HalluPro: můžete se zbavit halluxů dokonce během 7 dní!

HalluPro: můžete se zbavit halluxů dokonce během 7 dní!

Získejte zpět krásná a pěstěná chodidla

 • Redukce otoků a otlaků
 • Trvalé zbavení se bolesti a nepohodlí
 • Zdravá chodidla bez oteklých, křivých palců
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Díky metodě, o níž je řeč, můžete:

 1. Získat zpět krásná a pěstěná chodidla za 15-25 dní
 2. Posílit klouby a svaly chodidel až o 80 %
 3. Zvýšit odolnost stabilizačních struktur
 4. Zlikvidovat bolestivé otoky a záněty za 7-10 dní
 5. Zbavit se deformací, odřenin a otlaků

HalluPro: můžete se zbavit halluxů dokonce během 7 dní!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Takto úžasné výsledky mohou být dosaženy díky tomu, že metoda funguje paralelně na 3 úrovních:

 1. POMÁHÁ ZBAVIT SE BOLESTI. Nejste schopni účinně porazit halluxy, pokud jste neustále vystavena úporné bolesti. Pokud pociťujete silné nepohodlí spojené s deformací chodidla, dříve nebo později to vzdáte a na léčbu rezignujete. Způsob vám může pomoci zcela se zbavit bolesti. Když bolest mizí už na buněčné úrovni, je proces likvidace halluxů bezbolestný a naprosto pohodlný.
 2. POSILUJE KLOUBY A SVALY. Když přestanete pociťovat napětí a bolest svalů, budou vaše hlezenní klouby už až 4x silnější ve srovnání se současností. Jen několik dní stačí, abyste zvýšili úroveň pružnosti vazů a zlepšili prokrvení chodidel. Výrazné posílení kloubů a svalů je výsledek, který může přetrvávat po mnoho dalších let a odsune tak do zapomnění bolestivé otoky palců.
 3. PODPORUJE ODSTRAŇOVÁNÍ HALLUXŮ. Od prvního okamžiku průběhu kůry začne být onemocnění chodidel likvidováno téměř automaticky. Není nutné na to myslet, ani nutné pamatovat na doplňující prostředky proti bolesti nebo podporující léčbu. Likvidace halluxů probíhá nezaznamenatelně – bez bolesti a nepohodlí. Během dne tak snadno zapomenete, že vaše chodidla právě získávají zpět perfektní vzhled.

V čem spočívá tento přelomový objev?

Je to speciální motorický ortopedický stroj…

Není to ale přístroj, který už znáte, pokud jste se potýkali s otoky prstů. Je to diskrétní, inovativní korektor deformací chodidel, vytvořený z nejkvalitnějšího, prodyšného ortopedického materiálu. Jeho konstrukce je založena na moderní technologii a inovativní metodě léčby deformací, využívané doposud jen v renomovaných centrech pro přední sportovce. Jeho výjimečná, motorická konstrukce umožňuje uzpůsobení se každému druhu obuvi a nejvyšší kvalita biomechanické stavby zajišťuje naprostý komfort používání. Motorický korektor se umisťuje na chodidlo během dne – díky tomu probíhá proces boje s halluxy neustále a vy můžete mít jistotu, že vás nic nebude bolet ani svírat. Speciálně patentovaná konstrukce zajišťuje systematickou rekonvalescenci kloubů a kostí chodidla, aby byl proces léčby halluxů účinný, bezpečný a pohodlný. Může to být obrovský průlom v oblasti podologie – léčba, která je příjemná, bezbolestná a komfortní. Patent se uzpůsobí chodidlu bez ohledu na jeho velikost. Také nevyvolává žádná podráždění ani alergie.

HalluPro: můžete se zbavit halluxů dokonce během 7 dní!

Díky HalluPro může být boj s halluxy dokonce:

SNADNÉ. Nemusíte se domlouvat na konzultaci se specialisty. Nepotřebujete žádná komplikovaná cvičení ani riskantní zákroky. Všechno, co musíte udělat, je nasadit si korektor na chodidlo a… zapomenout, že ho nosíte. Vaše chodidla se odvděčí krásným a zdravým vzhledem už po několika dnech kúry.

RYCHLÉ. Korektor pomáhá odstraňování halluxů po celý den, non-stop, když ho na chodidle nosíte. Likvidace neestetických deformací chodidla může být díky tomu urychlena až čtyřnásobně ve srovnání s jinými metodami léčby otoků a halluxů.

ZDRAVÉ A BEZPEČNÉ. Pomoc v boji s halluxy je jen jednou z mnoha léčivých vlastností speciálního korektoru. Díky speciální motorické konstrukci korektor zlepšuje také prokrvení chodidel, odstraňuje otoky, záněty a otlaky. Zajišťuje aktivní rekonvalescenci kloubů, kostí a svalů chodidel, posiluje je a intenzivně regeneruje poškozené tkáně.

Recenze

Kvůli halluxům jsem se vyhýbala otevřeným, sexy jehlám a sandálům… Styděla jsem se za své nohy a necítila jsem se jako 100% žena. Díky HalluPro jsem získala zpět rovné prsty, krásná a hladká chodidla, která pyšně ukazuji ve vysněných botách na jehlách! Jsem nadšená. Můj muž taky ;)

Blažena Olejníková, Telč

Stojavé zaměstnání a láska k vysokým podpatkům se postaraly o to, že moje chodidla začala být během několika let ošklivě zdeformovaná. Je neuvěřitelné, že křivé prsty a bolestivé otoky zmizely po pouhých 2 týd. používání HalluPro! Konečně jsem přestala pociťovat bolest a nepohodlí – cítím se lehce a zdravě. Děkuji za HalluPro.

Tereza Vůjtková, Mariánské Lázně

Halluxy mě zcela připravily o sebejistotu – styděla jsem se jít na pláž, na bazén, přestala jsem chodit na pedikúru ke kosmetičce. Nechtěla jsem, aby se kdokoliv díval na mé křivé palce… A dneska bych nejraději ukázala svá krásná, pěstěná chodidla celému světu! Znovu si naplno užívám života, s potěšením chodím na bazén a do wellness. Tento korektor jednoduše zachránil má chodidla!

Vilma Konečná, Praha

HalluPro se nejen postaral o to, že má chodidla konečně začala být pěstěná a krásná, ale také účinně vyléčil úporné kloubní onemocnění. Bolestivé otoky, otlaky a odřeniny už patří minulosti. Přestala jsem trpět kvůli nepohodlí a bolesti během chůze a dlouhé procházky už pro mě nejsou mučením, ale tím největším potěšením! Cítím se lehčí, mladší, krásnější. Co více chtít?

„Lék na onemocnění kloubů“, Cheb

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: