní Složení IdealFit

 • Guarana a dřišťál. Urychluje metabolismus, odvádí přebytečnou tekutinu, dodává energii a posiluje, brání vstřebávání a hromadění 80% tuku z potravy
 • Zelený čaj. Urychluje metabolismus, potlačuje chuť na sladké, čistí tělo od toxinů a toxinů, spaluje tělesný tuk 4krát rychleji
 • Pichlavé plody hrušky. Mají silný diuretický a protiedémový účinek, urychlují metabolismus
 • Spirulina. Odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla, uklidňuje nervový systém, chrání před poruchami
 • L-karnitin, pikolinát chromitý urychlit spalování tuků, přeměnit tukové buňky na energii, potlačit chuť k jídlu
 • Sorbát draselný, benzoan sodný, sukralóza urychluje spalování tuků, detoxikuje tělo, reguluje chuť k jídlu a dodává energii
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Zhubněte s IdealFit snadno!

 1. Žádná dietní omezení
 2. Žádné fyzické námahy
 3. Stabilní výsledek po skončení kurzu
 4. Bezpečně a zcela přirozené
 5. Žádné spalovače tuků s hichime

IdealFit: zhubněte bez tréninku a diety!

Hubnutí bez poškození zdraví

Komplex IdealFit je velkým objevem ve výživě, který bere v úvahu chronobiologii těla a umožňuje vám zhubnout 24 hodin denně. Denní příjem omezuje chuť k jídlu, stimuluje spalování tuků, zrychluje metabolismus. A večerní recepce – přes noc očistí tělo, odstraní toxiny a toxiny, zabrání hromadění tukových usazenin.

Při používání IdealFit nemusíte dodržovat dietu a intenzivně cvičit, nadbytečné kilogramy odcházejí bez ohledu na počáteční váhu. Po absolvování kurzu IdealFit se výsledek konsoliduje a kilá navíc se již nevracejí.

Marišková Lucie
Výživový poradce, Ph.D., člen National
Asociace dietních a výživových poradců Česka

Jak správně brát IdealFit?

 • Rozpusťte 25 kapek ve 100 ml teplé vody
 • Rozpusťte 25 kapek ve 100 ml teplé vody
 • Vezměte si ráno a večer 20 minut před jídlem

Doba přijetí je minimálně 1 měsíc. V případě potřeby lze příjem opakovat

Výsledky žen, které vzaly IdealFit

Po porodu se nechala jít. Domov, rodina, dítě – není čas starat se o sebe. A když konečně našla chvilku a dostala se na váhu – zalapala po dechu! 78 kilogramů a ještě před porodem to bylo 53! Nemám čas na sport a rozhodl jsem se najít nějaké způsoby, jak zhubnout na internetu. IdealFit mi připadal nejpřesvědčivější . Dívky zveřejnily spoustu obrázků s pozitivními výsledky. Objednal jsem si a začal pít IdealFit. Jaké překvapení byl můj manžel, když jsem 3 měsíce po porodu byla opět ve formě a vážila již 54 kg. Moji přátelé přerušili všechny sociální sítě, ptají se, jaké je tajemství mého hubnutí, když zřídka opustím dům. Přemýšlím, jestli mluvit o IdealFitu nebo ne.

Pavlova, 30 let

“Hmotnost měřila 55 kg a již neklesá! Po 18:00 nejím, počítám kalorie, ale váha je již dva měsíce zmrzlá . Vyzkoušel jsem IdealFit a během jediného kurzu jsem odhodil těch nešťastných 5 kilogramů. Kromě toho jsem opustil dietu a začal jíst jako obvykle. Nakonec si mohu koupit oblečení ve velikosti S!”

Christina Lazovaya, 27 let

“Vyzkoušela jsem mnoho různých diet, ale výsledky jsou stejné. Neustále hlad. A pokud jím něco navíc, překračuji denní příjem kalorií. Dozvěděla jsem se o IdealFitu od kamaráda, který ho vypil a zhubnul docela rychle, tak jsem se rozhodla si ho také objednat. O měsíc později na sebe výsledky nenechaly dlouho čekat: -12 kg! A o měsíc později jsme s mladíkem šli odpočívat do Thajska, kde mi nakonec dal nabídku!”

Dagmar Nováková, 36 let

“Jak stárnete, je známo, že váš metabolismus zpomaluje a je velmi obtížné kontrolovat váhu. Potřebuji fyzickou aktivitu, ale nemám čas na tělocvičnu – po práci čekají doma tři děti a potřebují moji pozornost. Ideální záchvat se stal mojí spásou. Pečlivě jsem studovala složení – vše je přírodní, bez chemických přísad. Vypila jsem to ráno a večer a dokázala jsem zhubnout 11 kg bez tělocvičny, 10 cm dole v pase. A o šest měsíců později výsledek platí, nadváha se nevrátí.”

Anna Svobodová, 48 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: