Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

  • Zmenšuje vrásky
  • Obnovuje pružnost
  • Zpevňuje kontury
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

GUA SHA MASK – INOVACE A VÝSLEDEK

Gua Sha Mask – je to inovativní maska, který obsahuje pro kůži léčební olej arganový a avokádový, vitamíny a Kyselinu hyaluronovou, vyživuje a omlazuje hluboké vrstvy kůže, stimuluje růst epitelové tkáni. To znamená, že maska aktivně stimuluje tvorbu kolagenu a regeneraci mezibuneční ” matrici”. Díky tomu jsou schopny se viditelně vyhladit vrásky na čele, v oblasti úst a oči (husí tlapky).

Gua Sha Mask – je fascinující “koktejl” pro korekci nosních a meziobočních vrásek.

Obsahuje složky, které jsou vytvořené pro “zvětšení objemu” na působeném místě, což vyplní vrásky a rýhy zevnitř, “vytlačuje” kůži zpátky. A také “uvolňuje” mikro-zkrácení svalů, aby zabránit svalům vraštit kůži v meziobočí.

Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

Gua Sha Mask – obsahuje jeden z nejsilnějších antioxidantů, které neutralizují volné radikaly – hlavní příčiny stárnutí. Zastavuje rozpad kolagenu, jednoduše řečeno, bojuje proti stárnutí metodou obrany buněk od rozpadnutí. Stimuluje krevní oběh v lymfě pro odstranění oteklin,”vaků” a zmenšuje tmavé kruhy pod očima. Zpevňuje strukturu kůže, zpevňuje povrch, ovál obličeje, díky přírodní tvorbě kolagenu a elastinu.

O HODNĚ MLADĚJI, BEZ BOLESTI A RIZIKA!

  1. Obnovení “spících” buněk
  2. Obnovení poškozených buněk
  3. Regenerace zdravých buněk
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SENZAČNÍ EFEKT GUA SHA MASK

Po 40 letech se regeneraci buněk zpomaluje. Objevuje se víc vrásek, kůže ztrácí pružnost, a kontury obličeje jsou méně výrazné. Revoluční péče proti stárnutí Gua Sha Mask je vyrobená speciálně pro péči o usychanou kůži. Trojitý účinek Gua Sha Mask potvrzují rozsáhlé laboratorní testy:

1183 žen
Zaznamenaly viditelné zmenšení vrásek a rýh zamračeného vzhledu (o 77%), v koutku oči (o 56%) a na čele (o 76%)

927 žen
Naplnil se objem v nosních rýhách, objem v oblasti lícních kosti obnovený (+41%). Ovál obličeje je viditelně výrazný, pokožka se zpevnila a je více objemná.

1321 žen
Viditelné výsledky. Tonus kůže se zlepšuje(+65%), je pevnější(+54%) a zvlhčená na 48 hodin.

Gua Sha Mask proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

NEZÁVISLÝ NÁZOR KOSMETOLOGŮ

Kdybych byla na místě vašeho kosmetologa, tak určitě bych se snažila nabídnout maximum z toho, co umím, co je k dispozici technologiím krásy: botox, plazmalifting, fillery atd. Ale jako člověk, jako žena, rozumím, že díky Gua Sha Mask všechny tyto procedúry lze oddalit ještě o 6 let.

Tereza Zavadilová. Doktor kosmetolog-dermatolog. Praxe 18 let

OTEVŘENÉ RECENZE

Podělím se dalším beauty – tajemstvím! Bělící maska Gua Sha Mask. Dávám ji na 20 minut jednou za 3 dny. Zmizelo červenání, pihy se osvětlily. Pleť se stala rovná, září zdravím!

Anna, Ústí nad Labem

Děkuji Gua Sha Mask! Zapomněla jsem co znamená vrstvy make-up. Osvěžující maska – to je můj kosmetický maximum, a jsem tomu moc ráda! Výborná úspora času a prostředků. Holky, doporučuji!

Viktorie, Plzeň

Po těhotenství zůstaly tmavé skvrny na obličeji. Myslela jsem, že budu muset vždycky „malovat“ takovou krásu make-upem. Ale pár týdnu zpátky jsem si objednala bělící masku Gua Sha Mask

Sára, Liberec

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: