Hotrifen pro klouby: zmírňuje bolest a otoky!

Hotrifen pro klouby: zmírňuje bolest a otoky!

Můj soused něco dělal na své zahrádce. Silný, velký chlap, který ale dlouhá léta bojuje s artritidou. Přesto si nikdy nedokázal odepřít potěšení z práce na zahrádce. Ten den zrovna vykopával nějaký velký pařez po pokáceném stromě. To je ve skutečnosti dřina pro tři, a on to dělal sám, i když by rozhodně neměl. V jistý okamžik mu došly síly. I když „došly síly” je příliš jemné označení.

 

Urostlého a silného člověka bolest kolen a kyčlí doslova porazila na zem. Ta bolest byla tak příšerná, že upadl jak široký, tak dlouhý a utrápeně volal o pomoc.

 

Bleskově jsem ho vyrazil zachránit. Bohužel jsem nemohl zavolat sanitku, protože se můj telefon vybil a jeho jsem nemohl najít.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Takže jste použil tlumící prostředky, abyste zmírnil sousedovu bolest?

Hotrifen pro klouby: zmírňuje bolest a otoky!

Naštěstí jsme profesor biochemie, i když už nejsem aktivní, ale vědomosti přece neodcházejí do důchodu, ty zůstávají v hlavě. Rychle jsem se tedy rozhlédl po bylinkové zahrádce. Začal jsem trhat rostliny, o kterých vím, že působí na klouby. Věděl jsem, že musím jednat rychlat, protože tam trpěl člověk, a to tak, že přímo prosil o… smrt!

Když nad tím teď tak přemýšlím, muselo to vypadat zvláštně – člověk leží a svíjí se bolestí a já sbírám kytičky a lístky. Ale všechno to mělo smysl, protože jsem dobře věděl, co dělám.

Natrhané bylinky jsem hodil do hmoždíře, přidal vroucí vodu a rychle jsem to rozetřel na kašičku. Přiložil jsem takto vzniklý obklad sousedovi stále ještě křičícímu bolestí na kyčle a obě kolena. Uplynulo asi 5 minut a řekl mi, že bolest přešla jako mávnutím proutku. Konečně jsem s ním mohl navázat normální kontakt a zjistit, jestli u sebe vůbec má telefon, abych zavolal pohotovost.

Takže každý si může připravit takovéto antidotum na bolavé klouby ve vlastní zahradě?

To by bylo ideální. Ale můj bylinkový obklad zafungoval, protože se v tom vyznám a věděl jsem, co dělám. Ale musím se přiznat, že sám jsem byl jeho účinností překvapen, i když jsem přece věděl, že ty byliny jsou na klouby skvělé.

 

Když jsem se z tohoto nepříjemného zážitku, i když s dobrým koncem, vzpamatoval, začal jsem přemýšlet. Když je příroda tak silná, k čemu je cpaní se veškerou tou chemií? Zde ovšem šlo nejen o působení proti bolesti, ale také o kúru, která dokáže regenerovat klouby.

 

Proto jsem, abych vytvořil skutečnou formuli na klouby, v laboratoři provedl celou řadu testů a, to nejdůležitější – přidal jsem složku, která zajišťuje, že dochází k rychlé bioregeneraci kloubů. A to je nejdůležitější, protože díky tomu se klouby, páteř a svaly obnovují. Což způsobuje, že se po několikadenní kúře bolest už nikdy nevrátí. Právě tak vznikla Bioregenerační kloubní kúra.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Také užíváte svou Bioregenerační kloubní kúru?

Hotrifen pro klouby: zmírňuje bolest a otoky!

A vy si myslíte, že profesora biochemie nebolí klouby? Samozřejmě žertuji. Ano, používám formuli. Pro větší pohodlí jsem jí dal podobu masti, takže ji lze použít kdykoliv to je zapotřebí. A okamžitě na bolavá místa. Bez čekání, až se to rozpustí v žaludku a rozšíří tělem.

A co se stalo s vaším sousedem, kterého jste tehdy na zahrádce zachránil svým bylinkovým obkladem na bolest kloubů?

Naštěstí je u něj všechno v pořádku. V nemocnici se ukázalo, že to byl silný záchvat artritické bolesti způsobený přetížením. Teď soused používá mou Bioregenerační kloubní kúru ve formě masti a sám říká, že už se ho žádné bolesti netýkají. Nadále si neodpustí práci na zahrádce, ale je si jistý, že ho během ní a po tak velké namáze nebude nic bolet.

KOMENTÁŘE K ČLÁNKU

Linda

Vždycky jsem věděla že všechno to tlačení prášků proti bolesti je jen o tom, aby si lékaři namastili kapsy. Bravo pane profesore!

Lubomír V.

Pane profesore, a opravdu to zabere? Já jsem už za různé masti, pilulky a čípky utratil několik svých důchodů!

Martin74

Já to už užívám. S koleny jsem měl věčný problém. Bolest od rána do večera… z domu jsme skoro nevycházel. A teď se koukejte chodím si na procházky do lesa, sbérám houby nebo jahody. Nový život staříka!

Táňa

Mi to koupila dcera protoze se mi vse vrazilo do rukou. Nedokzala jsem udrzet sklenici, ukrojit si chleba. Rekla jsem ji „dcerusko, a jak by mi to mohlo pomoci? Kdyby jo doktor by mi to uz davno dal”, a ona se uvzala a mami pouzivej to. Tak sem uzivala tu kuru, po 1 tydnu jsem uz zacala hackovat. A ted mam v rukou tolik sily ze vyrabim ruzne hackovane zazraky a vydelavam tak. Nejde mi to spatne a privydelavam si tak k duchodu. Moc panu profesorovi za tu kuru děkuji. At mu to pan Buh oplati!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: